gastrolodzy

 • www.gastrologkielce.pl

  www.gastrologkielce.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznego gabinetu lekarskiego Endogast. Poradnia została założona w 2000 roku i świadczy usługi z obszaru diagnostyki tudzież leczenia chorób przewodu pokarmowego. Gabinet jest prowadzony przez dr. Ewę Wrzesińską-Ambroż - wykwalifikowanego specjalistę gastrologa. Współpraca z gabinetem Endogast to gwarancja miłej atmosfery oraz kompetentnej pomocy na każdym etapie. Poradnia zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem nieprawidłowości gastrologicznych w organizmie pacjentów. Całkowity zakres usług jest dostępny na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 05 2020 szczegóły wpisu
 • Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej kolonoskopia Białystok

  Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej kolonoskopia Białystok

  Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej dr n. med. Orest Hnidec przystosowany jest do wykonywania specjalistycznych badań ultrasonograficznych jamy brzusznej, ze określeniem na dokładną ocenę wątroby, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych, trzustki, śledziony, nerek i nadnerczy, pęcherza moczowego, prostaty oraz ścian przewodu pokarmowego. U nas realizowane są także badania przewodu pokarmowego, a więc gastroskopia, służąca diagnozowaniu górnego odcinka oraz sigmoidoskopia oraz kolonoskopia, diagnozujące dolny odcinek przewodu pokarmowego. Opisywany ośrodek diagnostyczny ma potrzebny sprzęt do realizowania powyższych badań, nowoczesny oraz całkowicie spełniający wszelkiego rodzaju normy. Więcej informacji umieszczono na www.

  Data dodania: 14 01 2014 szczegóły wpisu
 • Gastroskopia Wrocław

  Gastroskopia Wrocław

  Specjalistyczne Gabinety Lekarskie we Wrocławiu to zespół najwyższej klasy lekarzy. Doświadczenie gabinetów to okres już ponad 28 lat.Ogromne doświadczenie, wiedza, pasja oraz najwyższej klasy gastroskopy pozwalają zapewnić naszym pacjentom najwyższą jakość usług medycznych.

  Gastroskopia to badanie umożliwiające sprawdzenie żołądka, wnętrza przełyku, dwunastnicy. Gastroskopia jest najlepsza do diagnozy schorzeń układu pokarmowego. Badanie gastroskopowe wykonywane jest przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych Lekarzy we Wrocławiu.

  Data dodania: 09 04 2013 szczegóły wpisu
 • Gastrolog dziecięcy

  Gastrolog dziecięcy

  Serwis pozwalający na wyszukanie danych dotyczących pani doktor, która jest specjalistą gastrologii dziecięcej, a także lekarzem pediatrii. Strona zawiera informacje dotyczące miejsca pracy, a także dane pozwalające na kontakt z panią doktor. Strona ta ma na celu umożliwienie pacjentom znalezienia gastrologa dziecięcego, a także pediatry na terenie województwa śląskiego, gdyż pani doktor pracuje w Sosnowcu, a także w Katowicach.

  Data dodania: 25 08 2012 szczegóły wpisu

gastrolodzy - nowa strona:

Adres: