Wydarzenia Koszalin

Wydarzenia Koszalin

Ocena: 2.8/10 (19 głosów)Infokoszalin.pl należy do czołówki miejskich serwisów informacyjnych. Codziennie odwiedzają nas mieszkańcy Koszalina, ponieważ jako pierwsi informujemy o ważnych wydarzeniach. Redakcja składa się z doświadczonych dziennikarzy, którzy kładą nacisk na szybkość i weryfikację przekazywanej informacji. Angażujemy się w życie kulturalne i obejmujemy patronatem najważniejsze imprezy w Koszalinie. Każdy mieszkaniec miasta wie, że pracujemy już od wczesnych godzin porannych, aby dostarczyć wszystkim najświeższe informacje.Podobne strony
 • Monitor Sądowy i Gospodarczy

  Monitor Sądowy i Gospodarczy to ogólnopolski dziennik urzędowy wydawany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Każdy numer MSiG podzielony jest na dwie części. W pierwszej publikowane są ogłoszenia różnych podmiotów (spółek prawa handlowego, towarzystw ubezpieczeń wzajemnych, organów nadzoru) wymagane przez:

  * Kodeks spółek handlowych,
  * Kodeks postępowania cywilnego,
  * Prawo upadłościowe i naprawcze,
  * Prawo o postępowaniu układowym,
  * Prawo bankowe

  oraz inne aktualnie obowiązujące akty prawne.

  Druga część MSiG zawiera treść nowych wpisów do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS). Dla nowych podmiotów publikowane są kompletne "metryki" ze wszystkimi informacjami wymaganymi przy rejestracji (m.in. dane adresowe, skład organów nadzoru, struktura własnościowa, przedmiot działalności), a dla już istniejących - tylko te elementy, które uległy zmianie.

 • NOPLE.pl - ekologiczny serwis informacyjny

  Ekologiczny serwis informacyjny bez skrajności. Zdrowy styl życia, ekologiczne budownictwo, ekologiczne rozwiązania w motoryzacji, przepisy kulinarne, ekologiczne rodzicielstwo, ekologiczne newsy, ekologiczne gadżety. Proponujemy rozwiązania korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jesteśmy fanami ekologii i naturalnego, zdrowego trybu życia, nie zaś fanatykami ekologicznymi. Dbamy o harmonię w naszym życiu i otoczeniu. Dbamy o siebie, innych oraz środowisko, ale nie na siłę.

 • Profecjonalne konferencje w całej Polsce

  Strona MojeKonferencje.pl to rozbudowane kompendium wiedzy w kraju, umieszczające informacje na temat fachowych obiektów szkoleniowych oraz konferencyjnych w w Polsce. Oferujemy placówki takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. Na naszej stronie odnajdą Państwo przodujące sale nad morzem i w górach. Posiadamy również, fachowy spis miejsc konferencyjnych, a także szkoleniowych. MojeKonferencje.pl to dogodny sposób na odnalezienie sali w Krakowie, Poznaniu i wielu innych miastach.

 • Aktualne wydarzenia, informacje sportowe i imprezy z Karpacza

  Na naszej stronie znajdziesz bazę firm z miasta Karpacz, wraz z informacjami teleadresowymi. Jeśli wybierasz się na wakacje w okolice, dowiesz się co warto zwiedzić w Karpaczu, a gdzie zamieszkać. Czytając aktualności zamieszczone na stronie, sprawdzisz co ciekawego dzieje się akurat w mieście. Jeśli interesuje cię okolica, poinformujemy Cię, jak dotrzeć do większego miasta niedaleko, lub jak i gdzie kupić bilet na odbywający się koncert. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej strony, znajdziesz tu również konkursy i serwisy specjalne, a my nie pozwolimy, żebyś drugi dzień z kolei musiał czytać tę samą treść!

 • Transmisje live

  Strona została poświęcona marce StreamOnline, która świadczy usługi z zakresu transmisji na żywo zarówno audio jak i video bezpośrednio do internetu. Firma wyróżnia się na rynku przede wszystkim profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego klienta, a także wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Niezawodny zespół dopilnuje aby każde zamówienie zostało realizowane w jak najlepszej jakości. Na stronie mogą Państwo znaleźć materiały z poszczególnymi realizacjami dla Klientów, a także informacje na temat powstawania i działalności firmy.

 • Góra Kalwaria wiadomości

  Misją strony internetowej WWW Góra Kalwaria jest dostarczenie mieszkańcom prawdziwych treści o tym co dzieje się w tej małej miejscowości. Na stronie odkryć można newsy na temat życia i zdarzeń w tej miejscowości. Góra Kalwaria wiadomości ma za każdym razem sprawdzone, z opcją pisania swojej opinii, też ty możesz dopisywać do ogłoszeń istotne doniesienia wpisując swój komentarz. Jesteśmy pierwszą taką stroną, która wychodzi naprzeciwko zamieszkującym tą miejscowość, informuje o istotnych wydarzeniach i daje szansę udziału w dyskusji.

 • Wiadomości

  Serwis Fakty portalu Interia.pl to zawsze aktualne źródło informacji z kraju i z zagranicy. Sprawdź, co dzieje się w świecie wielkiej polityki, kultury i nauki. Nie masz czasu na codzienną lekturę prasy? Zajrzyj do naszego przeglądu dzienników polskich i zagranicznych. Nasz serwis daje Ci najlepiej wyselekcjonowane przez naszych redaktorów wiadomości oraz te, które cieszą się największą popularnością wśród internautów. W serwisie znajdziesz ponadto felietony dotyczące bieżących wydarzeń z polskiej sceny politycznej, fotoreportaże i raporty specjalne. Bądź dobrze poinformowany i nie przegap żadnego wielkiego wydarzenia!

 • Informacje z Sierpniowy.pl

  Poszukiwanie sprawdzonych informacji na temat aktualnych wydarzeń z Polski i świata jest podstawowym celem autorów strony Sierpniowy.pl - prezentują oni szeroki ogląd rzeczy z różnych stanowisk.
  Ponadto w portalu można znaleźć również atrakcyjne teksty poświęcone popularnym kwestiom - na przykład na temat nowoczesnych modeli smartfonów czy komputerowych gadżetów. Poświęcamy sporo miejsca także na rozmaite usługi czy kwestie formalne dotyczące inwestowania oraz zwiększania bezpieczeństwa własnego kapitału.

 • Tygodnik Bydgoski - Wiadomości Bydgoszcz

  Gazeta Tygodnik Bydgoski zaprasza Was do codziennej lektury. Jeżeli szukacie informacji z naszego miasta oraz z kraju, to warto odwiedzić naszą stronę. Na bieżąco publikujemy dla Was wiadomości z Bydgoszczy i okolic. Dzięki nam dowiecie się, co się wydarzyło w naszym mieście, a co poprawiło nam humor. Wiadomości i wydarzenia w Bydgoszczy na naszej stronie, to pewne i cenne informacje, które mogą Wam ułatwić wiele obowiązków. Warto rozpocząć dzień razem z naszą stroną, ponieważ będziecie na bieżąco z najlepszymi informacjami z miasta oraz z innych miejsc. A może Wy chcecie nam opowiedzieć o jakimś ważnym wydarzeniu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi dziennikarzami, którzy są do Waszej dyspozycji.