Polonijny Tygodnik Informacyjno - Ogłoszeniowy Monitor Chicago

Polonijny Tygodnik Informacyjno - Ogłoszeniowy Monitor Chicago

Ocena: 4.7/10 (46 głosów)W naszym portalu czeka mnóstw ogłoszeń i ciekawych informacji z życia polonijnej społeczności w Chicago i Nowym Jorku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym serwisem. Ogłoszenia o pracę, liczne oferty handlowe, informacje o ciekawych wydarzeniach oraz koncertach w mieście Chicago i Nowy Jork. Serdecznie zapraszamy do regularnych wizyt na łamach strony, to się naprawdę opłaca. Przekonaj się już teraz, wejdź.Podobne strony
 • Wirtualne Zawiercie - Miejski Portal Informacyjny

  Wirtualne Zawiercie Miejski portal informacyjny. Najważniejsze wiadomości z miasta, powiatu, kraju i zagranicy.
  Darmowe ogłoszenia kupna/sprzedaży/zamiany, oferty pracy.
  Dziennikarstwo obywatelskie, dzięki któremu każdy użytkownik może publikować swoje teksty na łamach portalu. Forum, Kornika policyjna - wypadki, kradzieże, przestępstwa z terenu powiatu. Alert - poinformuj redakcję o ważnych wydarzeniach. Jeżeli masz problemem (np. z urzędami) i chcesz go nagłośnić - pisz.

 • MZK Wejherowo

  Wejherowo.pl jest to witryna internetowa kolekcjonująca multum aktualności i informacje o Wejherowie. Zawartość strony została podzielona według kategorii, dzięki czemu możliwe jest jej łatwe przeglądanie i odnalezienie interesującej nas informacji. Oprócz wiadomości o Wejherowie internauci mają możliwość przeglądnięcia galerii zdjęć oraz filmów video prezentujących życie codzienne miasta oraz spisu imprez czy zaplanowanych inwestycji, świadczących o tym, że Urząd Miasta w Wejherowie stale dba o jego ciągły rozwój. Dla każdego kogo interesuje turystyka, Wejherowo okaże się świetnym miejscem za sprawą takich atrakcji jak przykładowo Kalwaria w Wejherowie, znajdujących się tutaj Placówek Oświatowych czy różnych gości specjalnych. O wygodne przemieszczanie się po mieście dba MZK Wejherowo oferujący przewozy autokarowe na najwyższym poziomie.

 • Wielobranżowe informacje prasowe na prasa24h.pl

  Jeżeli chcą Państwo być na bieżąco z informacjami z kraju i zagranicy polecamy nasz portal, jesteśmy wielobranżowym serwisem informacyjnym, w którym znajda Państwo aktualne informacje z wielu dziedzin między innymi polityka, praca, biznes, budowlane, edukacja, gastronomia, motoryzacja, turystyka, sport i rozrywka u nas można sprawdzić gdzie i jakie są aktualne imprezy i wydarzenia warte uczestnictwa w nich, znaczące zmiany na rynku pracy, porady turystyczne jak na przykład jakie zakątki świata watro odwiedzić, nowości gastronomiczne, innowacje w motoryzacji i budownictwie oraz jakie kursy i szkolenia warto rozpocząć.

  Publikujemy wszelkie nowości i ciekawości z świata technologii, informatyki. gastronomii mody, kultury i sztuki oraz z innych znaczących branż po to aby Państwo zawsze bili na bieżąco z nowiami i trendami.

  Wiadomości prasowe w serwisie www.prasa24h.pl są doskonałym źródłem aktualnej wiedzy o Polsce oraz świcie. Zapraszamy Państwo do odwiedzenia stron serwisu informacyjnego.

 • Portal dla ludzi z pasją

  PotegaPasji.pl to portal internetowy tworzony przez dziennikarzy internetowych, którzy piszą z prawdziwą pasją. Zapraszamy Was do lektury naszych artykułów z różnych dziedzin życia, które są naprawdę ciekawe. Kobieta, mężczyzna, emeryt, emerytka - osoby w każdym wieku znajdą u nas interesujące artykuły i ciekawostki, które znajdują zastosowanie w życiu codziennym. Zachęcamy Was do śledzenia naszych profili na różnych portalach społecznościowych. Nasza strona powstała specjalnie z myślą o Was. Nasze artykuły posiadają sprawdzone i wierzytelne informacje.