chirurdzy

 • www.drburzynski.pl chirurg Łowicz

  www.drburzynski.pl chirurg Łowicz

  Jeżeli w Łowiczu poszukujesz specjalisty, który zajmuje się leczeniem schorzeń dolnego odcinka układu pokarmowego, zapraszamy do skorzystania z usług dr Macieja Burzyńskiego specjalisty chirurgii ogólnej, gastroenterologa, proktologa. Kierownik Pracowni Endoskopii Centrum Medycznego HCP w Poznaniu (Szpital HCP), specjalizuje się w leczeniu uchyłkowatości jelita, szczeliny odbytu i hemoroidów. Ponadto świadczy usługi w zakresie wymiany opatrunku i usuwania szwów, usuwania kaszaków, tłuszczaków, znamion skórnych i innych zmian. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 10 2020 szczegóły wpisu
 • Rafalziolkowski.pl

  Rafalziolkowski.pl

  Chcesz usunąć żylaki w skuteczny sposób? Skorzystaj z zabiegu laserowego usuwania żylaków. Jest to metoda bardziej skuteczna niż zabieg klasyczny, dodatkowo po jej przeprowadzeniu dochodzi do mniejszej ilości powikłań. Jeśli chciałbyś taki zabieg przeprowadzić w Łodzi, koniecznie skontaktuj się z chirurgiem naczyniowym Rafałem Ziółkowskim. Jest to doświadczony lekarz, który uzyskał w 2014 roku specjalizację z chirurgii naczyniowej, a w latach 2002-2008 specjalizację z chirurgii ogólnej. W swoim leczeniu stosuje nowoczesne i małoinwazyjne metody leczenia. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z lekarzem lub kontaktu z jedną z placówek medycznych w których przyjmuje.

  Data dodania: 26 01 2018 szczegóły wpisu
 • PIOTR RUMIANOWSKI chirurgia naczyniowa Gdańsk

  PIOTR RUMIANOWSKI chirurgia naczyniowa Gdańsk

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę gabinetu chirurgii naczyniowej, który znajduje się w Gdańsku. Naszym pacjentom oferujemy szeroki zakres usług diagnostycznych (USG Doppler), zabiegów (angioplastyka, stentowanie, aterektomia, stentgraft czy zakładanie by-passów) jak również konsultacje z zakresu profilaktyki chorób naczyń. Lekarz prowadzący naszą placówkę posiada wielkie doświadczenie w zakresie Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej i prowadzi praktykę zarówno prywatną jak również w ramach umowy z NFZ. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług jak również odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 22 09 2016 szczegóły wpisu
 • PORADNIA NACZYNIOWA leczenie żylaków Gdańsk

  PORADNIA NACZYNIOWA leczenie żylaków Gdańsk

  W Gdańsku znajduje się Poradnia Chirurgii Naczyniowej, gdzie prowadzę dwa gabinety. Nazywam się Piotr Rumianowski i jestem lekarzem chirurgiem naczyniowym. Leczę: miażdżycę tętnic kończyn dolnych, niedokrwienie kończyn w miażdżycy i cukrzycy, choroby tętnic szyjnych i kręgowych, udary mózgu, tętniaki aorty, owrzodzenie żylne, zakrzepicę żył głębokich, zator tętnicy płucnej, zespół zastoju żylnego miednicy małej, obrzęki limfatyczne i inne. Wykonuję badania usg Doppler tętnic i żył oraz zabiegi skleroterapii żylaków. Więcej wiadomości i pełna propozycja znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 12 2014 szczegóły wpisu
 • INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N. MED. DAMIAN ZIAJA

  INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N. MED. DAMIAN ZIAJA

  Zmiany skórne niezwykle często uprzykrzają życie, po wielokroć są również niebezpieczne i postulują zbadania. W takim przypadku wskazane jest postawić na doświadczenie lekarza z długoletnim stażem w danej specjalności. Wybitnego chirurga naczyniowego odszukają Państwo w miejscu, jakim jest Dr nauk med. Damian Ziaja Indywidualna Praktyka Lekarska. Stawia on na niezwykle wysokie standardy zaświadczanych usług oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. W trakcie pierwszej wizyty istnieje możliwość wykonania specjalistycznych badań. Dzięki nim można wykryć sporo nieprawidłowości, a także zaadaptować najlepszy plan leczenia. Miła i przyjazna atmosfera ma na celu zapewnienie Państwu pełnego komfortu w trakcie przeprowadzania zabiegu. Gabinet mieści się na terenie Katowic, niemniej jednak przyciąga klientów również spoza jego obszaru. Więcej szczegółów na ten temat można wypatrzyć na stronie:

  Data dodania: 12 12 2013 szczegóły wpisu
 • LEK. MED. WITOLD KOLBER leczenie pajączków naczyniowych małopolskie

  LEK. MED. WITOLD KOLBER leczenie pajączków naczyniowych małopolskie

  W Andrychowie i Jaroszowicach działają gabinety lekarzy specjalistów zajmujących się chirurgią lub ginekologią - Gabinety Lekarzy Kolber. Na wizytę u doktora można umówić się telefonicznie albo zgłosić osobiście. Poradnie zaopatrzone są w sprzęt umożliwiający diagnostykę różnego rodzaju schorzeń albo chorób, zaś medycy udzielają rad i konsultacji, przeprowadzając równocześnie badania lekarskie. W naszych gabinetach osiągalne jest też zaproponowanie sposobów leczenia. Ginekolog położnik oferuje szczególnie kontrolę przedporodową i wykonywanie badań kobiet w czasie ciąży. Wszelkie wnikliwe informacje kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie www.

  Data dodania: 27 11 2013 szczegóły wpisu
 • CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ. LEK. MED. PIOTR KREFF leczenie żylaków Wrocław

  CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ. LEK. MED. PIOTR KREFF leczenie żylaków Wrocław

  Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej został założony przez doktora Piotra Kreffta, który jest ekspertem z aspektu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. W gabinecie prowadzone są badania z zakresu przepływów krwi metodą duplex kolor Doppler, leczone są choroby naczyniowe takie jak miażdżyca, tętnic czy żylaki, przeprowadzane są operacje usuwania żylaków, metodą klasyczną, laserową i za pomocą fal radiowych, wykonywana jest teleangiektazja i wykonywane inne zabiegi chirurgiczne. Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej podejmuje pacjentów z Wrocławia i okolic. Zapisy telefonicznie. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 22 10 2013 szczegóły wpisu
 • Chirurgia Gdynia

  Chirurgia Gdynia

  Strona dr Elżbiety Bednarczyk, chirurga z Gdyni. Znajdują się tu informacje na temat najczęstszych schorzeń leczonych chirurgicznie, w tym żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu oraz przepuklin. Dostępne są adresy prywatnych gabinetów chirurgicznych na terenie Trójmiasta wraz z godzinami przyjęć pacjentów. Można się również zapoznać z pełną ofertą medyczną oraz poznać opinie pacjentów wyrażone na innych portalach.

  Data dodania: 13 02 2013 szczegóły wpisu
 • Chirurg ortopeda Warszawa

  Chirurg ortopeda Warszawa

  Światowej sławy chirurdzy ortopedzi przyjmują w Klinice ortopedii i chirurgii bólu kręgosłupa w Warszawie. Jeśli szukasz ortopedów lub masz problemy z kręgosłupem, dokucza Ci ból ? Zadzwoń do naszej placówki zdrowia i umów wizytę z uznanymi i cenionymi lekarzami. Tu znajdziesz również neurochirurgów, neurologów, rehabilitantów. Przeprowadzamy mało inwazyjne zabiegi artroskopii, dysponujemy nowoczesnym aparatem usg. Klinika nasza cieszy dużym uznaniem, nasi lekarze to tylko dobrzy i bardzo dobrzy klinicyści szpitalni. Leczymy bóle stawów obwodowych i kręgosłupa w ciąży. Nowoczesna placówka Fimedica daje gwarancję zadowolenia pacjenta

  Data dodania: 13 08 2012 szczegóły wpisu
 • Chirurdzy

  Chirurdzy

  Chirurdzy leczą choroby operacyjnie. Chirurdzy zajmują się poważnymi schorzeniami. Chirurdzy wykonują również drobne zabiegi, które nie stanowią większego ryzyka.Strona internetowa www.chirurdzy.medserwis.pl to obecnie dla wielu osób podstawowe i często pierwsze źródło informacji w tej branży. Dla wielu internautów strona www.chirurdzy.medserwis.pl to podstawowe źródło informacji o placówkach medycznych i usługach, jakie świadczą w tej dziedzinie lekarze. Atrakcyjna treść strony www.chirurdzy.medserwis.pl stanowi podstawę jej sukcesu bo serwis ma wielu użytkowników. Bogata treść serwisu www.chirurdzy.medserwis.pl zapewnia jej ogromną popularność.

  Data dodania: 12 04 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

chirurdzy - nowa strona:

Adres: