punmolodzy

 • Astma

  Astma

  Oficjalna strona Prof. dr hab. med. Adama Antczaka. Jestem pulmonologiem, specjalistą chorób płuc, specjalistą chorób wewnętrznych. Główna moja pasja to astma oskrzelowa, zwana też dychawicą. Jest to przewlekła choroba zapalna, prowadzącą do ograniczenia wydolności górnych dróg oddechowych w wyniku niekontrolowanych skurczów oskrzeli oraz gromadzenia się w nich gęstego śluzu. To choroba nieuleczalna, która od samego początku trwania zapalenia powoduje nieodwracalne zmiany w oskrzelach.

  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony oraz kontaktu.

  Data dodania: 07 01 2015 szczegóły wpisu
 • Med Med. Poradnia specjalistyczna

  Med Med. Poradnia specjalistyczna

  Prezentujemy Państwu Poradnię Specjalistyczną SNZOZ MED MED. Jesteśmy prywatną placówką świadczącą usługi z obrębu leczenia i diagnostyki chorób układu oddechowego. Działamy na rynku od 2000 roku. Nasza Poradnia podjęła współpracę ze wszystkimi oddziałami szpitalnymi o profilu pulmonologicznym oraz pracowniami diagnostycznymi na terenie województwa łódzkiego. Prócz tego świadczymy darmowe porady w zakresie Narodowego Funduszu Zdrowia. Na wizytę w naszej Placówce mogą się Państwo umówić za pośrednictwem wiadomości e-mail czy telefonicznie. Cały profil realizowanych przez nas usług wraz z danymi kontaktowymi mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 09 2013 szczegóły wpisu
 • Paweł gałązka

  Paweł gałązka

  Specjalistyczny gabinet internistyczny i pulmonologiczny. Lek. med. Paweł Gałązka specjalista chorób wewnętrznych i chorób płuc zaprasza pacjentów z okolic Piły i Złotowa poszukujących porady z zakresu chorób wewnętrznych oraz chorób płuc. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej, do zapoznania się z którą serdecznie zapraszamy. Profesjonalizm i bogate doświadczenie dają pewność prawidłowego podejścia do pacjenta.

  Data dodania: 23 09 2013 szczegóły wpisu
 • Sarkoidoza

  Sarkoidoza

  Witam czytających ten wpis, Kłania się Państwu Wojciech Piotrowski. Jestem dr habilitowanym medycyny, specjalistą chorób płuc. Gorąco Ciebie zapraszam do kliknięcia mojej strony internetowej www.pulmonolog.net. Znajdą tutaj Państwo moją biografię, moje osiągnięcia, karierę zawodową, i publikacje. Jako lekarz medycyny specjalizuję się w wielu dolegliwościach: choroby śródmiąższowe płuc, kaszel, sarkoidoza, astma. Serdecznie zapraszam do prywatnego gabinetu, który mieści się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej pod numerem 121. Świadczymy wszelkie świadczenia medyczne nie, które nie są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
  W naszej ojczyźnie coraz mocniej popularniejsza okazuje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie jest ona charakteru nowotworowego ani infekcyjnego. Choroba śródmiąższowa wyłania się rzeszą przeistoczeń rozsianych niemal po kompletnych płucach i nie tylko. Wyjątkowo wielokrotnie choroba ta nęka nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, jak również i serce, doprowadzając do jego niewydolności.
  Długie niedomagania płuc wyznaczają rosnący problem, w szczególności w majętnych krajach rozwiniętych, dotkniętych zjawiskiem starzenia się społeczeństwa. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a zwłaszcza zwłóknienia płuc, nie zyskują należnej opieki ani ze strony naukowców ani klinicystów.

  Data dodania: 19 09 2013 szczegóły wpisu

punmolodzy - nowa strona:

Adres: