Guguhopla - Twoja ciocia logopeda

Guguhopla - Twoja ciocia logopeda

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)Gospodyni strony jest autorką kilkudziesięciu artykułów z zakresu terapii mowy, językoznawstwa i dogoterapii. Opublikowała pierwszy polskojęzyczny dogoterapeutyczny program wspierania komunikacji dziecka z deficytami rozwojowymi. Wykładowca przedmiotów logopedycznych na kilku polskich uczelniach. Ponadto osoba ta to: logopeda, specjalistka wczesnej logopedii klinicznej, oligofrnopedagog, filolog, kynoterapeuta. Na co dzień pracuje jako logopeda w szkole integracyjnej, poradni logopedycznej oraz ośrodku wczesnej interwencji.


podobne strony:
  • Pedagog - logopeda

    mgr Dagmara Kalczyńska: pedagog-logopeda, logorytmik, terapeutka karmienia dzieci, terapeutka dysleksji, autorka artykułów na temat rozwoju i wychowania dzieci, ekspert na portalach dla rodziców. Członek Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Oferta logopedyczno - pedagogiczna. Zajęcia logorytmiczne i logopedyczne w żłobkach, klubach malucha, przedszkolach. Konsultacje i warsztaty dla rodziców, opiekunów, wychowawców przedszkolnych. Zajęcia w szkołach rodzenia. Usługi świadczone we Wrocławiu i okolicy oraz w Inowrocławiu i okolicy. Istnieje możliwość wizyt domowych. Serdecznie zapraszam do współpracy!

  • Logopedic - logopeda dziecięcy Warszawa

    Skorzystać z usług logopedy powinniśmy kiedy stan rozwoju mowy jest niedostateczny lub kiedy występują zaburzenia komunikacji człowieka na różnych etapach rozwoju. Najczęściej chodzi o kształtowanie właściwej mowy lub o usuwanie różnego rodzaju wad i zaburzeń mowy. Zadaniem logopedy jest więc doskonalenie mowy już ukształtowanej, usuwanie wad mowy które najlepiej rozpocząć we wczesnym wieku dziecka co najczęściej robi logopeda dzieci, co wiąże się kształtowaniem prawidłowej mowy w przedszkolu i w szkole, oraz dbanie o prawidłowy i jak najlepszy rozwój pod względem fonetycznym, gramatycznym i leksykalnym, usuwanie trudności w czytaniu i pisaniu oraz zaburzeń głosu, a także nauczanie mowy w wypadku jej braku lub utraty. Pozbywanie się wad wymowy oraz sama nauka mowy powinna być przeprowadzana w jak najmłodszym wieku, ponieważ wtedy jest najłatwiej wypracować nowe umiejętności. Z upływem lat osiągniecie szybkich rezultatów jest trudniejsze i rozciągnięte w czasie, co wymaga także znacznie więcej pracy i poświęcenia większej ilości czasu.