e-kartki

  • Ekartki - e-kartki.online

    Ekartki - e-kartki.online

    Prowadzona przez nas strona internetowa będzie idealnym wyjściem dla wszystkich osób, które cenią sobie kartki internetowe. Na naszym portalu znajdują się różnego rodzaju e-kartki, jak kartki na święta, urodziny, imieniny, z gratulacjami, na dzień kobiet, babci oraz z wielu innych kategorii. Przesłanie kartki znajomemu na maila za naszym pośrednictwem jest niezwykle proste, jak i również w pełni darmowe.

    Data dodania: 12 04 2018 szczegóły wpisu
  • W-kartki.eu

    W-kartki.eu

    Pamięć o innych to oczywiście forma, którą pokażemy, że nam na kimś zależy. Między innymi dlatego warto przy okazji urodzin czy imienin choć w pewien mały sposób wykazać tą pamięć. Sposobem może być przesłanie drobnego upominku czy też karty z życzeniami. Nasz serwis pozwala Wam na wysłanie dowodu pamięci nawet osobom, z którymi nie możecie się w danej chwili spotkać.


    Przygotowaliśmy dla Was specjalne e-kartki urodzinowe oraz imieninowe, które możecie przesłać do swoich bliskich. Wszystkie oferowane na naszej stronie kartki imieninowe i kartki urodzinowe przygotowane są w taki sposób, że możecie skorzystać z gotowych życzeń, które na nich umieszczono, bądź też zdecydować się na samodzielne uzupełnienie karty własnymi życzeniami.


    Atuty:

    *Darmowe kartki
    *Wysyłka online
    *Przeróżne szablony

    Zrób własną kartę na www.w-kartki.eu

    Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
  • Darmowe ekartki

    Darmowe ekartki

    Darmowe ekartki dla Ciebie na każdą okazję. Wyślij e-kartki swoim bliskim! Kartki i życzenia podzielone na różne kategorie tematyczne: urodzinowe, imieninowe, boże narodzenie, wielkanocne, dla ciebie i inne. Darmowe wysyłanie kartek - wystarczy wejść i wysłać ekartkę znajomej osobie. Po zalogowaniu będą dostępne dodatkowe funkcje. Można hurtowo wysyłać kartki do max. 10 odbiorców a także będzie dostępna funkcja przypominajki.

    Data dodania: 08 02 2013 szczegóły wpisu
  • www.ekartki24.eu

    www.ekartki24.eu

    Szablonowe kartki pocztowe mają w sobie tę magię, jakiej żadne e kartki nie zastąpią. Weźmy przykładowo kartki urodzinowe. Jesteśmy sobie w stanie wyimaginować entuzjazm osoby, która dostała taką kartkę pocztą tradycyjną, właśnie to coś rzadko spotykanego, mimo to warto się odrobinę wysilić i uczynić taką przyjemność osobie na której nam zależy. Żadne ekartki przekazywane drogą elektroniczną, nie sprawią ukochanej osobie tyle radości. Natomiast kumplom czy współpracowniczkom z powodzeniem możemy przesyłać życzenia elektronicznie.

    Data dodania: 13 11 2012 szczegóły wpisu
  • Ekartki na każdą okazję

    Ekartki na każdą okazję

    Bardzo duży i ładny serwis z kartkami elektronicznymi na różne okazje. Ekarteczka.pl daje wam możliwość wysyłania kartek wraz z życzeniami do swoich bliskich osób. W serwisie macie możliwość dodawania własnych kartek i życzeń, potem możecie je wysyłać do woli, nawet z datą przyszłą.
    Czy wiesz jak miłą niespodziankę możesz zrobić drugiej osobie wysyłając taką małą drobną karteczkę? Zapraszamy.

    Data dodania: 10 04 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

e-kartki - nowa strona:

Adres: