kredyty pod zastaw

 • Pożyczka pod zastaw nieruchomości

  Pożyczka pod zastaw nieruchomości

  Firma Janvest S.A oferuje zabezpieczenie w postaci hipoteki. Oznacza to, że w dziale IV księgi wieczystej mamy wpis o obciążeniu posiadłości zawartą pożyczką. Pożyczka pod zastaw nieruchomości. Możesz skorzystać także przewłaszczenia. Wtedy na czas udzielonej pożyczki firma Janvest S.A zostanie wpisana do dziale II KW jako właściciel. W chwili, gdy oddasz dług, automatycznie odzyskasz własność. Nie musisz martwić się o formalności. Obowiązkiem firmy jest przeniesienie własności na poprzedniego właściciela w chwili oddania długu. Przewłaszczenie to tylko przeniesienie własności w określonym czasie i celu. Gdy zdecydujesz się na przewłaszczenie, w przypadku windykacji sam możesz sprzedać nieruchomość. Masz możliwość negocjowania ceny. Jako właściciel istnieje firma Janvest S.A. W związku z tym nikt inny nie może zastawić majątku. Przedmiotem zabezpieczenie nie może być jednak gospodarstwo rolne.

  Data dodania: 15 02 2017 szczegóły wpisu
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Lenderson

  Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Lenderson

  Pożyczki pod zastaw nieruchomości to jedna z cieszących się największą popularnością propozycji, jakie w swojej ofercie posiada grupa finansowa Lenderson. Dlaczego tak jest? Pożyczki pod zastaw nieruchomości to doskonałe i uniwersalne rozwiązanie: skorzystać z nich mogą zarówno zwykli obywatele, jak i właściciele firm i przedsiębiorstw. Wysokość kwoty, jaką można uzyskać, zależy, rzecz jasna, od tego, na ile wyceniona zostanie posiadana czy zarządzana przez nas nieruchomość. Poznaj nasze pożyczki pod zastaw nieruchomości już teraz – zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty zamieszonymi na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2015 szczegóły wpisu
 • Pożyczki pod zastaw

  Pożyczki pod zastaw

  Witryna stworzona dla przedsiębiorstw poszukujących pożyczki lecz bez badania zdolności kredytowej. Pożyczka pod zastaw lokalu lub komercyjnej nieruchomości może być uruchomiana w ciągu raptem kilku dni od złażenia wniosku. Finansowanie pochodzi ze źródeł nie bankowych w skutek czego formalności okrojone są do minimum a warunki spłaty wyznaczane są elastycznie w stosunku do potrzeb. Pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być przeznaczone na fakultatywny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. PodZastaw.biz to serwis poświęcony problematyce finansowania pod zastaw nieruchomości dla przedsiębiorców.

  Data dodania: 05 02 2014 szczegóły wpisu
 • Pożyczki pod zastaw

  Pożyczki pod zastaw

  Zajmujemy się już od 1990 roku pożyczkami pod zastaw nieruchomości. Nasza grupa inwestycyjna Inwestum zapewnia kompleksową obsługę i przy tym atrakcyjne, indywidualnie dopasowane warunki pożyczek. Oferujemy pożyczki pod zastaw domów, mieszkań, gruntów, innych nieruchomości oraz samochodów. Także prowadzimy skup nieruchomości, pomagamy w czyszczeniu BIK i oddłużamy, przygotowując dla naszych klientów indywidualny program naprawczy finansów. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 07 2013 szczegóły wpisu
 • Pożyczka pod zastaw ruchomości - MOBILNY LOMBARD

  Pożyczka pod zastaw ruchomości - MOBILNY LOMBARD

  Możemy zaproponować całkowicie bezpieczne pożyczki pod zastaw. W zależności od oczekiwań naszych klientów proponujemy dogodne terminy spłaty zaciągniętej pożyczki. Naszym głównym kryterium jest stosowne zabezpieczenie. Wszystkie wiadomości są zamieszczone na stronie www. Polecana pożyczka pod zastaw mieszkania powinna być przeznaczona na dowolnie dobrany cel. Z pewnością remont swojego domu też wymaga niezbędnych nakładów pieniężnych, z tego względu warto skorzystać z oferty naszej spółki Interpro. Jeżeli rozmyślasz – w co zainwestować, oferta naszej spółki została przygotowana dodatkowo dla Ciebie.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

  Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

  Rozmyślałeś, że wiesz już wszystko na temat pożyczek? A słyszałeś o kredytach pod mieszkanie? Jeśli nie, to serdecznie zapraszam Cię do odwiedzenia naszej strony WWW. Nasza firma, znajdująca się w Gdańsku proponuje bardzo proste warunki udostępniania pożyczek pod zastaw a także kredytów pod hipotekę. Tylko my jesteśmy w stanie umożliwić Ci imponujące warunki. Przekonaj się o tym sam już teraz. Zresztą przekonaj się sam.

  Data dodania: 24 04 2013 szczegóły wpisu
 • Pożyczka pod zastaw

  Pożyczka pod zastaw

  Nasza firma pozabankowa zapewnia atrakcyjne warunki pożyczek pod zastaw nieruchomości. Możesz u nas otrzymać pieniądze w wysokości minimum 10 000 złotych na okres do 12 miesięcy. Zapewniamy elastyczne warunki spłaty, niewysokie oprocentowanie i bezpieczeństwo transakcji poświadczanej u notariusza. Zachęcamy już teraz do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej, gdzie dowiesz się, jak krok po kroku dokonać zaciągnięcia pożyczki. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 01 2013 szczegóły wpisu
 • Lombard OMEGA szybka pożyczka pod zastaw

  Lombard OMEGA szybka pożyczka pod zastaw

  Firma Lombard OMEGA została założona w 1995 roku. Jesteśmy doświadczoną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku. Swoim klientom oferujemy błyskawiczne pożyczki pod zastaw na najlepszych warunkach w Szczecinie. Promocyjne oprocentowanie, negocjowalne w zależności od kwoty pożyczki i terminu spłaty. Możliwość przedłużania umów. Stawiamy na jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie klienta.

  Data dodania: 20 04 2012 szczegóły wpisu
 • Pożyczka pod zastaw

  Pożyczka pod zastaw

  Zdarzają się takie sytuacje w życiu że szybko potrzebujemy dużej kwoty pieniędzy. Instytucje Finansowe mają swoje instrukcje udzielania pożyczek, najczęściej bardzo nieproste. Na drodze do uzyskania wymarzonego pożyczki w bardzo wielu sytuacjach staje prze kredytowanie albo kiepska historia kredytowania w biurze informacji kredytowej. Vis a vis zapotrzebowaniu takich osób wychodzi instytucja podzastaw.org z ofertą kredyty i pożyczki pod zastaw nieruchomości. U nas pożyczkę do 40 % wartości domów i mieszkań dostaniesz bez zbędnej dokumentacji. Wykonujemy finansowanie już w ciągu 48 godzin od dostarczenia kompletu niezbędnych dokumentów. Udzielamy pożyczek pod zastaw: mieszkań i domów oraz działek na terenie całej Polski.

  Data dodania: 20 04 2012 szczegóły wpisu

kredyty pod zastaw - nowa strona:

Adres: