Formmed - chirurgia dziecięca

Formmed - chirurgia dziecięca
Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed jest placówką specjalizującą się w chirurgi dziecięcej i szczękowo-twarzowej. W ramach wysokospecjalistycznych procedur chirurgicznych związanych z wadami twarzoczaszki wykonujemy zabiegi usunięcia rozszczepów wargi i podniebienia, korekty porozszczepowe, przeszczepy kości do wyrostka zębodołowego, faryngoplastykę. Dbając o kompleksowe leczenie pacjentów zapewniamy tym pacjentom opiekę ortodontyczną i logopedyczną. Wykonujemy również inne z zabiegi z zakresu chirurgii dziecięcej - spodziectwo, wnętrostwo, stulejka, przepuklina, syndaktylia, polidaktylia, usuwanie rozległych blizn i znamion.

Ocena: 4.0/10 (6 głosów)

Podobne strony
 • Artur Kućma - Gabinet chirurgiczny

  Gabinet Chirurgiczny o profilu flebologiczno-naczyniowym z pracownią usg wyposażoną w nowej generacji aparat ultrasonograficzny z modułem kolorowego doppera pracującego w trybie czasu rzeczywistego - triplex color doppler, oraz prywatną salą zabiegową, na której od ponad 15 lat wykonuję jedynie prywatnie zabiegi (nie mam podpisanego kontraktu z NFZ) w systemie chirurgii jednego dnia. Aktualnie są to zabiegi usuwania żylaków, poprzedzone mapowaniem ultrasonograficznym, zabiegi z zakresu kosmetyki chirurgicznej: zanikanie, naczynek, pajączków naczyniowych, operacyjne i kriochirurgiczne / nieinwazyjne - poprzez wymrażanie usuwanie, zmian skórnych, odtruwanie poalkoholowe ozonem, wszywanie esperalu.

 • Chirurdzy

  Chirurdzy leczą choroby operacyjnie. Chirurdzy zajmują się poważnymi schorzeniami. Chirurdzy wykonują również drobne zabiegi, które nie stanowią większego ryzyka.Strona internetowa www.chirurdzy.medserwis.pl to obecnie dla wielu osób podstawowe i często pierwsze źródło informacji w tej branży. Dla wielu internautów strona www.chirurdzy.medserwis.pl to podstawowe źródło informacji o placówkach medycznych i usługach, jakie świadczą w tej dziedzinie lekarze. Atrakcyjna treść strony www.chirurdzy.medserwis.pl stanowi podstawę jej sukcesu bo serwis ma wielu użytkowników. Bogata treść serwisu www.chirurdzy.medserwis.pl zapewnia jej ogromną popularność.

 • Chirurg ortopeda Warszawa

  Światowej sławy chirurdzy ortopedzi przyjmują w Klinice ortopedii i chirurgii bólu kręgosłupa w Warszawie. Jeśli szukasz ortopedów lub masz problemy z kręgosłupem, dokucza Ci ból ? Zadzwoń do naszej placówki zdrowia i umów wizytę z uznanymi i cenionymi lekarzami. Tu znajdziesz również neurochirurgów, neurologów, rehabilitantów. Przeprowadzamy mało inwazyjne zabiegi artroskopii, dysponujemy nowoczesnym aparatem usg. Klinika nasza cieszy dużym uznaniem, nasi lekarze to tylko dobrzy i bardzo dobrzy klinicyści szpitalni. Leczymy bóle stawów obwodowych i kręgosłupa w ciąży. Nowoczesna placówka Fimedica daje gwarancję zadowolenia pacjenta

 • Chirurgia Gdynia

  Strona dr Elżbiety Bednarczyk, chirurga z Gdyni. Znajdują się tu informacje na temat najczęstszych schorzeń leczonych chirurgicznie, w tym żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu oraz przepuklin. Dostępne są adresy prywatnych gabinetów chirurgicznych na terenie Trójmiasta wraz z godzinami przyjęć pacjentów. Można się również zapoznać z pełną ofertą medyczną oraz poznać opinie pacjentów wyrażone na innych portalach.

 • CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ. LEK. MED. PIOTR KREFF leczenie żylaków Wrocław

  Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej został założony przez doktora Piotra Kreffta, który jest ekspertem z aspektu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. W gabinecie prowadzone są badania z zakresu przepływów krwi metodą duplex kolor Doppler, leczone są choroby naczyniowe takie jak miażdżyca, tętnic czy żylaki, przeprowadzane są operacje usuwania żylaków, metodą klasyczną, laserową i za pomocą fal radiowych, wykonywana jest teleangiektazja i wykonywane inne zabiegi chirurgiczne. Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej podejmuje pacjentów z Wrocławia i okolic. Zapisy telefonicznie. Więcej na witrynie WWW.

 • LEK. MED. WITOLD KOLBER leczenie pajączków naczyniowych małopolskie

  W Andrychowie i Jaroszowicach działają gabinety lekarzy specjalistów zajmujących się chirurgią lub ginekologią - Gabinety Lekarzy Kolber. Na wizytę u doktora można umówić się telefonicznie albo zgłosić osobiście. Poradnie zaopatrzone są w sprzęt umożliwiający diagnostykę różnego rodzaju schorzeń albo chorób, zaś medycy udzielają rad i konsultacji, przeprowadzając równocześnie badania lekarskie. W naszych gabinetach osiągalne jest też zaproponowanie sposobów leczenia. Ginekolog położnik oferuje szczególnie kontrolę przedporodową i wykonywanie badań kobiet w czasie ciąży. Wszelkie wnikliwe informacje kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie www.

 • INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N. MED. DAMIAN ZIAJA

  Zmiany skórne niezwykle często uprzykrzają życie, po wielokroć są również niebezpieczne i postulują zbadania. W takim przypadku wskazane jest postawić na doświadczenie lekarza z długoletnim stażem w danej specjalności. Wybitnego chirurga naczyniowego odszukają Państwo w miejscu, jakim jest Dr nauk med. Damian Ziaja Indywidualna Praktyka Lekarska. Stawia on na niezwykle wysokie standardy zaświadczanych usług oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. W trakcie pierwszej wizyty istnieje możliwość wykonania specjalistycznych badań. Dzięki nim można wykryć sporo nieprawidłowości, a także zaadaptować najlepszy plan leczenia. Miła i przyjazna atmosfera ma na celu zapewnienie Państwu pełnego komfortu w trakcie przeprowadzania zabiegu. Gabinet mieści się na terenie Katowic, niemniej jednak przyciąga klientów również spoza jego obszaru. Więcej szczegółów na ten temat można wypatrzyć na stronie:

 • PORADNIA NACZYNIOWA leczenie żylaków Gdańsk

  W Gdańsku znajduje się Poradnia Chirurgii Naczyniowej, gdzie prowadzę dwa gabinety. Nazywam się Piotr Rumianowski i jestem lekarzem chirurgiem naczyniowym. Leczę: miażdżycę tętnic kończyn dolnych, niedokrwienie kończyn w miażdżycy i cukrzycy, choroby tętnic szyjnych i kręgowych, udary mózgu, tętniaki aorty, owrzodzenie żylne, zakrzepicę żył głębokich, zator tętnicy płucnej, zespół zastoju żylnego miednicy małej, obrzęki limfatyczne i inne. Wykonuję badania usg Doppler tętnic i żył oraz zabiegi skleroterapii żylaków. Więcej wiadomości i pełna propozycja znajduje się na stronie internetowej.