Oprogramowanie

 • Navireo - wielomodułowy system klasy ERP

  Navireo - wielomodułowy system klasy ERP

  Navireo – wielomodułowy, zintegrowany system klasy ERP. Przeznaczony do realizacji specjalistycznych procesów gotowy do tworzenia nowych funkcjonalności w spójnej strukturze programu. System polecany Klientom, którym standardowe oprogramowane nie realizuje oczekiwanych przez nich procesów. Przy zakupie można skorzystać z ulgi technologicznej, ponieważ system posiada pozytywną opinię o innowacyjności.

  Data dodania: 26 06 2014 szczegóły wpisu
 • Attorn.pl

  Attorn.pl

  Przedsiębiorstwo Attorn oferuje oprogramowanie zajmujące się kwestiami windykacyjnymi, takimi jak zarządzanie i monitoring należności. Aplikacja ta jest dostępna przez przeglądarkę. W serwisie attorn.pl zamieszczono szczegółową ofertę firmy, regulamin, cennik oraz dane kontaktowe. Za pomocą tej strony można kupić dany moduł systemu lub też pobrać wersję testową. Można również skorzystać z e-learningu.

  Data dodania: 11 06 2014 szczegóły wpisu
 • Systemy i oprogramowanie ERP

  Systemy i oprogramowanie ERP

  Szukasz nowych sposobów na zarządzanie w firmie? Wejdź na systemyerp.com i wybierz najbardziej dogodne rozwiązanie typu enterprise resource planning dla swojego przedsiębiorstwa. Na naszym portalu omawiamy technologię cloud, oraz jej zastosowanie przy project management dla biznesu, niezależnie od jego typu. Systemyerp.com to także liczne porady na zwiększenie efektywności zarządzania firmą – z pewnością każdy inwestor znajdzie tutaj coś dla siebie. Zapraszamy na systemyerp.com

  Data dodania: 04 06 2014 szczegóły wpisu
 • Między Firmami

  Między Firmami

  Jesteś masowym wystawcą? Chcielibyśmy zaproponować Ci oprogramowanie, które zoptymalizuje obecny przebieg wymiany raportów. Naszym produktem jest software, za pomocą którego usprawnisz proces obiegu raportów pomiędzy partnerami biznesowymi oraz w dużym stopniu zmniejszysz wydatki z tym związane. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo wnikliwie zaznajomić się z ofertą oraz przesyłać zapytanie do naszego pracownika do czego serdecznie nakłaniamy.

  Data dodania: 17 04 2014 szczegóły wpisu
 • Systemy crm

  Systemy crm

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej spółki ChromeCRM, która jest dostawą nowoczesnego, hostowanego systemu CRM. Ich propozycja charakteryzuje się łatwością użytkowania programu a także szybkim czasem uruchomienia systemu. Ich firma posiada wieloletnie doświadczenie, które w pełni wykorzystuje gwarantując wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą i bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 12 04 2014 szczegóły wpisu
 • Dobry program Norma Pro

  Dobry program Norma Pro

  Program Norma Pro jest bardzo popularną aplikacją. Służy do sporządzania kosztorysów wariantowych i złożonych. Kosztorysanci wysoko sobie cenią możliwość importu przedmiarów i kosztorysów z plików PDF oraz tworzenie funkcji własnych do automatyzacji obliczeń w przedmiarach. Norma Pro jest wyposażona w ok. 350 katalogów normatywnych. Współpracuje z większością dostępnych na rynku elektronicznych wydawnictw cenowych. Niewątpliwą zaletą programu jest możliwość rejestracji wprowadzonych do kosztorysu zmian i korekt. Współpracuje z programem CAD Rysunek (automatycznie importuje przedmiary) a także importuje obmiary z innych programów.

  Data dodania: 10 04 2014 szczegóły wpisu
 • Orbizer - crm online

  Orbizer - crm online

  Kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia delegowanie zadań, skuteczne zarządzanie projektami i sprzedażą. Obsługa obiegu dokumentów oraz kontrola zasobów i kosztów. Oprogramowanie Orbizer to zaawansowana platforma online wspierająca zarządzanie projektami oraz relacjami handlowymi z poziomu każdej przeglądarki internetowej. Zarządzaj swoją firmą łatwo i efektywnie. Twórz i współdziel projekty, oraz zadania.

  Data dodania: 03 02 2014 szczegóły wpisu
 • Logopt.pl

  Logopt.pl

  Logopt to firma, na którą powinni zwrócić uwagę wszyscy ludzie, zainteresowani skorzystaniem z usług informatycznych. Oferta ta jest bardzo obszerna, dlatego można znaleźć w niej różne propozycje, na przykład oprogramowanie dla hurtowni. Jego twórcami są doświadczeni specjaliści, posiadający dużą wiedzę. Warto zwrócić uwagę także na inne programy, przygotowane z myślą o właścicielach małych i większych przedsiębiorstw. Wysoka jakość tej oferty potwierdzona jest pozytywnymi opiniami dotychczasowych klientów. Szczegółowe informacje na temat firmy oraz jej oferty można znaleźć na stronie logopt.pl.

  Data dodania: 23 01 2014 szczegóły wpisu
 • Ginger.net.pl - zarządzanie restauracją

  Ginger.net.pl - zarządzanie restauracją

  Przedstawiamy łatwy i szybki sposób na sukces w restauracji, jest nim system Ginger. Z pewnością zapytacie się na czym polega system i dlaczego jest taki genialny. Dzięki analizie szczegółowej menu danej restauracji, pozwala on na ocenę poszczególnych potraw pod względem zysku, a dzięki temu wyeliminowanie tych, które nie są dochodowe. Za pośrednictwem naszej e-usługi możecie bez większych problemów zarządzać restauracją, zaczynając od właściwej analizy menu potraw i eliminując ze spisu menu te potrawy, które nie przynoszą zysków.

  Data dodania: 28 12 2013 szczegóły wpisu
 • CFI Oprogramowanie

  CFI Oprogramowanie

  CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się wdrażaniem i produkcją informatycznych systemów klasy ERP, organizujących pracę wybranych działów oraz firmy jako całości. Pierwszym celem wdrożeń jest wzrost efektywności działania i obniżka kosztów operacyjnych użytkowników. Podnoszenie efektywności należy rozumieć jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdym dziale przedsiębiorstwa. Programy dla firm Kraków Oprogramowanie wdrażane jest dla firm, których specyfika działania wymaga czegoś więcej, niż posiadania zwykłego programu księgowego-magazynowo. Celem każdego projektu jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - pomniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu informacyjnego, jakości obsługi klienta oraz wzrostu obrotu towarów i usług.

  Data dodania: 22 12 2013 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: