Forum dyskusyjne

 • Alfa Romeo

  Alfa Romeo

  Internet jest pełny śmieci, które są nam serwowane przez popularne wyszukiwarki internetowe. Jednak są również w tym internecie perełki, które można znaleźć w takich katalogach jak ten. Do tych perełek śmiało można zaliczyć Forum Alfa Romeo - Alfaholicy, które traktuje tematykę marki Alfa Romeo. Marka Alfa Romeo w Polsce nie ma zbyt dobrej opinii, jednak stale ulega ona poprawnie po części dzięki naszej aktywności społecznej. Zapraszamy na www.forum.alfaholicy.org!

  Data dodania: 26 10 2011 szczegóły wpisu
 • Pomoc-gracza.pl - forum komputerowe dla graczy

  Pomoc-gracza.pl - forum komputerowe dla graczy

  Pomoc-gracza.pl to nowe forum dla graczy, którzy lubią dyskutować o grach, mają z nimi problemy, lub chcą pomagać innym w problemach. Każdy błąd w postaci wyskakującego okienka w grze postaramy się dokładnie przeanalizować i w miarę naszych możliwości ustalić przyczynę. Nowość jaką oferujemy na forum o grach to czat gadu-gadu. Na czacie gg można rozmawiać na dowolne tematy, podobnie jak w formie konferencji, lecz rozmowa odbywać się będzie w jednym okienku. Czat gg posiada autoryzację, przez co rozmowy są prowadzone bez wielkich odstępów czasowych

  Data dodania: 07 09 2011 szczegóły wpisu
 • Forum Wielotematyczne - Dyskusje na każdy temat

  Forum Wielotematyczne - Dyskusje na każdy temat

  Forum wielotematyczne, gdzie internauci mogą swobodnie dyskutować na każdy temat i poznać ciekawych ludzi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pomożemy rozwiązać każdy problem, od problemów technicznym z każdym sprzętem, po pomoc w kuchni. Nie istnieje dla nas problem nie do rozwiązania. U nas znajdziesz poradniki wideo i tekstowe związane z technologią komputerową i nie tylko. Porozmawiasz na czacie i odprężysz się grając w nasze gry online. Zapraszamy

  Data dodania: 18 08 2011 szczegóły wpisu
 • Masz dosyć samotności

  Masz dosyć samotności

  Forum dyskusyjne dla ciekawych osobowości, inteligentnych ludzi, którzy mają swoje pasje bądź dla tych, którzy chcą porozmawiać na tematy dnia codziennego, polityki, religii, sypnąć żartem lub po prostu znaleźć bratnią duszę do tańca i do różańca.Również dla pasjonatów internetu, systemów operacyjnych i gier komputerowych! Ja sama poznałam tam wielu znajomych, z którymi utrzymuję stały kontakt!

  Data dodania: 25 07 2011 szczegóły wpisu
 • Luzaki.org - Forum Wielotematyczne

  Luzaki.org - Forum Wielotematyczne

  Nowoczesne forum w każdym temacie.
  Porozmawiasz z nami na wszystkie tematy, zagrasz w gry online, znajdziesz najnowsze programy, dowiesz się o nowościach i wydarzeniach ze świata, znajdziesz wiele przepisów kulinarnych. Porozmawiasz o trudnych sprawach związanych z życiem codziennym, znajdziesz porady dla kobiet i mężczyzn. Ciąża, pielęgnacja ciała, moda damska i męska, diety - to wszystko i wiele więcej znajdziesz u nas! Poznasz nowych ludzi, stworzysz swój własny profil ze zdjęciami.

  Jeśli lubisz Czarny humor, śmieszne filmy, zdjęcia i wiele innych zapraszamy do naszych działów:
  - Śmieszne filmiki
  - Śmieszne zdjęcia
  - Czarne kawały, dowcipy

  Chcesz dołączyć do naszej ekipy? Zapraszamy do działu rekrutacje!

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 06 2011 szczegóły wpisu
 • Osiedle Nawigator - Forum Osiedlowe

  Osiedle Nawigator - Forum Osiedlowe

  Forum osiedla Nawigator w Gdyni. Inwestorem jest Euro Styl, osiedle znajduje się na ulicy Boisko. Zapraszamy sąsiadów. Forum zostało założone w celu łatwości omawiania spraw dot. mieszkańców osiedla. Umożliwia ponadto wymianę spostrzeżeń, uwag, które w znaczący mogą wpływać na wygodę mieszkania w tym miejscu. Osiedle jest jeszcze w trakcie budowy, jednakże wiele tematów jest na tyle istotnych, że sens istnienia takiej strony jest jak najbardziej zasadny.

  Data dodania: 19 04 2011 szczegóły wpisu
 • Forum

  Forum

  Forum dyskusyjne, na którym można poruszać ciekawe tematy dotyczące Zakopanego i Tatr. Jeśli jesteś miłośnikiem Tatr to forum jest stworzone dla Ciebie, ponieważ możesz tam dyskutować na wiele różnych tematów związanych z pięknymi górami i atrakcjami, z których można korzystać odwiedzając Zakopane. Magia Zakopanego i Tatr jest prawdziwie wyczuwalna na forum, na którym codziennie rejestrują się kolejne osoby. Korzystanie z forum jest całkowicie darmowe, a dużym walorem jest to że organizowane są różnorodne konkursy, w których do wygrania są ciekawe nagrody z logo forum zakopiańskiego. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem Tatr to zapraszamy na forum, gdzie z pewnością poczujesz niezwykły klimat.

  Data dodania: 19 04 2011 szczegóły wpisu
 • Solid Edge Forum

  Solid Edge Forum

  Forum programu do projektowania 3D Solid Edge. Na forum można znaleźć materiały szkoleniowe, nowości, informacje o przednich wersjach, sztuczki i porady techniczne dotyczące pracy w programie. Dodatkowo nowości ze świata CAD i giełda pracy. Na forum można również zapoznać się z poradami dotyczącymi sprzętu komputerowego dedykowanego do Solid Edge i innych aplikacji CAD3D. Zachęcamy do rejestracji i dyskusji!

  Data dodania: 05 03 2011 szczegóły wpisu
 • Forum KGB - dyskusyjne forum książkowe

  Forum KGB - dyskusyjne forum książkowe

  Na KGB - książkowym forum dyskusyjnym spotkasz przede wszystkim czytaczy pospolitych zwanych dla niepoznaki molami książkowymi, ale nie rozmawiamy tylko o książkach - mamy pogaduchy na każdy temat, od 'a' jak 'aborcja' po 'z' jak 'zagadajcie coś, bo nudno'. Jeszcze do nas nie trafiłeś? Koniecznie sprawdź nas! I daj się wciągnąć machinie KGB! A wtedy już Cię nie wypuścimy. Zapraszam!

  Data dodania: 20 02 2011 szczegóły wpisu
 • Forum komputerowe

  Forum komputerowe

  Profesjonalne forum zajmujące się dziedziną informatyki i komputerów. Poczynając od sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych, po bezpieczeństwo w internecie i wiele innych. Pomożemy Ci odpowiednio dobrać podzespoły tak, aby w zestawieniu tworzyły idealny sprzęt, dopasowany do twojego budżetu oraz wymagań. Chętnie zdiagnozujemy w czym tkwi problem z systemem operacyjnym, lub sprzętem komputerowym. Postaramy się wprowadzić Cię do świata overclockingu i podkręcić twój procesor, bądź inne podzespoły. Chętnie zanalizujemy logi, pomożemy dobrać odpowiedni antywirus, darmowy lub płatny, do firmy, bądź użytku domowego. Na naszym forum znajdziesz nie tylko doświadczonych posiadaczy Windowsa, ale również różnorodnych dystrybucji darmowego Linuxa, którzy pomogą Ci zainstalować i skonfigurować ten nie do końca doceniany darmowy system.

  Data dodania: 15 02 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Forum dyskusyjne - nowa strona:

Adres: