Święta i zwyczaje

 • Choinka z dostawą

  Choinka z dostawą

  Przedsiębiorstwo ChoinkaPodDrzwi.pl oferuje kontrahentom możliwość nabycia świeżej choinki z dostawą do domu. Gwarantujemy klientom dużą różnorodność gatunków, co sprawia, że każdy znajdzie u nas interesującą dla siebie propozycję. Wszystkie oferowane przez nas choinki pochodzą z Polski, dlatego możemy zapewnić ich wysoką klasę. Proponujemy tylko świeże drzewka, które ścinamy na chwilę przed przesłaniem do klienta. Po szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 23 06 2016 szczegóły wpisu
 • Warszawachoinki.pl - Choinki Warszawa

  Warszawachoinki.pl - Choinki Warszawa

  W czasie Świątecznym, fundamentalne jest aby posiadać piękną choinkę. W tym roku możecie także zamówić transport bezpośrednio do lokalu. Produkty przedstawianej firmy to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie, toteż wskazane jest uskutecznić zakup jak najszybciej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej. Firma pracuje każdego dnia, posiada również stacjonarne punkty gdzie można przyjechać i wybrać choinkę przed dostawą.

  Data dodania: 02 12 2013 szczegóły wpisu
 • Savoir vivre

  Savoir vivre

  Savoir vivre to nasza nowa strona, którą zdecydowaliśmy się w całości dedykować właściwemu zachowaniu się przy stole. Wierzymy, że nasze porady przydadzą się osobom w różnym wieku. Dzięki zebranym przez nas informacjom dowiesz się jak w szybki i prosty sposób nakrywać do stołu oraz jaka powinna być właściwa kolejność serwowania potraw. Jeżeli więc czeka Cię poważne wyzwanie, związane z przygotowaniem przycięcia, nasza strona z pewnością Ci się przyda. Pamiętaj jednak o tym, że treści pojawiające się w serwisie są stale uzupełniane. Co jakiś czas warto więc do nas zaglądać w poszukiwaniu czegoś nowego.

  Data dodania: 28 08 2012 szczegóły wpisu
 • Święta nakazane i świeckie

  Święta nakazane i świeckie

  Portal poświęcony świętom religijnym i świeckim. Znajdujące się w nim teksty traktują o świętach to jest ich genezie, związanych z nimi tradycjami, sposobem przeżywania. Nie mogło zabraknąć również przepisów na świąteczny stół, m.in. potraw wigilijnych oraz utworów muzycznych m.in. kolędy na gitarę, szczególnie duża baza pastorałek i kolęd, a także wiele innych treści związanych ze świętowaniem. Wszelkie informacje są łatwo dostępne ponieważ strona została tak podzielona ażeby nawigacja nie nastręczała trudności. Podział na kategorie według głównych świąt i podkategorii jest zrozumiały i czytelny. Teksty opatrzone są grafiką co uprzyjemnia przebywanie w portalu. Można także wysłać elektroniczną kartkę co z pewnością ucieszy adresata.

  Data dodania: 28 06 2012 szczegóły wpisu
 • Przesądy miłosne

  Przesądy miłosne

  W tej uroczystej chwili, gdy słowo tak oznacza zwycięstwo miłości, przyjmijcie życzenia szczere szczęścia, zdrowia, radości. Wiersze, życzenia w dniu ślubu, pełne miłości szczęścia i radości - dla Państwa młodych. W dniu Waszego Ślubu przyjmijcie życzenia - Niech Wam Bóg kłopoty w wielką radość zmienia. Niech Was poprowadzi, ścieżki Wam prostuje, da chleb w obfitości. Gotowe wierszyki na każdą uroczystość.

  Data dodania: 21 11 2011 szczegóły wpisu
 • Potrawy wigilijne

  Potrawy wigilijne

  Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w którym spotykamy się z całą rodziną i zasiadamy przy jednym stole. Panuje wtedy atmosfera spokoju, a w powietrzu unosi się zapach pysznych potraw. Tradycyjnie powinno znaleźć się na stole 12 potraw, jednak w praktyce jest ich albo nieco mniej, albo dużo więcej. Każda rodzina ma także swój sposób na przyrządzanie tradycyjnych dań - zazwyczaj są one przygotowywane według wieloletniej, rodzinnej receptury. Żadna wigilia nie obędzie się na pewno bez barszczu czerwonego, lub zupy grzybowej. W Polsce bardzo przyjął się także karp, bez którego nie wyobrażamy sobie świąt.
  Po ciekawe przepisy na wigilijny wieczór, oraz porady dotyczące Bożego Narodzenia zapraszam cię na moją stronę.

  Data dodania: 20 10 2011 szczegóły wpisu

Święta i zwyczaje - nowa strona:

Adres: