Polonijny Tygodnik Informacyjno - Ogłoszeniowy Monitor Chicago

Polonijny Tygodnik Informacyjno - Ogłoszeniowy Monitor Chicago

Ocena: 4.5/10 (53 głosów)W naszym portalu czeka mnóstw ogłoszeń i ciekawych informacji z życia polonijnej społeczności w Chicago i Nowym Jorku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym serwisem. Ogłoszenia o pracę, liczne oferty handlowe, informacje o ciekawych wydarzeniach oraz koncertach w mieście Chicago i Nowy Jork. Serdecznie zapraszamy do regularnych wizyt na łamach strony, to się naprawdę opłaca. Przekonaj się już teraz, wejdź.Podobne strony
 • Oferty pracy

  GazetaPraca.pl - strona, która celuje oczywiście do ludności poszukującej fachu, ale także do pracodawców dodających kolejne ogłoszenia. Na naszej stronie znajdziesz takie rzeczy jak: praca za granicą i znacznie więcej! Praca kierowca – po prostu wszystko, dla wszystkich! Nie czekaj i sam poszukaj roboty już teraz! Nasza ekstra wygodna wyszukiwarka tylko usprawni Twoje wyszukiwania. Nie ważne jest to, czy straciłeś pracę, czy najzwyklej w świecie szukasz swojej dziewiczej albo pracy na drugi etat – praca spawacz, czy też inna tylko czeka na Ciebie. Jeszcze możesz napisać list motywacyjny, co jeszcze konkretniej ułatwi Ci znaleźć pracę. Jeśli zamierzasz odmienić swoje życie to wykonaj to szybko! Jak już poprzednio napisaliśmy nasza witryna Web czeka także na wejścia pracodawców, którzy tylko wspomagają ruch na naszym portalu. Mało ważne, co oferujesz, nie ważne czy jest to praca opiekunka, czy też zupełnie odmienna – każde ogłoszenie jest dla nas błogim sygnałem. Po dodaniu oferty pracy czekaj tylko, aż wyszukasz na swojej skrzynce pocztowej kodeks pracy od Twojego nowego pracobiorcy. Serdecznie zapraszamy!

 • 24gliwice.pl - Portal Miejski Gliwice

  Najświeższe informacje z Gliwic. 24 godziny na dobę. Aktualności, materiały filmowe, forum dyskusyjne, gorące komentarze. 24gliwice.pl to najczęściej odwiedzany portal informacyjny w Gliwicach. Przygotowywany przez profesjonalny zespół redakcyjny w ścisłej współpracy z Gazetą Miejską. 24gliwice.pl dysponuje własnym studiem telewizyjnym, w którym realizowane były m.in. przedwyborcze debaty prezydenckie podczas kampanii wyborczej w 2010 w Gliwicach.

 • Stylowy Wrocław - Informacje dla Wrocławian

  Stylowy Wrocław to miejsce dla Wrocławian, w którym mogą zasięgnąć informacji na temat regionalnych imprez oraz aktualności. Co dzieje się na Dolnym Śląsku i we Wrocławiu. Młody zespół redaktorów czuwa nad aktualną tematyką zarówno dla kobiet oraz mężczyzn. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość dodawania komentarzy do pisanych przez redaktorów artykułów. Wrocław Miastem Spotkań.

  Jesteśmy też częścią projektu "poznaj swoje miasto" dlatego też patronujemy akcje dotyczące promocji miasta. Na portalu można bezpłatnie umieścić informacje na temat Wrocławskiego rynku usług takich jak: biznes, salony kosmetyczne, salony urody, chirurgia plastyczna oraz odnowa biologiczna.

 • www.saskakepa.info - lokalny serwis informacyjny

  Od 2009 roku, w Internecie prężnie działa serwis informacyjny dla mieszkańców Saskiej Kępy – http://www.saskakepa.info. Podstawowym celem jaki postawiła sobie twórczyni tej inicjatywy non-profit, jest dokonanie pełnego spisu wszystkich punktów handlowo/usługowych oraz miejsc użyteczności publicznej na Kępie, tak aby mieszkańcy w jednym miejscu mogli odnaleźć wszystkie informacje niezbędne w codziennym życiu. Podstawową zaletą serwisu jest udostępniona każdemu odwiedzającemu możliwość zamieszczania komentarzy dotyczących poszczególnych miejsc – dzięki temu wybierając na przykład restaurację na romantyczną kolację, można dokonać wyboru opartego nie tylko o adres, czy rodzaj kuchni, ale także o opinie innych. W serwisie istnieje również możliwość zamieszczania ogłoszeń drobnych typu Kupię, Sprzedam, Zamienię, Oddam, Szukam, przez mieszkańców Kępy. Na potrzeby użytkowników portalu, prowadzona jest też część informacyjna dotycząca aktualnych wydarzeń na Kępie oraz wydarzeń warszawskich, mających wpływ na życie na Kępie (np. budowa metra i utrudnienia w wyjeździe z Kępy). Serwis ma od niedawna również swój fanpage na Facebooku: http://www.facebook.com/#!/pages/Saskakepainfo-na-fejsie/188720291141204, gdzie mieszkańcy mogą również zamieszczać ogłoszenia drobne. Nasz Twitter znajduje się pod adresem: https://twitter.com/#!/Saskakepainfo Wszystkie pytania oraz pomysły na dotyczące serwisu należy przesyłać na adres: admin@saskakepa.info lub umieszczać na Facebooku.

 • Pominiete.pl - Poszerz swoją świadomość

  Witam Cię !

  Chciałbym zachęcić Ciebie do poznania strony Pominiete.pl.

  Jest to serwis informacyjny obejmujący głównie ekonomiczne aspekty życia, ale jest też mnóstwo innych ciekawych artykułów. Jego właściwa nazwa to "Pominięte Informacje". Celem strony jest wybieranie wiadomości (selekcja z portali, blogów i innych wiarygodnych), które są istotne, ale w jakiś sposób zostały pominięte przez media.

  Pominiete.pl
  "Poszerz swoją świadomość".

 • Góra Kalwaria wiadomości

  Misją strony internetowej WWW Góra Kalwaria jest dostarczenie mieszkańcom prawdziwych treści o tym co dzieje się w tej małej miejscowości. Na stronie odkryć można newsy na temat życia i zdarzeń w tej miejscowości. Góra Kalwaria wiadomości ma za każdym razem sprawdzone, z opcją pisania swojej opinii, też ty możesz dopisywać do ogłoszeń istotne doniesienia wpisując swój komentarz. Jesteśmy pierwszą taką stroną, która wychodzi naprzeciwko zamieszkującym tą miejscowość, informuje o istotnych wydarzeniach i daje szansę udziału w dyskusji.

 • Informacje z Polski i ze świata

  Serwis poświęcony przede wszystkim polityce i gospodarce, ale znajdziesz tam również informacje o politykach, partiach politycznych i znanych osobistościach. Publicystyka i komentarze do bieżących wydarzeń w klimacie nieco odbiegającym od głównego nurtu prezentowanego w mediach. Zachęcamy do odwiedzenia strony i wyrażenia własnego zdania w komentarzach pod artykułami, co pozwoli na rozwinięcie serwisu. Serdecznie zapraszamy!

 • Zdarzenia z Polski - wypadki drogowe

  Aktualne informacje z polskich dróg i miast. Wypadki drogowe, kolizje, pożary, przestępczość. Portal o działalności policji, straży pożarnej i pogotowia. Informacje kryminalne od internautów oraz uzyskiwane bezpośrednio z komend policyjnych i jednostek straży pożarnej. Zwiększanie świadomości istnienia jednolitego europejskiego numeru alarmowego 112. Zobacz jak policja ustala przyczyny wypadków, walczy z przestępczością, wykrywa nielegalne działania. Strażacy w akcji: gaszenie pożarów mieszkań, domów, pól i lasów. Uwalnianie poszkodowanych z miejsca wypadków za pomocą specjalistycznego sprzętu.

 • Wydarzenia

  Poniższy serwis za pomocą zabawnych rysunków przedstawia otaczającą nas rzeczywistość oraz najważniejsze wydarzenia świata show biznesu i nie tylko. Jeżeli lubisz wyśmienity humor, koniecznie zdecyduj się tutaj wstąpić, a nie tylko dowiesz się, co w trawie piszczy, ale również zapewnisz sobie fenomenalne samopoczucie na resztę dnia. Jeśli potrafisz rysować oraz w zabawny sposób relacjonować bieżące wydarzenia za pomocą rysunków zdecyduj się na podjecie współpracy z serwisem. Więcej szczegółów odnajdziesz w serwisie, wobec tego nie odkładaj zbyt długo decyzji o jego dokładnym przeanalizowaniu. Gorąco zapraszamy!

 • Informacje z Sierpniowy.pl

  Poszukiwanie sprawdzonych informacji na temat aktualnych wydarzeń z Polski i świata jest podstawowym celem autorów strony Sierpniowy.pl - prezentują oni szeroki ogląd rzeczy z różnych stanowisk.
  Ponadto w portalu można znaleźć również atrakcyjne teksty poświęcone popularnym kwestiom - na przykład na temat nowoczesnych modeli smartfonów czy komputerowych gadżetów. Poświęcamy sporo miejsca także na rozmaite usługi czy kwestie formalne dotyczące inwestowania oraz zwiększania bezpieczeństwa własnego kapitału.