Wydarzenia

 • Mój Parlament - Portal informacyjny

  Mój Parlament - Portal informacyjny

  Jeżeli interesują Cię ciekawostki z Unii Europejskiej, jeżeli śledzisz na bieżąco nowości z tej tematyki, gorąco Cię zapraszam do strony internetowej na temat parlamentu europejskiego, gdzie będziesz otrzymywał najnowsze informację na temat tej instytucji. Portal mojparlament.eu został właśnie w tym celu stworzony. Jeżeli chodzi o merytoryczny przekaz portalu to dzięki osobą, których pasja oraz charakter wykonywanych pracy sprawia, że informacje umieszczane na portalu są z najwyższej półki. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 05 01 2015 szczegóły wpisu
 • Serwis informacyjny

  Serwis informacyjny

  Dziś poszukiwanie nowych miejsc na spędzenie wolnego czasu lub ewentualnie po prostu wypoczęcie w żadnym wypadku nie musi być trudne. Wystarczy jedynie, że wstąpisz na naszą profesjonalną domenę i zobaczysz restauracje w Warszawie. To nie całość. Skonstruowany przez nas portal prezentuje również inne ciekawe wydarzenia lub eventy, na które warto wpaść. Zachwycającym przykładem może być Air Show Radom. To oferta od nas dla Ciebie. Korzystanie z należącej do nas witryny jest darmowe, a w następstwie tego nie niepokój się, że za dostęp musisz płacić. Odnajdziesz tu rozmaite kluby, restauracje oraz eventy organizowane w całym kraju. Zapraszamy już teraz do odwiedzenia i zapoznania się z treścią.

  Data dodania: 08 04 2013 szczegóły wpisu
 • Region Karkonoski - wydarzenia

  Region Karkonoski - wydarzenia

  Region Karkonoski to regionalny portal zawierający wydarzenia z Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby, Piechowic, Sobieszowa i okolic. Odwiedzają serwis będziesz zawsze orientował się o ciekawego dzieje się w regionie. Wydarzenia kulturalne, imprezy w plenerze, imprezy dla dzieci, spotkania, kabarety, prelekcje, zawody sportowe. Wszystko to znajdziesz na stronie regionkarkonoski.pl. Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu.

  Data dodania: 05 07 2012 szczegóły wpisu
 • Aktualności kulturalne

  Aktualności kulturalne

  Brniemy do tego, żeby portal Miejskalornetka.pl stał się największą bazą wydarzeń odbywających się w Polsce. Pragniemy, aby wydarzenia w nim zamieszczane były przystępne dla naszych użytkowników, w tym podane w sposób czytelny i możliwie obszerny. Jeśli masz do nas uwagi, spostrzeżenia, pisz śmiało - Twój głos jest dla nas ważny. Dążymy do tego, aby serwis Miejskalornetka.pl był obszerną bazą wydarzeń organizowanych w Polsce. Pragniemy, aby wydarzenia w nim prezentowane były atrakcyjne dla naszych gości, w tym podane w sposób przejrzysty i możliwie obszerny. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, pytania, pisz śmiało - każdy głos jest dla nas ważny.

  Data dodania: 13 01 2011 szczegóły wpisu
 • Suwałki

  Suwałki

  Suwalski Portal Internetowy - znajdziesz tu aktualne informacje z miasta Suwałki i Suwalszczyzny, sprawdzisz pogodę na dziś, a także na następne cztery dni, oferty nieruchomości (mieszkania, działki, domy, garaże, lokale), oferty pracy, wykaz aktualnych imprez w mieście, galerię z inwestycji prowadzonych w Suwałkach, forum, a także katalog suwalskich firm. Zapraszamy wszyskich do Suwałk i na Suwalszczyznę!

  Data dodania: 19 06 2010 szczegóły wpisu

Wydarzenia - nowa strona:

Adres: