Wytwórnia Filmów Kalina - Produkcja filmowa i telewizyjna

Wytwórnia Filmów Kalina - Produkcja filmowa i telewizyjna

Ocena: 2.4/10 (23 głosów)Profesjonalna produkcja filmowa i telewizyjna w przystępnej cenie.
Wytwórnia Filmów Kalina czyli WF Kalina to wytwórnia filmowa z Trójmiasta, a dokładniej z Gdańska. Zajmujemy się wszystkim, co związane z technologiami audio-wideo – czyli produkcją filmową i telewizyjną. Jeśli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie spot reklamowy, teledysk, film promocyjny, scenariusz, czy cokolwiek innego – to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Podobne strony
 • Digitalizacja i przegrywanie kaset VHS na DVD

  Tanio zapiszemy zawartość twoich kaset na nośniki takie jak płyta DVD, powierzony dysk twardy, pendrive. Zależy Ci na zachowaniu świetności swoich nagrań skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy aż trzy pakiety, składające się z funkcji i usług takich jak menu startowe, pudełko na płyty DVD, likwidowanie niepotrzebnych części nagrań (np. czarny ekran lub różne inne niedoróbki) oraz absolutną nowość - scalanie nagrań z przeróżnych kaset do jednego materiału. Skorzystasz z tego pakietu, który w twojej ocenie okaże się najlepszy. Nie pozwól na degradację jakości swoich jedynych nagrań. Odwiedź naszą stronę neovideo.pl i zobacz bezkonkurencyjną ofertę archiwizacji.

 • Filmy

  W zależności od stylu i upodobania, mamy w obecnych czasach do wyboru rozmaite typy filmów, jakie zdołamy obejrzeć tak jak w kinie, jak i na playerze DVD, Blu - Rayu, i na kompie. Sugestie producentów kinematograficznych są niezmiernie przeróżne, od filmów, dokumentalnych, fabularnych, edukacyjnych, po filmy komediowe, awanturnicze, koszmary, thrillery, dramaty, filmy wojenne, animowane, miłosne, kostiumowe, katastroficzne, melodramaty, filmy akcji, sensacyjne, kryminalne, baśnie, Fantazy, science fiction i fantastykę. Jesteśmy w stanie również rozróżni produkcje, ze względu na ich okres trwania: krótkometrażowe, średniometrażowe i pełnometrażowe. Ta ostatnia kategoria jest nam najdokładniej znana, albowiem według niej są produkowane najbardziej rozpoznawane ekranizacje kinowe. Filmy posiadają nadzwyczaj ogromne znaczenie w twoim życiu, są pewnym rodzajem zabawy, na który zdoła sobie pozwolić wszyscy ludzi. Jesteśmy w stanie je oglądać w liczniejszym gronie, i z całą rodziną. To co napędza nas na obejrzenie lepszych produkcji, to premiery filmowe, które są wyświetlane na ekranach telewizorów i reklamowane w Internecie. Dzięki temu posiadamy możliwość dowiedzenia się o nowych filmach, które dobrze wyemitować.

 • Zwierzęta z Zielonego Lasu - ZzZL.PL

  Strona poświęcona serialowi animowanemu "Zwierzęta z Zielonego Lasu". Posiada przyjazną dla odbiorcy oprawę graficzną. Znajdziecie na niej m.in. mnóstwo informacji o bohaterach serii, wydaniu książkowym i jego autorze - Colinie Dann'ie, wiele ciekawych gadżetów, a co najważniejsze - co dwa tygodnie dodajemy na YouTube nowy odcinek przygód "Zwierząt z Zielonego Lasu" w rewelacyjnej jakości, z polskim lektorem oraz kolejne numery czasopisma "Przyjaciele z Zielonego Lasu" z lat 1999/2001 w postaci skanów w formacie PDF.

  Myślę, że seria "Zwierzęta z Zielonego Lasu" jest na tyle interesująca i mądra, że zasługuje na godziwą promocję w Internecie.

  Serdecznie zapraszamy:
  www.ZzZL.PL

 • Program TV

  STOPKLATKA zawiera szczegółowe informacje na temat filmów (w tym: streszczenia, informacje o produkcji, galerie zdjęć, zwiastuny, informacje o twórcach i obsadzie) oraz daty premier kinowych, wideo, DVD oraz Video CD. Na naszych stronach nieustannie uaktualniane są wydarzenia i ciekawostki ze świata filmu, w tym obszerne informacje o festiwalach i nagrodach filmowych. Imprezy to jeden z najobszerniejszych działów tego typu w Internecie. Znaleźć można tu wszystkie informacje na temat nadchodzących, bieżących oraz zakończonych imprez filmowych. Prowadzone są także takie, jak: biografie i filmografie ludzi filmu, recenzje, felietony filmowe, box office, rekomendacje telewizyjnych projekcji filmów, wirtualne kino, zawierające najnowsze zwiastuny filmów, muzyka filmowa oraz konkursy. W naszym serwisie działa system łączenia poszczególnych osób z wydarzeniami i filmami, który umożliwia bardzo dokładne śledzenie wszelkich informacji na temat danej osoby i wydarzenia. Na początku 2001 uruchomiliśmy serwis WAP. Znaleźć można u nas repertuar z ponad 80 kin w całej Polsce. Dodatkową atrakcją są witryny filmowe skupione wokół projektu Strony specjalne. Obecnie jest ponad 25 stron poświęconych aktorom, twórcom filmowym, filmom i serialom. Strony te są tworzone przez miłośników świata filmu, utrzymywane na naszym serwerze i promowane na stronach serwisu.

 • Sztuka polskiego plakatu filmowego - www.kinówki.pl

  Kinówki.pl to strona poświęcona polskiemu plakatowi filmowemu. Zawiera zestawienie cyfrowych wersji plakatów do najnowszych filmów w kolejności chronologicznej. Głównym celem strony jest stworzenie jak najbardziej kompletnej bazy plakatów w polskiej wersji językowej dla filmów wyświetlanych w polskich kinach. Wszystkie plakaty są w jak najlepszej rozdzielczości, bez żadnych niepotrzebnych i nieładnych znaków. Portal może także posłużyć jako repertuar kinowy! Regularne updaty strony pozwalają być na bieżąco z rynkiem kinowym w Polsce. Każdy kinoman filmu musi ją mieć w zakładkach!

 • Filmy z lotu ptaka i zdjęcia z powietrza. Aeromovie.pl

  Realizujemy filmy z lotu ptaka i fotografie z powietrza za pomocą bezzałogowego Drona Helicam. Oferujemy zdjęcia w wysokiej jakości oraz filmy w jakości Full HD.

  Nasza oferta jest bardzo atrakcyjną alternatywą porównując z kosztami wynajęcia prawdziwego śmigłowca. Teraz filmy i fotografie z lotu ptaka dzięki naszej ofercie są w zasięgu ręki.Wystarczy się z nami skontaktować w celu omówienia szczegółów.

  Realizujemy filmy i fotografie reklamowe, które wykorzystywane są:

  - na rynku deweloperskim (prezentacja osiedli mieszkalnych, budynków użytkowych, przemysłowych, fabryk, prywatnych posiadłości)

  - w reklamie (agencje reklamowe)
  - w marketingu/promocji (prezentacja firm, hoteli, obiektów sportowych)
  - w turystyce (prezentacja pensjonatów, domów wczasowych, pól golfowych)
  - podczas sprzedaży nieruchomości(prezentacja domów, działek, terenów
  - podczas inspekcji technicznych (mostów, dróg, miejsc trudno dostępnych, lasów)
  - podczas organizacji imprez masowych (koncerty, pokazy, wydarzenia sportowe)
  - w szeroko pojętej rozrywce (teledyski i filmy wymagające ujęć z lotu ptaka,)
  - w archiwizacji postępu prac budowlanych nad danym obiektem/miejscem.

  Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Zamów u nas film i zdjęcia z lotu ptaka i pokaż innym Twoją firmę z najlepszej perspektywy!