Dostawcy internetu

 • Dropss.pl

  Dropss.pl

  Internet w dobrej jakości. Wypowiedzenie umowy usługi internetowej nie jest prostym zadaniem z tego względu, że wiele firm ma w swoich umowach poukrywane wiele gwiazdek i adnotacji. Orange internet stacjonarny jest zawierany na korzystnych warunkach, zarówno dla firmy, jak i użytkowników internetu.
  Wiele zalet ma ten najtańszy internet na rynku, a pierwszą, którą należy bezwzględnie wymienić jest szeroki zasięg tegoż połączenia. Jest to ważna sprawa dla osób, które chcą być wciąż w kontakcie ze światem. Również miesięczna opłata za tego rodzaju usługi jest wprost proporcjonalnie adekwatna w stosunku do jakości produktu. Poza tym, można go przetestować.

  Data dodania: 10 10 2014 szczegóły wpisu
 • Internet Boruszowice

  Internet Boruszowice

  Firma Midiko to jeden z najszybciej rozwijających się dostawców Internetu, lecz także telefonii i telewizji na terenie woj. śląskiego. Jeśli zatem interesuje Ciebie Internet oraz cała reszta, musisz po prostu wejść pod adres www.midiko.pl. Na stronie odnaleźć masz możliwość wszelkie informacje na temat firmy, usługi wykonywane przez nas, etc. A należy otwarcie przyznać, iż jeżeli w grę wchodzi Internet Hanusek midiko.pl, jesteśmy jedną z najlepszych firm na rynku. Choćby z tego powodu, że dbamy o usatysfakcjonowanie wszystkich naszych klientów. Wychodzimy z założenia, iż nasi klienci są najistotniejsi. A więc bardzo serdecznie zapraszamy zainteresowanych takimi usługami do zapoznania się z ofertą firmy Midiko.

  Data dodania: 12 04 2013 szczegóły wpisu
 • Internet Poznań

  Internet Poznań

  Proponujemy państwu internet dla firm. Nieprosto wyimaginować sobie spółkę, która zdołałaby działać bez dostępu do globalnej sieci Internet i usług telekomunikacyjnych. Tedy też zachęcamy do przyjrzenia się mojej spisie produktów/usług, bo internet Poznań nie posiada sobie równych. Specjalizujemy się w dostarczaniu internet symetryczny i wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania. Cechujemy się wysoką jakością świadczonych usług, konkurencyjną ceną, a nadto najwyższej jakości kadrą, jaka sprosta potrzebowaniom i przewidywaniom wręcz w największym stopniu wymagających nabywców.

  Data dodania: 09 03 2013 szczegóły wpisu
 • Darmowe hotspoty

  Darmowe hotspoty

  Wychodząc z biura lub wyjeżdżając na wakacje bardzo często planujemy skorzystać z Internetu, jednak nie zawsze mamy ku temu odpowiednie warunki. W wielu przypadkach z pomocą przychodzą nam darmowe hotspoty, które umożliwiają połączenie z istniejącą siecią bezprzewodową. Na stronie lista hotspotów z terenu całej Polski podzielone na poszczególne województwa oraz największe miasta. Odwiedź naszą stronę przed wyjazdem i znajdź swój darmowy punkt dostępowy!

  Data dodania: 19 01 2013 szczegóły wpisu
 • Internet satelitarny tooway

  Internet satelitarny tooway

  Od niedawna na polskim rynku pojawiła się nowa dziedzina jaką jest internet satelitarny innymi słowy tooway. Jako profesjonalny dystrybutor tego typu internetu zachęcamy wszelkich zainteresowanych do kontaktu. Nasza firma jako niewielu sprzedaje bardzo szybki dostęp do internetowego rozwiązania w niezwykle rozsądnych cenach. Więcej informacji na temat cen jak i współpracy można odszukać na naszej oficjalnej witrynie www. Jeszcze raz zachęcam zainteresowanych do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2012 szczegóły wpisu
 • Najtańszy Internet

  Najtańszy Internet

  Każdy korzysta z Internetu tak jak mu najbardziej odpowiada. Niemniej jednak, jak w przypadku wszelkiej usługi, zależy nam na jakości łącza i jego cenie. Szukamy przetestowanych sugestii, stąd nic dziwnego, że wiele osób korzysta z ofert rekinów rynku internetowego w Polsce. dobre i sprawdzone rozwiązania wydają się nam albowiem najlepsze.Stoisz przed trudnym wyborem odpowiedniego dostawcy internetu bądź poszukujesz lepszego odpowiednika obecnego powolnego i kosztownego Internetu? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Bądź mądrzejszy i selekcjonujże internet w wyższym szczeblu dostosowany do twoich potrzeb! Na tej stronie odnajdziesz bieżący ranking naszych dostawców internetu według cen i rodzaju łącza.Stąd też tak dużo osób na swojego dostawcę Internetu wybiera najbardziej znanych dystrybutorów telekomunikacyjnych. Powody tego mogą istnieć rożne, przeważnie jednak chodzi o to, że do najogromniejszych tego rodzaju firm mamy po prostu ufność. Tym bardziej, że z ich usług korzystają również nasi znajomi, bliscy i przyjaciele. Dla dostawców Internetu taka rekomendacja to zresztą najlepsza reklama.

  Data dodania: 16 08 2012 szczegóły wpisu
 • Usługi internetowe

  Usługi internetowe

  Inea S.A. jest największą, alternatywną siecią telekomunikacyjną na terenie Wielkopolski. Przedsiębiorstwo dostarcza zaawansowanych usług internetowych opierających się o sieci światłowodowe, a także bezprzewodowe połączenie szerokopasmowe. Będąc kolektywem operatorów telekomunikacyjnych Inea S.A. opiera się na sporym doświadczeniu a także na sprawdzonych rozwiązaniach. Zasięg sieci pokrywa przeszło 200.000 domostw, natomiast do końca roku 2013 planowane jest pokrycie 70% rejonu Wielkopolski siecią bezprzewodową w technologii WiMAX. Inea S.A. oferuje kompleksowe usługi 4-play – telewizję cyfrową, internet mobilny, usługę VOD, oraz telefonię stacjonarną i komórkową. Oferta operatora skierowana jest do Klientów biznesowych lub indywidualnych, przewidujemy też specjalne zniżki dla seniorów.

  Data dodania: 21 07 2012 szczegóły wpisu
 • Internet Kruszyna

  Internet Kruszyna

  Szukasz bezawaryjnego internetu radiowego? Firma Alfanet z siedzibą w Częstochowie umożliwi dopuszczenie do internet Kruszyna i w pobliżu innych wiosek. Mamy rozmaite szybkości transferu, dobrane do potrzeb konsumenta. Jeśli przebywasz w jednej z wymienionych miejscowości lub w niedalekiej okolicy od nich to zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę firmy. Alfanet24- rozbuduj swe sposoby komunikacji ze znajomymi.

  Data dodania: 20 06 2012 szczegóły wpisu
 • Microchip - internet - telefon - telewizja

  Microchip - internet - telefon - telewizja

  Firma Microchip s.c. jest dostawcą internetu, telefonii stacjonarnej i telewizji oferującym swoje usługi na terenie Bytomia i Piekar Śląskich. Szybkie i stabilne łącza oferowane przez Microchip s.c. pozwolą Państwu na komfortowe korzystanie z serwisów internetowych, granie przez sieć czy wideokonferencje. Telefonia Stacjonarna Microchip pozwoli Państwu znacznie obniżyć koszty połączeń telefonicznych - również z zagranicą. Telewizja kablowa trzeciej generacji daje Państwu wyjątkowe możliwości telewizji interaktywnej, jak na przykład przewodnik po programach EPG, samodzielny wybór ścieżek dźwiękowych i napisów, time shifting, VOD czy nagrywanie ulubionych programów.

  Data dodania: 28 04 2012 szczegóły wpisu
 • Internet satelitarny

  Internet satelitarny

  Technologia znana pod nazwą internet satelitarny zyskuje z roku na rok na coraz większej popularności. Właśnie tym trudni się nasza firma, a bardziej dokładnie montażem oraz dystrybucją wspomnianego internetu. Tooway - również tak określana jest usługa internetu satelitarnego charakteryzuje się pełną niezwodnością, dzięki temu mieć można dostęp do sieci na okrągło. Polecamy internet naszego przedsiębiorstwa dla każdego kto chciałby mieć do czynienia z tak specyficzną technologią. Wszelkie dane mieszczą się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 23 03 2012 szczegóły wpisu
 • Optima internet bezprzewodowy

  Optima internet bezprzewodowy

  Firma OPTIMA oferuje niezawodny, szybki i niedrogi dostęp do Internetu Bezprzewodowego w częstotliwości 5 Ghz. W jego zasięgu znajdują się między innymi Biecz, Jasło, Nowy Żmigród, Gorlice, Krosno. Usługi Dostępu do Sieci świadczymy na terenie województwa Podkarpackiego i Małopolskiego. Internet bezprzewodowy to nowoczesna technologia, która śmiało i efektywnie konkuruje z rozwiązaniami tradycyjnymi.

  Data dodania: 09 02 2012 szczegóły wpisu
 • Kompmania.pl

  Kompmania.pl

  Firma ma swoja siedzibę w Krakowie na ul. Gromadzkiej 46. Zajmujemy się dostarczaniem szerokopasmowych, symetrycznych łącz internetowych dla firm, instytucji, osiedli mieszkaniowych. Projektujemy i realizujemy sieci ethernetowe, światłowodowe oraz oparte o technologię radiową. Klientom będącym w naszej infrastrukturze oferujemy także telefonię VoIP wraz z tradycyjnym numerem telefonu i możliwością przeniesienia numeru od obecnego dostawcy usług. Zajmujemy się również kompleksowym wyposażaniem firm i instytucji w niezbędny sprzęt komputerowy oraz inny elektroniczny, a także dostarczmy pełne spektrum obsługi informatycznej (Outsourcing IT). Konfigurujemy sprzęt, systemy, oprogramowanie, administrujemy serwery, odzyskujemy dane z wszelkich nośników pamięci. Realizujemy również "pod klucz" serwisy internetowe, strony www - wizytówki, portale, sklepy internetowe, szablony aukcji. Zajmujemy się marketingiem internetowym - pozycjonowaniem. Nasza firma świadczy także kompleksowe usługi z zakresu zabezpieczenia technicznego: projektów i wykonawstwa Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu (Risco, DSC, Satel, Jablotron, Bosch, telewizji dozorowej CCTV (Aper, Samsung, D- Max, Computar, BCS) i inne. Prowadzimy serwis stacjonarny sprzętu komputerowego na ul. Gromadzkiej 46 w Krakowie. Zapraszamy Państwa do współpracy z nasza firmą.

  Data dodania: 29 01 2012 szczegóły wpisu
 • Inea S.A.

  Inea S.A.

  Celem firmy jest ułatwianie Abonentom swobodnej łączności oraz zapewnianie swobodnego dostępu do informacji, dzięki kompleksowej ofercie usług i przyjaznej obsłudze. INEA za cel stawia sobie uzyskanie pozycji głównego dostawcy usług internetowych w regionie i ugruntowanie marki solidnego Partnera w biznesie. INEA świadczy kompleksowe usługi 4-play – telewizja kablowa, szerokopasmowy dostęp do sieci internet, a także telefonię stacjonarną i komórkową. W bezprzewodowej technologii WiMAX, spółka świadczy zarówno usługi telefoniczne, jak i internetowe. Oferta operatora przeznaczona jest dla Klientów biznesowych lub indywidualnych.

  Data dodania: 13 01 2012 szczegóły wpisu
 • INEA - internet

  INEA - internet

  Spółka INEA S.A. stanowi najlepszą alternatywę telekomunikacyjną w Wielkopolsce. Operator dostarcza profesjonalne usługi telekomunikacyjne w oparciu o przewody światłowodowe, w tym również NGN (New Generation Network) jak i szerokopasmowy internet wyposażony w technologię WiMAX w najnowszym standardzie IEEE 802.16e.
  W zasięgu sieci kablowej znajduje się ponad 200.000 potencjalnych odbiorców w całej Wielkopolsce. Do końca 2013 roku zasięg WiMAX INEA ma pokryć blisko 70 proc. powierzchni Wielkopolski. Aktualnie z jej połączeń korzysta powyżej 138.000 gospodarstw domowych. Przeszło 50 proc. użytkowników korzysta także z sieci www INEA. Ponadto obsługujemy więcej niż 20.000 odbiorców usług telefonicznych.

  Data dodania: 23 11 2011 szczegóły wpisu
 • Internet bezprzewodowy Rybnik

  Internet bezprzewodowy Rybnik

  Firma ATES z Rybnika to solidny i sprawdzony przez tysiące internautów dostawca bezprzewodowego Internetu dla mieszkańców miasta Rybnik i okolic. Zapraszamy klientów z dzielnic Centrum, Adamowice, Ligota, Maroko, Meksyk, Zamysłów oraz ulic Energetyków i Rudzkiej. Dzięki nam już od 20 złotych miesięcznie wystarczy by cieszyć się swobodnym dostępem do szerokopasmowego Internetu. Naszym motto jest: Internet dla Każdego.

  Data dodania: 13 09 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Dostawcy internetu - nowa strona:

Adres: