Polonijny Tygodnik Informacyjno - Ogłoszeniowy Monitor Chicago

Polonijny Tygodnik Informacyjno - Ogłoszeniowy Monitor Chicago

Ocena: 4.6/10 (48 głosów)W naszym portalu czeka mnóstw ogłoszeń i ciekawych informacji z życia polonijnej społeczności w Chicago i Nowym Jorku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym serwisem. Ogłoszenia o pracę, liczne oferty handlowe, informacje o ciekawych wydarzeniach oraz koncertach w mieście Chicago i Nowy Jork. Serdecznie zapraszamy do regularnych wizyt na łamach strony, to się naprawdę opłaca. Przekonaj się już teraz, wejdź.Podobne strony
 • Monitor Sądowy i Gospodarczy

  Monitor Sądowy i Gospodarczy to ogólnopolski dziennik urzędowy wydawany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Każdy numer MSiG podzielony jest na dwie części. W pierwszej publikowane są ogłoszenia różnych podmiotów (spółek prawa handlowego, towarzystw ubezpieczeń wzajemnych, organów nadzoru) wymagane przez:

  * Kodeks spółek handlowych,
  * Kodeks postępowania cywilnego,
  * Prawo upadłościowe i naprawcze,
  * Prawo o postępowaniu układowym,
  * Prawo bankowe

  oraz inne aktualnie obowiązujące akty prawne.

  Druga część MSiG zawiera treść nowych wpisów do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS). Dla nowych podmiotów publikowane są kompletne "metryki" ze wszystkimi informacjami wymaganymi przy rejestracji (m.in. dane adresowe, skład organów nadzoru, struktura własnościowa, przedmiot działalności), a dla już istniejących - tylko te elementy, które uległy zmianie.

 • Portal ekologiczny - YaaCool Eko

  Portal informacyjny w działach ekologia, ochrona środowiska i zrównoważony rozwój oferuje artykuły, porady i wskazówki na temat oszczędzania energii, ekologicznego stylu życia, żywności ekologicznej, eko rolnictwa oraz działań i projektów ekologicznych w Polsce. Do portalu ekologicznego YaaCool Eko należy także zielony blog na którym pojawiają się najnowsze trendy i ciekawostki związane z ekologią i ochroną środowiska.

 • Stylowy Wrocław - Informacje dla Wrocławian

  Stylowy Wrocław to miejsce dla Wrocławian, w którym mogą zasięgnąć informacji na temat regionalnych imprez oraz aktualności. Co dzieje się na Dolnym Śląsku i we Wrocławiu. Młody zespół redaktorów czuwa nad aktualną tematyką zarówno dla kobiet oraz mężczyzn. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość dodawania komentarzy do pisanych przez redaktorów artykułów. Wrocław Miastem Spotkań.

  Jesteśmy też częścią projektu "poznaj swoje miasto" dlatego też patronujemy akcje dotyczące promocji miasta. Na portalu można bezpłatnie umieścić informacje na temat Wrocławskiego rynku usług takich jak: biznes, salony kosmetyczne, salony urody, chirurgia plastyczna oraz odnowa biologiczna.

 • Aktualne wydarzenia, informacje sportowe i imprezy z Karpacza

  Na naszej stronie znajdziesz bazę firm z miasta Karpacz, wraz z informacjami teleadresowymi. Jeśli wybierasz się na wakacje w okolice, dowiesz się co warto zwiedzić w Karpaczu, a gdzie zamieszkać. Czytając aktualności zamieszczone na stronie, sprawdzisz co ciekawego dzieje się akurat w mieście. Jeśli interesuje cię okolica, poinformujemy Cię, jak dotrzeć do większego miasta niedaleko, lub jak i gdzie kupić bilet na odbywający się koncert. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej strony, znajdziesz tu również konkursy i serwisy specjalne, a my nie pozwolimy, żebyś drugi dzień z kolei musiał czytać tę samą treść!

 • Wydarzenia Koszalin

  Infokoszalin.pl należy do czołówki miejskich serwisów informacyjnych. Codziennie odwiedzają nas mieszkańcy Koszalina, ponieważ jako pierwsi informujemy o ważnych wydarzeniach. Redakcja składa się z doświadczonych dziennikarzy, którzy kładą nacisk na szybkość i weryfikację przekazywanej informacji. Angażujemy się w życie kulturalne i obejmujemy patronatem najważniejsze imprezy w Koszalinie. Każdy mieszkaniec miasta wie, że pracujemy już od wczesnych godzin porannych, aby dostarczyć wszystkim najświeższe informacje.

 • LubinExtra Informacyjny Portal Lubina

  Informacyjny Portal Lubina. Aktualności z życia miasta i powiatu lubińskiego. Informacje lokalne, wypadki, sport oraz informacje z KGHM. LubinExtra! jest elektroniczną, codziennie aktualizowaną witryną, nawiązującą do bezpłatnego dwutygodnika LubinExtra! Portal jest prywatnym przedsięwzięciem. Zawiera informacje bieżące, sportowe, z życia KGHM i jego spółek. Witryna zawiera również informacje dotyczące motoryzacji, a także galerie foto z lokalnych wydarzeń.

 • Najnowsze wiadomości

  Celem naszej strony jest pozyskanie i zaprezentowanie jak największej możliwej liczby wiadomości (odnośników), które pochodzącą z popularnych polskich serwisów informacyjnych, dzięki czemu skrócone zostanie przeszukiwanie różnych stron, by znaleźć przydatne informacje (jest to oszczędność czasu). Grupujemy wiadomości we właściwe kategorie. Do tego użytkownik, korzystając z serwisu, ma możliwość personalizowania wyświetlania wiadomości, przede wszystkim wybierając właściwe sobie ich źródła. Serwis jest bieżąco aktualizowany (co 10 minut), więc można mieć przekonanie o aktualności prezentowanych linków do wiadomości.

 • Tygodnik Bydgoski - Wiadomości Bydgoszcz

  Gazeta Tygodnik Bydgoski zaprasza Was do codziennej lektury. Jeżeli szukacie informacji z naszego miasta oraz z kraju, to warto odwiedzić naszą stronę. Na bieżąco publikujemy dla Was wiadomości z Bydgoszczy i okolic. Dzięki nam dowiecie się, co się wydarzyło w naszym mieście, a co poprawiło nam humor. Wiadomości i wydarzenia w Bydgoszczy na naszej stronie, to pewne i cenne informacje, które mogą Wam ułatwić wiele obowiązków. Warto rozpocząć dzień razem z naszą stroną, ponieważ będziecie na bieżąco z najlepszymi informacjami z miasta oraz z innych miejsc. A może Wy chcecie nam opowiedzieć o jakimś ważnym wydarzeniu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi dziennikarzami, którzy są do Waszej dyspozycji.