Polonijny Tygodnik Informacyjno - Ogłoszeniowy Monitor Chicago

Polonijny Tygodnik Informacyjno - Ogłoszeniowy Monitor Chicago

Ocena: 5.0/10 (33 głosów)W naszym portalu czeka mnóstw ogłoszeń i ciekawych informacji z życia polonijnej społeczności w Chicago i Nowym Jorku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym serwisem. Ogłoszenia o pracę, liczne oferty handlowe, informacje o ciekawych wydarzeniach oraz koncertach w mieście Chicago i Nowy Jork. Serdecznie zapraszamy do regularnych wizyt na łamach strony, to się naprawdę opłaca. Przekonaj się już teraz, wejdź.Podobne strony
 • Premiery filmów

  Portal poświęcony jest nowościom wielu kategorii. Gromadzimy najnowsze premiery oraz zapowiedzi i zbieramy je w jednym miejscu posegregowane pod względem najważniejszych właściwości. Chcesz kupić dobry telefon? Sprawdzić nowe trendy w biżuterii? Przeczytać interesującą książkę? Zastanawiasz się na co wybrać się do kina? A może poszukujesz pomysłu na prezent? Portal poświęcony jest premierom licznych kategorii. Śledzimy najświeższe premiery oraz zapowiedzi i zbieramy je w jednym miejscu posortowane pod względem podstawowych cech. Chcesz kupić nowy zegarek? Sprawdzić nowe trendy w modzie? Przeczytać interesującą książkę? Nie wiesz na co wybrać się do kina? A może potrzebujesz pomysłu na prezent? Zapraszamy!

 • Oferty pracy

  GazetaPraca.pl - strona, która celuje oczywiście do ludności poszukującej fachu, ale także do pracodawców dodających kolejne ogłoszenia. Na naszej stronie znajdziesz takie rzeczy jak: praca za granicą i znacznie więcej! Praca kierowca – po prostu wszystko, dla wszystkich! Nie czekaj i sam poszukaj roboty już teraz! Nasza ekstra wygodna wyszukiwarka tylko usprawni Twoje wyszukiwania. Nie ważne jest to, czy straciłeś pracę, czy najzwyklej w świecie szukasz swojej dziewiczej albo pracy na drugi etat – praca spawacz, czy też inna tylko czeka na Ciebie. Jeszcze możesz napisać list motywacyjny, co jeszcze konkretniej ułatwi Ci znaleźć pracę. Jeśli zamierzasz odmienić swoje życie to wykonaj to szybko! Jak już poprzednio napisaliśmy nasza witryna Web czeka także na wejścia pracodawców, którzy tylko wspomagają ruch na naszym portalu. Mało ważne, co oferujesz, nie ważne czy jest to praca opiekunka, czy też zupełnie odmienna – każde ogłoszenie jest dla nas błogim sygnałem. Po dodaniu oferty pracy czekaj tylko, aż wyszukasz na swojej skrzynce pocztowej kodeks pracy od Twojego nowego pracobiorcy. Serdecznie zapraszamy!

 • NOPLE.pl - ekologiczny serwis informacyjny

  Ekologiczny serwis informacyjny bez skrajności. Zdrowy styl życia, ekologiczne budownictwo, ekologiczne rozwiązania w motoryzacji, przepisy kulinarne, ekologiczne rodzicielstwo, ekologiczne newsy, ekologiczne gadżety. Proponujemy rozwiązania korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jesteśmy fanami ekologii i naturalnego, zdrowego trybu życia, nie zaś fanatykami ekologicznymi. Dbamy o harmonię w naszym życiu i otoczeniu. Dbamy o siebie, innych oraz środowisko, ale nie na siłę.

 • Zarysy - innowacje i projekty

  Zarysy - innowacje i projekty: Centrum nowoczesnych rozwiązań. Wiadomości o nowościach techniki, porady praktyczne oraz opisy innowacyjnych technologii. Projekty nowoczesnych wystrojów wnętrz oraz niestandardowe techniki budowlane. Ciekawostki ze świata nauki oraz najnowsze wynalazki i świeże teorie. W przyszłości planujemy uruchomić społeczność majsterkowiczów i wynalazców oraz katalog dla profesjonalnych firm.

 • Portal informacyjny Mistrzu.com

  Celem naszego portalu informacyjnego jest przekazywanie najnowszych wiadomości z szeregu ciekawych i istotnych dziedzin życia. Każdy artykuł przygotowuje zespół redaktorów. Mistrzu.com zapewnia dostęp do rozmaitych informacji ze sfer biznesu, prawa, ekonomii, technologii, marketingu, czy zdrowia. Pragniemy zmieniać wizerunek rodzimych mediów, dołącz do naszego serwisu informacyjnego, i zacznij nas czytać! Nie rozczarujesz się!