alergolodzy

 • Małgorzata Kantecka Gabinet Lekarski

  Małgorzata Kantecka Gabinet Lekarski

  W Warszawie mieści się prowadzony przez Małgorzatę Kantecką specjalistyczny gabinet alergologiczny. Świadczy ona szereg usług związanych z diagnozą oraz leczeniem alergii wziewnych, pokarmowych, czy nawracających infekcji dróg oddechowych bądź skórnych. Pomoc uzyskają tu zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Rozpoznanie problemu dokonywane jest za pomocą specjalistycznych testów skórnych, pozwalających ustalić dokładną przyczynę występowania alergii. W gabinecie prowadzona jest pełna terapia odczulająca metodą tradycyjną oraz podjęzykową. Więcej o informacji o usługach świadczonych w gabinecie znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2018 szczegóły wpisu
 • przychodnia-sikornik.com Alergolog dziecięcy

  przychodnia-sikornik.com Alergolog dziecięcy

  Jeśli szukają Państwo profesjonalnej placówki świadczącej usługi w ramach podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Przychodni Sikornik z Gliwic. Działamy jako Przychodnia Sikornik sp. z o. o. proponujący bezpłatne i prywatne usługi. Proponujemy wizyty u lekarza internisty, alergologa, chirurga, proktologa, lekarza medycyny pracy jak również stomatologa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykonujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  Data dodania: 08 10 2018 szczegóły wpisu
 • ZIEMOWIT ZIĘTKOWSKI atopowe zapalenie skóry

  ZIEMOWIT ZIĘTKOWSKI atopowe zapalenie skóry

  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę znajdującego się w Białymstoku Prywatnego Gabinetu Alergologicznego Prof. Dr hab. Ziemowita Ziętkowskiego. W naszej profesjonalnej oraz nowoczesnej placówce oferujemy leczenie astmy, alergii pokarmowych, alergicznych chorób skóry, nieżytu nosa, pyłkowicy, POCHP, przewlekłego zapalenia oskrzeli i wielu innych schorzeń. Zapewniamy wykonanie badań spirometrycznych oraz testów alergologicznych przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszej pełnej ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 17 08 2018 szczegóły wpisu
 • LAR-MED zabiegi laryngologiczne Żywiec

  LAR-MED zabiegi laryngologiczne Żywiec

  Lar - Med od 2002 roku świadczy swoje usługi na terenie Żywiecczyzny. Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Proponujemy Państwu: alergologię dzieci oraz dorosłych, aparaty słuchowe, preluksację, diagnostykę audiologiczną, laryngologię, neurologię, pediatrię, pulmonologię, chirurgię ogólną, USG, Doppler, medycynę pracy oraz logopedię. Lekarze pediatrzy przeprowadzają usługi z zakresu kardiologii, ekg, powiększonych węzłów chłonnych, zaburzeń krzepnięcia krwi, anemii, schorzeń dróg moczowych i innych. Szczegółowe informacje na temat przychodni Lar - Med i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 02 2016 szczegóły wpisu
 • Dr nauk med.Stelmasiak Teresa alergolodzy lublin

  Dr nauk med.Stelmasiak Teresa alergolodzy lublin

  Poszukujesz alergologa w okolicach Lublina dla swojego dziecka? Specjalistyczny gabinet alergologiczny Stelmasiak Teresa przyjmuje dorosłych również dzieci. Gabinet mieści się w Lublinie. Przeprowadzamy próby rozkurczowe, po lekach rozkurczających oskrzela podanych wziewnie. Przeprowadzamy testy skórne punktowe, natywne, naskórkowe oraz z krwi. Prowadzimy odczulanie i inhalacje lecznicze. Leczymy uczulenia zawodowe, pokrzywkę, atopowe zapalenie skóry bądź zapalenie spojówek. Rejestracji zdołają Państwo dokonać mailowo, telefonicznie oraz osobiście w gabinecie alergologicznym w Lublinie. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2013 szczegóły wpisu
 • Alergolog Bydgoszcz

  Alergolog Bydgoszcz

  Właścicielem promowanego serwisu online jest dr n. med. Jacek Gocki, specjalista w zakresie alergologii i chorób wewnętrznych. Prowadzi niepubliczną praktykę lekarską, w obrębie której trudni się zarówno diagnostyką, jaki leczeniem dorosłych, nastolatków, starszych dzieci. Pomaga pacjentom cierpiącym między innymi na: wyprysk atopowy, alergiczny nieżyt nosa, pokrzywki i obrzęki naczynioruchowe, alergie zawodowe. Możesz wykonać u niego testy naskórkowe z alergenami kontaktowymi. Leczenie odbywa się szczepionkami podjęzykowymi, a także doustnymi.

  Data dodania: 26 05 2012 szczegóły wpisu
 • Alergolog

  Alergolog

  ALERGOLOG - dobry alergolog w twoim mieście, ALERGOLOG znany i polecany, ALERGOLOG któremu możesz zaufać. Warto zauważyć, że od jakiegoś już czasu powstał i systematycznie rozwija się portal www.alergolog.przychodnie.pl który dostarcza wielu szczegółowych informacji w tym zakresie. Budowa i zawartość merytoryczna strony www.alergolog.przychodnie.pl ma obecnie decydujące znaczenie dla poziomu zadowolenia użytkowników.

  Data dodania: 12 04 2012 szczegóły wpisu

alergolodzy - nowa strona:

Adres: