Prasa, czasopisma, magazyny

 • Projektowanie wydawnicze, skład gazet, czasopism i książek

  Projektowanie wydawnicze, skład gazet, czasopism i książek

  Jesteśmy zespołem specjalistów DTP zajmującym się kompleksowym projektowaniem i składem czasopism, gazet, magazynów, informatorów firmowych czy branżowych oraz wydawnictw książkowych.

  Wyróżniamy się rzetelnym przygotowaniem layoutu gazety, profesjonalnym składem oraz fachowym drukiem wydawnictw. W nasz zakres projektowania wchodzi również tworzenie projektów typograficznych książek. Wszelkie nakłady dostarczamy bezpośrednio do zamawiającego. Współpraca pomiędzy nami a wydawcami jest wspierana przez bezpłatny System zarządzania materiałami FILEPRESS, który upłynnia i usprawnia nasze wspólne dzieło. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • Reklamuj się w Rzeczpospolitej

  Reklamuj się w Rzeczpospolitej

  Autoryzowane Biuro Ogłoszeń Rzeczpospolitej SUNpress udostępnia sposobność zamawiania różnorodnych ogłoszeń, które publikowane są w dzienniku Rzeczpospolita. Prowadzone przez nas biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu. Mogą Państwo zamawiać ogłoszenia przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Podział kategorii tematycznych na funkcjonalne sekcje daje nam gwarancję, że wszyscy kontrahenci z łatwością wyszukają ciekawą dla siebie kategorię. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych klientów do kooperacji. Zapewniamy mailową lub telefoniczną pomoc konsultantów.

  Data dodania: 07 11 2016 szczegóły wpisu
 • MISS - Czasopismo Kobiety z klasą

  MISS - Czasopismo Kobiety z klasą

  Czasopismo MISS to ekspert w tematyce modowej, urodowej i fitness, które dedykowane jest osobom takim jak Ty, czyli chcącym poszerzać swoją wiedzę i dbającym o swój rozwój osobisty. Jeśli zależy Ci na tym, by mieć dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji, być na bieżąco z najnowszymi trendami to czas najwyższy zaopatrzyć się w MISS. Nie marnuj pieniędzy na kolorowe czasopisma, w których nie znajdujesz zbyt wielu informacji dla siebie. Spożytkuj je w sensowny sposób, zaopatrując się w MISS, którą tworzy zespół specjalistów z różnych dziedzin, zawsze służących pomocą i wyjaśnieniem wszelkich niejasności, które trapią czytelnika.

  Data dodania: 29 01 2016 szczegóły wpisu
 • Nekrologi Wrocław - nekrologi i kondolencje w gazetach

  Nekrologi Wrocław - nekrologi i kondolencje w gazetach

  Umieszczanie nekrologów po śmierci jakiejś osoby jest czymś normalnym i robi to każdy. Najczęściej są to nekrologi w tradycyjnej, papierowej formie. Takie nekrologi umieszczane są na tablicach i słupach ogłoszeniowych w miejscowości w której mieszkał zmarły, a także w okolicach. Nekrologi są sposobem na poinformowaniu o śmierci danej osoby. Ale także bardzo ważne są nekrologi zamieszczane w różnych wydaniach gazet – codziennie tysiące osób przeglądają strony z nekrologami, żeby dowiedzieć się czy nie zmarł ktoś im bliski albo znajomy. Już dzisiaj możesz korzystając z usług strony www.nekrologi-wroclaw.pl zamieścić nekrolog w gazecie – zarówno w jej wersji drukowanej jak i w wydaniu online! Dzięki temu można dotrzeć do naprawdę ogromnej ilości znajomych osób, które powinno się poinformować o śmierci danej osoby. Strona www.nekrologi-wroclaw.pl to doskonały sposób na przekazanie tej smutnej informacji, a wszystko jest zadziwiająco proste i szybkie. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć myszką a nekrolog ukaże się w wybranym wydaniu danej gazety! Dzięki tej stronie można zadecydować o umieszczenie nekrologu w jednym wydaniu gazety lub w kilku różnych gazetach! Do tego dokładny grafik pokazujący kiedy pojawi się w gazecie nekrolog znacznie ułatwia zadecydowanie i wybranie tytułów. Cała strona jest bardzo intuicyjna, prosta w obsłudze i na pewno nikomu nie sprawi najmniejszego problemu. Wystarczy chwila czasu i wszystko jest już gotowe! Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług – na pewno tego nie pożałujecie i będziecie bardzo zadowoleni z bardzo prostej obsługi i z jakości usługi! Przekonaj się o tym już dzisiaj!

  Data dodania: 21 05 2014 szczegóły wpisu
 • Ekorodzice

  Ekorodzice

  Interesują Cię nowościami w dziedzinie ochrony środowiska? Jeśli odpowiedź jest twierdząca to zobacz co ciekawego na organicmagazine.pl. Powstał z myślą o Tobie magazyn ukazujący jak można żyć radośnie nie szkodząc jednocześnie środowisku. Wśród poruszanych tematów są też artykuły o wegetarianizmie i rodzinie. W serwisie dostępne są kolejne wydania po części darmowe. Z dostępnych publikacji warto polecić „Walka o polowania na obszarze Natura 2000” czy też „ Pierwsza pomoc dla zmęczonych”. Zobacz sam.

  Data dodania: 22 12 2011 szczegóły wpisu
 • InfoMarket - Multimedialna Platforma Informacyjno-Szkoleniowa

  InfoMarket - Multimedialna Platforma Informacyjno-Szkoleniowa

  InfoMarket to Multimedialna Platforma Informacyjno-Szkoleniowa, która łączy w sobie różne formy i techniki przekazu poczynając od prasy, poprzez Internet, a na nowatorskich projektach multimedialnych (e-TV, e-radio, e-szkolenia), kończąc.

  Spółka InfoMarket tworzy z firmą BDK strategiczny alians pod nazwą BDKIM. W praktyce firma BDK zajmuje się tworzeniem profesjonalnych baz danych oraz programów informatycznych.

  Do zadań InfoMarket należy zaś przygotowywanie i opracowywanie specjalistycznych artykułów oraz informacji branżowych. W praktyce, BDKIM to połączenie fachowej wiedzy o produktach z najobszerniejszym w Polsce konspektem informacyjnym. W naszych bazach znajduje się obecnie ponad 170.000 opisów urządzeń wraz ze zdjęciami wysokiej rozdzielczości, blisko 24.000 instrukcji obsługi, blisko 2500 filmów i prezentacji oraz ponad 10.000 artykułów i materiałów szkoleniowych.

  Do najważniejszych grup asortymentowych obsługiwanych przez alians BDKIM należą segmenty: AGD, RTV, FOTO, IT, Multimedia, Klimatyzacja oraz Armatura i Elektronarzędzia. Bazy danych aktualizowane są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W portfolio BDKIM znajduje się szereg programów i rozwiązań systemowych. Dedykowane są one firmom przedstawicielskim, instytucjom badawczym, sklepom tradycyjnym i internetowym, redakcjom i serwisom prasowym oraz portalom konsumenckim. W praktyce z naszych rozwiązań korzysta większość firm przedstawicielskich, czołowe sieci sprzedaży oraz najważniejsze sklepy i portale internetowe z Onet.pl i Wp.pl włącznie. W ofercie firmy BDK znajdują się takie programy i rozwiązania jak: Cenówki (program do tworzenia etykiet cenowych), CEMA Benchmarking (profesjonalny program do analiz porównawczych produktów), E-Opisy (baza danych opisów produktów i zdjęć), Statystyki (system do raportowania preferencji użytkowników Internetu), @kademia (profesjonalny test do e-learningu dla sprzedawców) czy Pozycjoner (zintegrowany system pozycjonowania produktów w serwisach internetowych).
  InfoMarket pełni rolę dostawcy konspektu informacyjnego i wiedzy know-how. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest fakt, iż współpracujemy z najlepszymi autorami i redaktorami opracowań i analiz branżowych oraz czołowymi wykładowcami akademickimi w kraju. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie także Państwo fachowe magazyny: InfoMarket, InfoProdukt oraz Poradnik Sprzedawcy. Pod koniec tego roku InfoMarket zaprezentuje także pierwszą w Polsce, specjalistyczną, prosprzedażową witrynę konsumencką www.elektrospecjalisci.pl

  Data dodania: 21 09 2011 szczegóły wpisu
 • Informacje prasowe

  Informacje prasowe

  Serwis informacjeprasowe.pl jest internetowym biurem prasowym pozwalającym na bezpłatną publikację informacji prasowych, komunikatów prasowych, komentarzy, analiz oraz opinii. Informacje prasowe dla dziennikarzy publikuje w nim już kilkaset rzeczników, biur prasowych, ekspertów i agencji PR reprezentujących największe polskie firmy, instytucje i urzędy państwowe. Komunikaty prasowe, będące artykułami do przedruku, przypisane do ponad 50 branż są dostępne dla wszystkich dziennikarzy, redakcji i wydawców mediów bezpłatnie. Tworzymy media! Codziennie.

  Data dodania: 09 08 2011 szczegóły wpisu
 • E-pismo naukowo-techniczne

  E-pismo naukowo-techniczne

  Oddajemy w Państwa ręce nasz kolejny czwarty już numer bezpłatnego e-pisma skierowanego do wszystkich elektryków, elektroników i automatyków.
  W piśmie poruszamy takie tematy jak: energia odnawialna, odzysk energii z układu falownik-silnik, kolejny temat: jak należy zabezpieczać i ekranować urządzenia elektryczne zgodnie z Polską Normą? Na ten temat mówi artykuł Krzysztofa Dymarkowskiego, Rafała Namiotko i Ryszarda Katulskiego. Zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 03 07 2011 szczegóły wpisu
 • Ziemia Pucka.info - bezpłatny dwutygodnik powiatowy

  Ziemia Pucka.info - bezpłatny dwutygodnik powiatowy

  Nasz Tygodnik Ziemia Pucka.info to bezpłatna gazeta powiatu puckiego. Na stronie internetowej znajdziesz archiwalne numery czasopisma, cennik reklam i wykaz czterystu miejsc, w których znajdziesz gazetę w formie drukowanej. Ziemia Pucka.info wydawana jest w nakładzie ponad pięciu tysięcy egzemplarzy. Gazeta sponsoruje również funkcjonowanie drużyny piłkarskiej
  LZS Jantar Ziemia Pucka.info Swarzewo.

  Data dodania: 21 06 2011 szczegóły wpisu
 • Magazyn dla młodzieży online

  Magazyn dla młodzieży online

  W sieci pojawił się nowy magazyn kulturalny dla młodzieży online zupełnie za free. Poruszamy się wokół szeroko pojętej kultury młodzieżowej. Piszemy o sztuce, literaturze, komiksie, muzyce, modzie, o tym co dotyczy Was i co jest dla Was ważne! Mówimy o tym co interesujące oraz wspieramy młode talenty. Chcesz pochwalić się swoją twórczością zajrzyj na naszą stronę, napisz do nas. Możesz stać się bohaterem MAD&MADmagazynu

  Data dodania: 17 06 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Prasa, czasopisma, magazyny - nowa strona:

Adres: