dietetycy

 • Dietetyk Kalisz

  Dietetyk Kalisz

  Poradnia Dietetyczna Szczupłą Być prowadzi dietetyk Aneta Falczyńska. Zapraszamy wszystkie osoby chcące zadbać o linię, odchudzić się lub zacząć zdrowiej się odzywiać i zmienić swoją dietę. Dietetyk kalisz Aneta Falczyńska - dietetyk kliniczny przyjmuje wszystkie osoby zainteresowane zdrowym stylem życia. Można również przeprowadzić testy na nietolerancje pokarmowe, który może wskazać, które produkty nie są tolerowane przez nasz organizm, które mogą wywoływac alergię a które sa na nas obojętne.

  Data dodania: 20 03 2018 szczegóły wpisu
 • www.jmg-dietetyk.pl

  www.jmg-dietetyk.pl

  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę działalności dietetyka Joanny Głuszczyk, która świadczy swoje usługi w Szczecinie. Od wielu lat z zaangażowaniem i pasją pomagamy osobom w każdym wieku dostosować optymalną, zdrową oraz smaczną dietę. Pomagamy zarówno osobom zdrowym jak również borykającym się z różnymi schorzeniami. Naszymi Klientami są dorośli, dzieci i nastolatkowie. Oferujemy smaczne i zróżnicowane dania dostosowywane indywidualnie do potrzeb, preferencji smakowych oraz analizy składu ciała danej osoby. Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 27 05 2017 szczegóły wpisu
 • Mydietetycy.pl

  Mydietetycy.pl

  Firma MY DIETETYCY oferuje klientom duży zakres usług powiązanych ze zdrowym żywieniem. Oferujemy specjalistyczną analizę ciała oraz przygotowanie zdrowej diety, która za każdym razem jest dostosowywana do konkretnych wymagań danego kontrahenta. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką skuteczność pracy. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sektorze, które jest odpowiednim zapewnieniem wysokiej jakości proponowanych przez naszą firmę usług. Siedziba naszej firmy usytuowana została w stolicy. Zachęcamy klientów do współpracy.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • Zacna poradnia dietetyczna na NFZ

  Zacna poradnia dietetyczna na NFZ

  Poradnia dietetyczna nie musi być ekskluzywnym miejscem dla najbogatszych. W Poradni Dietetycznej Warszawa uważamy, że każdy zasługuje na prawo do bycia zdrowym, i o dobrym samopoczuciu. Dzięki naszej umowie z NFZ jest to możliwe. Zapraszamy wszystkich na szczegółowe badania które pomogą w dobraniu odpowiedniej diety. Każdy organizm się od siebie różni i należy mieć to na uwadze. Nie istnieje nic takiego jak uniwersalna dieta. Zaufaj specjalistom! Odwiedź Poradnię Dietetyczną Warszawa

  Data dodania: 17 08 2015 szczegóły wpisu
 • Godziwy dietetyk z Gdańska

  Godziwy dietetyk z Gdańska

  Przy wyborze odpowiedniego dietetyka ważne jest by był on z wykształcenia lekarzem. Dobór diety jest ścisłą dziedziną nauki, a nie podążaniem za obecnymi trendami. Nasi wykształceni dietetycy za podwaliny do układania diet traktują wyniki szczegółowych badań lekarskich które wykonujemy na miejscu przy pierwszej wizycie. Dzięki temu dietetyk przydzielony Tobie będzie wiedział jak funkcjonuje Twój organizm i będzie w stanie jak najlepiej to wykorzystać byś ekspresowo tracił wagę i zdobywał fit sylwetkę.

  Data dodania: 17 08 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

dietetycy - nowa strona:

Adres: