Wytwórnia Filmów Kalina - Produkcja filmowa i telewizyjna

Wytwórnia Filmów Kalina - Produkcja filmowa i telewizyjna

Ocena: 2.3/10 (21 głosów)Profesjonalna produkcja filmowa i telewizyjna w przystępnej cenie.
Wytwórnia Filmów Kalina czyli WF Kalina to wytwórnia filmowa z Trójmiasta, a dokładniej z Gdańska. Zajmujemy się wszystkim, co związane z technologiami audio-wideo – czyli produkcją filmową i telewizyjną. Jeśli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie spot reklamowy, teledysk, film promocyjny, scenariusz, czy cokolwiek innego – to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Podobne strony
 • Zwierzęta z Zielonego Lasu - ZzZL.PL

  Strona poświęcona serialowi animowanemu "Zwierzęta z Zielonego Lasu". Posiada przyjazną dla odbiorcy oprawę graficzną. Znajdziecie na niej m.in. mnóstwo informacji o bohaterach serii, wydaniu książkowym i jego autorze - Colinie Dann'ie, wiele ciekawych gadżetów, a co najważniejsze - co dwa tygodnie dodajemy na YouTube nowy odcinek przygód "Zwierząt z Zielonego Lasu" w rewelacyjnej jakości, z polskim lektorem oraz kolejne numery czasopisma "Przyjaciele z Zielonego Lasu" z lat 1999/2001 w postaci skanów w formacie PDF.

  Myślę, że seria "Zwierzęta z Zielonego Lasu" jest na tyle interesująca i mądra, że zasługuje na godziwą promocję w Internecie.

  Serdecznie zapraszamy:
  www.ZzZL.PL

 • Program TV

  STOPKLATKA zawiera szczegółowe informacje na temat filmów (w tym: streszczenia, informacje o produkcji, galerie zdjęć, zwiastuny, informacje o twórcach i obsadzie) oraz daty premier kinowych, wideo, DVD oraz Video CD. Na naszych stronach nieustannie uaktualniane są wydarzenia i ciekawostki ze świata filmu, w tym obszerne informacje o festiwalach i nagrodach filmowych. Imprezy to jeden z najobszerniejszych działów tego typu w Internecie. Znaleźć można tu wszystkie informacje na temat nadchodzących, bieżących oraz zakończonych imprez filmowych. Prowadzone są także takie, jak: biografie i filmografie ludzi filmu, recenzje, felietony filmowe, box office, rekomendacje telewizyjnych projekcji filmów, wirtualne kino, zawierające najnowsze zwiastuny filmów, muzyka filmowa oraz konkursy. W naszym serwisie działa system łączenia poszczególnych osób z wydarzeniami i filmami, który umożliwia bardzo dokładne śledzenie wszelkich informacji na temat danej osoby i wydarzenia. Na początku 2001 uruchomiliśmy serwis WAP. Znaleźć można u nas repertuar z ponad 80 kin w całej Polsce. Dodatkową atrakcją są witryny filmowe skupione wokół projektu Strony specjalne. Obecnie jest ponad 25 stron poświęconych aktorom, twórcom filmowym, filmom i serialom. Strony te są tworzone przez miłośników świata filmu, utrzymywane na naszym serwerze i promowane na stronach serwisu.

 • Sztuka polskiego plakatu filmowego - www.kinówki.pl

  Kinówki.pl to strona poświęcona polskiemu plakatowi filmowemu. Zawiera zestawienie cyfrowych wersji plakatów do najnowszych filmów w kolejności chronologicznej. Głównym celem strony jest stworzenie jak najbardziej kompletnej bazy plakatów w polskiej wersji językowej dla filmów wyświetlanych w polskich kinach. Wszystkie plakaty są w jak najlepszej rozdzielczości, bez żadnych niepotrzebnych i nieładnych znaków. Portal może także posłużyć jako repertuar kinowy! Regularne updaty strony pozwalają być na bieżąco z rynkiem kinowym w Polsce. Każdy kinoman filmu musi ją mieć w zakładkach!

 • Filmy z lotu ptaka i zdjęcia z powietrza. Aeromovie.pl

  Realizujemy filmy z lotu ptaka i fotografie z powietrza za pomocą bezzałogowego Drona Helicam. Oferujemy zdjęcia w wysokiej jakości oraz filmy w jakości Full HD.

  Nasza oferta jest bardzo atrakcyjną alternatywą porównując z kosztami wynajęcia prawdziwego śmigłowca. Teraz filmy i fotografie z lotu ptaka dzięki naszej ofercie są w zasięgu ręki.Wystarczy się z nami skontaktować w celu omówienia szczegółów.

  Realizujemy filmy i fotografie reklamowe, które wykorzystywane są:

  - na rynku deweloperskim (prezentacja osiedli mieszkalnych, budynków użytkowych, przemysłowych, fabryk, prywatnych posiadłości)

  - w reklamie (agencje reklamowe)
  - w marketingu/promocji (prezentacja firm, hoteli, obiektów sportowych)
  - w turystyce (prezentacja pensjonatów, domów wczasowych, pól golfowych)
  - podczas sprzedaży nieruchomości(prezentacja domów, działek, terenów
  - podczas inspekcji technicznych (mostów, dróg, miejsc trudno dostępnych, lasów)
  - podczas organizacji imprez masowych (koncerty, pokazy, wydarzenia sportowe)
  - w szeroko pojętej rozrywce (teledyski i filmy wymagające ujęć z lotu ptaka,)
  - w archiwizacji postępu prac budowlanych nad danym obiektem/miejscem.

  Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Zamów u nas film i zdjęcia z lotu ptaka i pokaż innym Twoją firmę z najlepszej perspektywy!

 • Niezbędnik kulturalno-rozrywkowy

  Niezbędnik kulturalny to klucz do świata kultury, podanej jednakże w sposób bardzo przystępny i przyjazny dla użytkownika. Można by stwierdzić, iż jest to kultura w wydaniu rozrywkowym. Na stronie nie brakuje opisanych i krótko zrecenzowanych serwisów filmowych, literackich, muzycznych, o sztuce, fotografii, jak również charytatywnych. Szczególnie warto podkreślić witryny o charakterze filmowym, proponujące internaucie ciekawe filmy do obejrzenia online, często nawet za darmo i co bardzo ważne, legalnie ! Film jest integralną częścią naszego świata, wspaniałą rozrywką, sposobem na miłe spędzenie wolnego czasu oraz nierzadko posiada wartość edukacyjną. Doskonale jest obejrzeć wartościowy film, aby czegoś się nauczyć, a nie powielać sztampowo trendy kultury masowej. A więc wybierzmy dobre, ambitne kino na poziomie. Umożliwia nam to opisywana witryna o nazwie Niezbędnik kulturalny, która proponuje między innymi serwisy filmowe.