Transmisje online

 • Transmisjeonline.pl - transmisje Warszawa

  Transmisjeonline.pl - transmisje Warszawa

  Rozwój technologii oraz przeniesienie wielu dziedzin życia do rzeczywistości wirtualnej pozwala na korzystanie z nowych narzędzi jak chociażby webinar Warszawa. Konieczność osobistego stawiennictwa na różnego rodzaju kursach odchodzi do lamusa. Obecnie transmisje online stanowią dużą część działalności dydaktycznej i nie tylko. Oczywiście każdy spotkał się na przykład z transmisją meczów w czasie rzeczywistym, ale obecnie jest to narzędzie powszechnie wykorzystywane również w biznesie. Firma TransmisjeOnline proponuje swoim klientom transmisje Warszawa dedykowane w większości webinarom. Nie jest to jedynie suchy przekaz obrazu. Wzbogacony może zostać o czaty czy też dodatkowe ankiety. Streaming Warszawa powoli staje się codziennością i można taką usługę wykorzystać do różnych celów w swojej działalności.

  Data dodania: 09 01 2017 szczegóły wpisu
 • Transmisje na żywo

  Transmisje na żywo

  Sprawdź jak dziś wyglądają nowoczesne formy porozumiewania się z Twoimi Klientami. Proponuję transmisje na żywo z wydarzeń firmowych, eventów, spotkań korporacyjnych. Może warto skorzystać z naszej oferty streamingu ? Może warto ? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty transmisji internetowych w jakości HD. Wszystko co potrzebujesz to wydarzenie, resztą zajmą się nasi inżynierowie transmisji online.

  Data dodania: 26 06 2013 szczegóły wpisu
 • Transmisje online - e-transmisje.com

  Transmisje online - e-transmisje.com

  Organizatorzy imprez masowych zgodnie twierdzą, że transmisje online są atrakcyjnym i niezwykle skutecznym sposobem dotarcia do szerokiej publiczności. Podnoszą rangę imprez oraz wzmacniają prestiż organizatorów. Dla tych, którzy chcą zwiększyć efektywność prowadzonych szkoleń i kursów proponujemy nowoczesne usługi streamingu online. Dzięki nim szkolenia, spotkania, konferencje i inne podobne przedsięwzięcia w obszarze komunikacji biznesowej staną się tańsze, szybsze i prostsze w realizacji. Rejestrujemy i archiwizujemy materiał filmowy. Wszystkie dane przechowywane są na naszych bezpiecznych serwerach. Gwarantujemy dyskrecję i zabezpieczenie materiału źródłowego. Dostęp do danych i materiału filmowego ma wyłącznie klient. Celem transmisji online z koncertów i innych wydarzeń masowych jest zwiększenie grona odbiorców. Są one jednocześnie znakomitą okazją do działań promocyjnych na rzecz organizatora i sponsorów. Pozwalają na zwiększenie liczby uczestników imprez w przyszłości.

  Data dodania: 28 04 2012 szczegóły wpisu

Transmisje online - nowa strona:

Adres: