pediatrzy

 • ARTUR LUTY doktor dziecięcy Lublin

  ARTUR LUTY doktor dziecięcy Lublin

  Lekarz pediatra Dr med. Artur Luty prowadzi gabinet pediatryczny mieszczący się w Lublinie, który proponuje konsultacje, badania i diagnostykę chorób wirusowych oraz bakteryjnych u niemowląt oraz dzieci. Pomoc medyczna zaświadczana jest przede wszystkim podczas wizyt w gabinecie oraz wizyt domowych uzgadnianych wcześniej telefonicznie. Uzyskać tu można pomoc w zakresie pielęgnacji, w dobraniu odpowiedniej diety, ćwiczeń oraz innych porad, jakie pomogą zagwarantować dziecku prawidłowy rozwój. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 02 09 2015 szczegóły wpisu
 • ZPOZ pediatra Jędrzejów

  ZPOZ pediatra Jędrzejów

  Bezpłatną opiekę medyczną gwarantuje pacjentom z Jędrzejowa, gminy i spoza niej Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Struktura placówki to: dwie miejskie przychodnie, pracownia cytologiczna, poradnia ginekologiczna, gabinet fizjoterapii, dwa wiejskie ośrodki w Rakowie i Prząsławiu, jak również gabinety w szkołach mieszczących się na terenie Jędrzejowa. ZOZ wyposażono w laboratorium medyczne oraz pracownię RTG. Pacjenci mają dostęp do usług medycznych m.in. w postaci opieki lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarskiej, a także rehabilitacji oraz świadczeń w zakresie położnictwa oraz ginekologii. ZOZ wyposażono w pracownię RTG i laboratorium analityczne. Więcej informacji dotyczących wykonywanych w nim usług medycznych znajduje się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 07 2015 szczegóły wpisu
 • OMNIMED ŁÓDŹ dobry pediatra Łódź

  OMNIMED ŁÓDŹ dobry pediatra Łódź

  W rodzinnej przychodni zdrowotnej OmniMed mają Państwo do dyspozycji lekarzy rozmaitych specjalności: ogólnej, pediatrów, neurologów, diabetologów lub dietetyków. Poradnia oferuje ewentualność wykonania różnego typu badań laboratoryjnych, USG, EKG a także specjalistycznych - dodatkowo w ramach akcji zapobiegawczych. Firma OmniMed współdziała z NFZ, pracownią radiologiczną oraz przedsiębiorstwem przewozu medycznego. Przychodnia przeprowadza okresowy przegląd zdrowia. Na miejscu dostępna jest poradnia neurologiczna, dietetyczna oraz diabetologiczna (realne leczenie pompami insulinowymi). Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej OmniMed.

  Data dodania: 16 12 2013 szczegóły wpisu
 • Pediatra

  Pediatra

  PEDIATRA - dobry pediatra w twoim mieście, PEDIATRA znany, sprawdzony i polecany, PEDIATRA któremu możesz zaufać. PEDIATRA lista lekarzy i gabinetów. Portal www.pediatra.przychodnie.pl to informacja tematyczna w której znajduje się merytoryczny opis problemu medycznego i lista gabinetów gdzie problem ten można rozwiązać.
  www.pediatra.przychodnie.pl to dobra merytoryczna informacja, z pewnością nie zawiedziesz się na tej witrynie i będziesz częściej zaglądał żeby zapoznać się z aktualizacjami tego tematu.

  Data dodania: 20 03 2012 szczegóły wpisu

pediatrzy - nowa strona:

Adres: