Antykwariaty

 • Centrum Taniej Książki w Rzeszowie

  Centrum Taniej Książki w Rzeszowie

  W Rzeszowie tania książka jest możliwa do nabycia w takich miejscach jak antykwariat rzeszów. Miłośnicy dobrej książki zawsze znajdą kilka perełek, z ogromnego zbioru książek, jaki oferuje skup książek Rzeszów.
  Ponadto przyjmowane są zbiory z zasobów prywatnych. Przyniesione książki są najpierw skrupulatnie oglądane i na podstawie zarówno ich stanu, jak i stopnia zużycia, dokonywana jest wycena. Ponadto pod uwagę brany jest również fakt, jak bardzo dana pozycja jest unikalna.
  Oprócz tego przyjmowane są również podręczniki, komiksy oraz książki z niemal każdej dziedziny literatury.
  Nieustannie aktualizowana strona internetowa stanowi źródło informacji dla wszystkich miłośników książek. Na bieżąco pojawiają się tu również dane związane z funkcjonowaniem skupu książek. Antykwariat posiada również swój fanpage, który przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy lubią niestandardowe podejście do czytelnictwa.

  Data dodania: 30 07 2015 szczegóły wpisu
 • Antykwariat internetowy Nie tylko dla moli Jacek Ciba

  Antykwariat internetowy Nie tylko dla moli Jacek Ciba

  W naszym antykwariacie znajdziesz bardzo ciekawe i często poszukiwane książki i czasopisma. Dla Ciebie codziennie dodajemy nowe książki. A ciekawe promocje są naszym stałym atutem. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci dobrać książkę do Twoich potrzeb. Nasze wysyłki są najtańsze z możliwych i zgodne z cennikiem PP. U nas zakupisz literaturę bez logowania i bez zbędnych formalności. Weź udział w konkursach na naszym forum.

  Data dodania: 25 03 2013 szczegóły wpisu
 • Antykwariat Polski - polskie cenne książki

  Antykwariat Polski - polskie cenne książki

  Antykwariat Polski - nasza specjalizacja to handel wartościowymi książkami polskojęzycznymi. Skupujemy starodruki, cenne księgozbiory. Jeśli posiadasz stare książki polskie i masz podejrzenie, że są wartościowe - skontaktuj się z nami. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z listą szczególnie poszukiwanych przez nas książek. Być może i ty posiadasz którąś z opisanych szczegółowo pozycji wydawniczych?

  Data dodania: 29 06 2012 szczegóły wpisu
 • Antyki

  Antyki

  Antykwariat z antykami oferuje w niepowtarzalnym obszarze antyków między innymi piękne stylowe stare, malarstwo, a także przedmioty dekoracyjne dla kolekcjonerów i hobbystów. Wortal antyki zajmuje się sprzedażą, skupem i renowacją starych przedmiotów. Posiada także sprzedaż komisową powyżej wymienionych antyków. Współpracuje z zawodowymi konserwatorami sztuki. Specjalną ofertą jest specjalizacja w wycenianiu antyków, dodatkowo znajdowanie na zamówienie klasycznych przedmiotów renomowanych mistrzów jak Rosenthal, Biedermeier w stylu barokowym i klasycznym. W wyjątkowym świecie, dla którego znacząca jest oryginalność i stylowa jakość koncentrujemy się na wyselekcjonowanej sprzedaży pojedynczych egzemplarzy a nie na masowym handlu sztuką. Dlatego liczba sreber nie jest ogromna, ale dlatego oryginalna.

  Data dodania: 20 03 2012 szczegóły wpisu
 • Antyki

  Antyki

  Dla wysublimowanych zbieraczy antyków jest ważna głównie historia przedmiotu i jego design. Nie łatwo wypatrzyć antykwariat, gdzie ekspedient będzie umiał zdać relację o starej porcelanie Rosenthal, stoliku biedermeier czy starym drewnianym krześle. A przecież każdy z tych antyków posiada swoją tajemnicę i opowieść. Unaocznienie jej spowoduje, że wyszperany przez nas antyk zobaczymy w całkowicie odmiennym świetle! Prawdopodobnie nieco marzycielskim ale jakże urokliwym. W epoce masowej produkcji oraz wielkiej konsumpcji bardzo trudno o coś niekopiowalnego oraz niespotykanego. W takich czasach posiadanie antyków to niemal zdarzenie tak niespotykane jak huragan nad stolicą.

  Data dodania: 05 02 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Antykwariaty - nowa strona:

Adres: