Formmed - chirurgia dziecięca

Formmed - chirurgia dziecięca
Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed jest placówką specjalizującą się w chirurgi dziecięcej i szczękowo-twarzowej. W ramach wysokospecjalistycznych procedur chirurgicznych związanych z wadami twarzoczaszki wykonujemy zabiegi usunięcia rozszczepów wargi i podniebienia, korekty porozszczepowe, przeszczepy kości do wyrostka zębodołowego, faryngoplastykę. Dbając o kompleksowe leczenie pacjentów zapewniamy tym pacjentom opiekę ortodontyczną i logopedyczną. Wykonujemy również inne z zabiegi z zakresu chirurgii dziecięcej - spodziectwo, wnętrostwo, stulejka, przepuklina, syndaktylia, polidaktylia, usuwanie rozległych blizn i znamion.

Ocena: 4.0/10 (6 głosów)

Podobne strony
  • Chirurgia Gdynia

    Strona dr Elżbiety Bednarczyk, chirurga z Gdyni. Znajdują się tu informacje na temat najczęstszych schorzeń leczonych chirurgicznie, w tym żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu oraz przepuklin. Dostępne są adresy prywatnych gabinetów chirurgicznych na terenie Trójmiasta wraz z godzinami przyjęć pacjentów. Można się również zapoznać z pełną ofertą medyczną oraz poznać opinie pacjentów wyrażone na innych portalach.

  • CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ. LEK. MED. PIOTR KREFF leczenie żylaków Wrocław

    Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej został założony przez doktora Piotra Kreffta, który jest ekspertem z aspektu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. W gabinecie prowadzone są badania z zakresu przepływów krwi metodą duplex kolor Doppler, leczone są choroby naczyniowe takie jak miażdżyca, tętnic czy żylaki, przeprowadzane są operacje usuwania żylaków, metodą klasyczną, laserową i za pomocą fal radiowych, wykonywana jest teleangiektazja i wykonywane inne zabiegi chirurgiczne. Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej podejmuje pacjentów z Wrocławia i okolic. Zapisy telefonicznie. Więcej na witrynie WWW.

  • INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N. MED. DAMIAN ZIAJA

    Zmiany skórne niezwykle często uprzykrzają życie, po wielokroć są również niebezpieczne i postulują zbadania. W takim przypadku wskazane jest postawić na doświadczenie lekarza z długoletnim stażem w danej specjalności. Wybitnego chirurga naczyniowego odszukają Państwo w miejscu, jakim jest Dr nauk med. Damian Ziaja Indywidualna Praktyka Lekarska. Stawia on na niezwykle wysokie standardy zaświadczanych usług oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. W trakcie pierwszej wizyty istnieje możliwość wykonania specjalistycznych badań. Dzięki nim można wykryć sporo nieprawidłowości, a także zaadaptować najlepszy plan leczenia. Miła i przyjazna atmosfera ma na celu zapewnienie Państwu pełnego komfortu w trakcie przeprowadzania zabiegu. Gabinet mieści się na terenie Katowic, niemniej jednak przyciąga klientów również spoza jego obszaru. Więcej szczegółów na ten temat można wypatrzyć na stronie: