Wydarzenia Koszalin

Wydarzenia Koszalin

Ocena: 2.9/10 (18 głosów)Infokoszalin.pl należy do czołówki miejskich serwisów informacyjnych. Codziennie odwiedzają nas mieszkańcy Koszalina, ponieważ jako pierwsi informujemy o ważnych wydarzeniach. Redakcja składa się z doświadczonych dziennikarzy, którzy kładą nacisk na szybkość i weryfikację przekazywanej informacji. Angażujemy się w życie kulturalne i obejmujemy patronatem najważniejsze imprezy w Koszalinie. Każdy mieszkaniec miasta wie, że pracujemy już od wczesnych godzin porannych, aby dostarczyć wszystkim najświeższe informacje.Podobne strony
 • Monitor Sądowy i Gospodarczy

  Monitor Sądowy i Gospodarczy to ogólnopolski dziennik urzędowy wydawany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Każdy numer MSiG podzielony jest na dwie części. W pierwszej publikowane są ogłoszenia różnych podmiotów (spółek prawa handlowego, towarzystw ubezpieczeń wzajemnych, organów nadzoru) wymagane przez:

  * Kodeks spółek handlowych,
  * Kodeks postępowania cywilnego,
  * Prawo upadłościowe i naprawcze,
  * Prawo o postępowaniu układowym,
  * Prawo bankowe

  oraz inne aktualnie obowiązujące akty prawne.

  Druga część MSiG zawiera treść nowych wpisów do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS). Dla nowych podmiotów publikowane są kompletne "metryki" ze wszystkimi informacjami wymaganymi przy rejestracji (m.in. dane adresowe, skład organów nadzoru, struktura własnościowa, przedmiot działalności), a dla już istniejących - tylko te elementy, które uległy zmianie.

 • Wirtualne Zawiercie - Miejski Portal Informacyjny

  Wirtualne Zawiercie Miejski portal informacyjny. Najważniejsze wiadomości z miasta, powiatu, kraju i zagranicy.
  Darmowe ogłoszenia kupna/sprzedaży/zamiany, oferty pracy.
  Dziennikarstwo obywatelskie, dzięki któremu każdy użytkownik może publikować swoje teksty na łamach portalu. Forum, Kornika policyjna - wypadki, kradzieże, przestępstwa z terenu powiatu. Alert - poinformuj redakcję o ważnych wydarzeniach. Jeżeli masz problemem (np. z urzędami) i chcesz go nagłośnić - pisz.

 • Akcentujwroclaw.pl

  Serwis poświęcony niezwykłemu miastu jakim jest Wrocław, tworzony przez firmę Akcent Office, która istnieje od 1997 roku i wciąż nieprzerwanie działa na wrocławskim rynku nieruchomości. W swojej pracy kierujemy się rzetelną wiedzą z zakresu naszej działalności, etyką zawodową oraz dobrem i bezpieczeństwem naszych klientów. Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, a w szczególności instytucji finansowych.

 • Stefczyk.info - Wiadomości z Polski i Świata

  Jeśli nie zadowalają Cię istniejące popularne portale informacyjne, poszukujesz nowych punktów widzenia i rzetelnych informacji – portal Stefczyk.info to miejsce dla Ciebie! Znajdziesz tam newsy, bieżące wydarzenia, decyzje polityków, ale też raporty społeczne i gospodarcze oraz wiele więcej. Jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu finansów przeczytaj nasze porady być może znajdziesz tam odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zapraszamy!

 • InfoStrefa

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się serwisem informacyjnym, na którym znajdziesz analizy i opinie dotyczące najnowszych wiadomości dotyczących świata i Polski. Będziesz miał okazję zapoznać się z profesjonalnymi analizami, które pozwolą Ci na wybranie najbardziej wartościowych informacji, z dziesiątek wiadomości które pojawiają się codziennie. Dlatego zachęcamy do wejścia na nasz serwis i zapoznania się z naszymi tekstami.

 • Studiuje.pl - portal informacyjny

  Serwis internetowy Studiuje.pl to baza informacji skierowanych do młodych i aktywnych użytkowników internetu, w tym także do osób studiujących.

  Nasi redaktorzy skupiają się na przygotowywaniu rzetelnych informacji na tematy najczęściej poruszane przez młode osoby.

  I tak na stronie możemy znaleźć takie działy, jak Finanse i Biznes w którym poruszamy tematykę finansową. Podpowiadamy np. jak zacząć swoją przygodę z inwestowaniem na Giełdzie Papierów Wartościowych. Piszemy oczywiście także o Motoryzacji przedstawiając porady dla zmotoryzowanych kierujących oraz omawiamy najnowsze trendy motoryzacyjne.

  W sekcji Turystyka inspirujemy pisząc o ciekawych miejscach na świecie.

  Bardzo ważną częścią serwisu jest dział kuchnia w której skupiamy się na zdrowym odżywianiu. Dlatego też skupiamy się na kwestiach związanych z wegetarianizmem oraz weganizmem.

 • Portal informacyjny Mistrzu.com

  Celem naszego portalu informacyjnego jest przekazywanie najnowszych wiadomości z szeregu ciekawych i istotnych dziedzin życia. Każdy artykuł przygotowuje zespół redaktorów. Mistrzu.com zapewnia dostęp do rozmaitych informacji ze sfer biznesu, prawa, ekonomii, technologii, marketingu, czy zdrowia. Pragniemy zmieniać wizerunek rodzimych mediów, dołącz do naszego serwisu informacyjnego, i zacznij nas czytać! Nie rozczarujesz się!

 • Portal Twoje-Zdanie.pl

  Stron z informacjami z arcyciekawego świata motoryzacji można w internecie znaleźć naprawdę wiele, ale tylko nasz nowoczesny portal internetowy kompleksowo zebrał je wszystkie w jednym miejscu. Warto odwiedzić go już dzisiaj i zdobyć wiedzę niezbędną nie tylko do wyboru odpowiedniego modelu auta dla naszej rodziny, ale i informacji na temat jego właściwej eksploatacji. Porady fachowych mechaników, jakie zamieszcza nasz portal internetowy, z pewnością sprawią, że będzie ona długa i praktycznie bezawaryjna.

 • Portal dla ludzi z pasją

  PotegaPasji.pl to portal internetowy tworzony przez dziennikarzy internetowych, którzy piszą z prawdziwą pasją. Zapraszamy Was do lektury naszych artykułów z różnych dziedzin życia, które są naprawdę ciekawe. Kobieta, mężczyzna, emeryt, emerytka - osoby w każdym wieku znajdą u nas interesujące artykuły i ciekawostki, które znajdują zastosowanie w życiu codziennym. Zachęcamy Was do śledzenia naszych profili na różnych portalach społecznościowych. Nasza strona powstała specjalnie z myślą o Was. Nasze artykuły posiadają sprawdzone i wierzytelne informacje.