pediatrzy

 • www.centrummalegodziecka.pl

  www.centrummalegodziecka.pl

  Centrum Małego Dziecka trudni się świadczeniem usług, mających na celu poprawę zdrowia dzieci i wspieranie ich rozwoju. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Pomożemy Państwa dzieciom w kwestiach zdrowotnych, ponieważ współpracujemy z lekarzami szeregu różnych specjalności, m.in. z chirurgiem, neurologiem, kardiologiem czy dermatologiem. Ponadto, przeprowadzamy także rehabilitację dzieci, możemy między innymi wykonać masaż Shantala, który prowadzi do wyciszenia dziecka i poprawia jakość jego snu. Dokładne informacje na temat naszego Centrum i oferty, znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 11 2018 szczegóły wpisu
 • ANDRZEJ DĘBSKI lekarz dziecięcy

  ANDRZEJ DĘBSKI lekarz dziecięcy

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą lek. med. Andrzeja Dębskiego. Jest to wykwalifikowany pediatra i neonatolog z długoletnim stażem zawodowym, mogący się pochwalić wyśmienitym podejściem do dzieci oraz wysoką kulturą osobistą. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą wizyty domowe, kompleksowa opieka pediatryczna, diagnostyka chorób dziecięcych, rzadkich i przewlekłych a także doraźne zabiegi poprawiające komfort najmłodszych. Wizyty przebiegają w bezstresowej atmosferze. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o ofercie oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 03 10 2018 szczegóły wpisu
 • RADZKI MAREK leczenie nietolerancji pokarmowych

  RADZKI MAREK leczenie nietolerancji pokarmowych

  Na terenie Warszawy prywatną praktykę lekarską prowadzi Marek Radzki - specjalista pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje wizyty domowe u dzieci zdrowych oraz chorych, fachowe porady jak i komfortowe warunki badania. Zajmuje się oceną noworodka w pierwszych dniach życia, ustalaniem kalendarza spotkań z pediatrą i terminów szczepień, profilaktyką schorzeń oraz poradami żywieniowymi i pielęgnacyjnymi. Oferuje diagnostykę i leczenie chorób dziecięcych, zakaźnych bądź pasożytniczych, alergii a także nietolerancji pokarmowych. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 02 07 2018 szczegóły wpisu
 • ARTUR LUTY doktor dziecięcy Lublin

  ARTUR LUTY doktor dziecięcy Lublin

  Lekarz pediatra Dr med. Artur Luty prowadzi gabinet pediatryczny mieszczący się w Lublinie, który proponuje konsultacje, badania i diagnostykę chorób wirusowych oraz bakteryjnych u niemowląt oraz dzieci. Pomoc medyczna zaświadczana jest przede wszystkim podczas wizyt w gabinecie oraz wizyt domowych uzgadnianych wcześniej telefonicznie. Uzyskać tu można pomoc w zakresie pielęgnacji, w dobraniu odpowiedniej diety, ćwiczeń oraz innych porad, jakie pomogą zagwarantować dziecku prawidłowy rozwój. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 02 09 2015 szczegóły wpisu
 • ZPOZ pediatra Jędrzejów

  ZPOZ pediatra Jędrzejów

  Bezpłatną opiekę medyczną gwarantuje pacjentom z Jędrzejowa, gminy i spoza niej Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Struktura placówki to: dwie miejskie przychodnie, pracownia cytologiczna, poradnia ginekologiczna, gabinet fizjoterapii, dwa wiejskie ośrodki w Rakowie i Prząsławiu, jak również gabinety w szkołach mieszczących się na terenie Jędrzejowa. ZOZ wyposażono w laboratorium medyczne oraz pracownię RTG. Pacjenci mają dostęp do usług medycznych m.in. w postaci opieki lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarskiej, a także rehabilitacji oraz świadczeń w zakresie położnictwa oraz ginekologii. ZOZ wyposażono w pracownię RTG i laboratorium analityczne. Więcej informacji dotyczących wykonywanych w nim usług medycznych znajduje się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 07 2015 szczegóły wpisu
 • OMNIMED ŁÓDŹ dobry pediatra Łódź

  OMNIMED ŁÓDŹ dobry pediatra Łódź

  W rodzinnej przychodni zdrowotnej OmniMed mają Państwo do dyspozycji lekarzy rozmaitych specjalności: ogólnej, pediatrów, neurologów, diabetologów lub dietetyków. Poradnia oferuje ewentualność wykonania różnego typu badań laboratoryjnych, USG, EKG a także specjalistycznych - dodatkowo w ramach akcji zapobiegawczych. Firma OmniMed współdziała z NFZ, pracownią radiologiczną oraz przedsiębiorstwem przewozu medycznego. Przychodnia przeprowadza okresowy przegląd zdrowia. Na miejscu dostępna jest poradnia neurologiczna, dietetyczna oraz diabetologiczna (realne leczenie pompami insulinowymi). Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej OmniMed.

  Data dodania: 16 12 2013 szczegóły wpisu
 • Pediatra

  Pediatra

  PEDIATRA - dobry pediatra w twoim mieście, PEDIATRA znany, sprawdzony i polecany, PEDIATRA któremu możesz zaufać. PEDIATRA lista lekarzy i gabinetów. Portal www.pediatra.przychodnie.pl to informacja tematyczna w której znajduje się merytoryczny opis problemu medycznego i lista gabinetów gdzie problem ten można rozwiązać.
  www.pediatra.przychodnie.pl to dobra merytoryczna informacja, z pewnością nie zawiedziesz się na tej witrynie i będziesz częściej zaglądał żeby zapoznać się z aktualizacjami tego tematu.

  Data dodania: 20 03 2012 szczegóły wpisu

pediatrzy - nowa strona:

Adres: