Badania rynkowe

 • Badania ankietowe – najnowsze rozwiązania

  Badania ankietowe – najnowsze rozwiązania

  Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego portalu prezentującego ofertę badań i analizy rynku. Działamy w branży badań marketingowych już pełne 12 lat, a na naszym koncie znajduje się już ponad 1000 realizacji projektów dla różnych klientów.

  Stosujemy zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne techniki badawcze, jednak idziemy w kierunku korzystania z najnowszych wynalazków technologii IT. Badania ankietowe realizujemy w związku z tym posiłkując się w tym celu elektroniczną aplikacją na smartfonach lub tabletach. Poza tym prowadzimy badania UX, które mają na cele zweryfikowanie, jak faktyczni użytkownicy portali internetowych lub intranetowych oceniają ich użyteczność. Badamy m..in. warstwę graficzną portali, łatwość poruszanie się po stronie, a także poziom spełnienia kryteriów responsywności oraz intuicyjności.

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z treścią naszej oferty na stronie www.badania-rynku.com.pl. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli możliwość podjęcia owocnej współpracy.

  Data dodania: 16 03 2017 szczegóły wpisu
 • Cluify - merchandising wizualny

  Cluify - merchandising wizualny

  Cluify to zaawansowana platforma analityczna umożliwiająca szczegółowy obraz zachowań klientów offline. Z Cluify możesz zdobyć podstawowe dane demograficzne osób przebywających na Twojej powierzchni, mierzyć konwersję z osób przebywających w sklepie, a także identyfikować osoby powracające. Na stronie http://cluify.com/ znajdziesz informacje o tym jak platformy Cluify może wesprzeć Twój biznes oraz w jakich branżach niezbędne jest wykorzystanie narzędzia analitycznego Cluify! Zapraszamy!

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • Agencja Best Brands PR

  Agencja Best Brands PR

  Jeśli poszukujesz ekspertów od social media, to dobrze trafiłeś. Kilka lat temu jeszcze nie było takiej potrzeby, ale dziś na pewno każda firma powinna być w kanałach social media. Dziś kanały na Facebooku, Instagramie, Twitterze są obowiązkowe, dlatego też warto już dziś przemyśleć kampanie. Proponujemy nie tylko obecność w social mediach, ale przede wszystkim skuteczną integrację z odbiorcami. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej, poznać nasze rozwiązania, koniecznie się z nami skontaktuj. Wejdź na www.bestbrandspr.pl i zobacz, dlaczego warto być w social mediach.

  Data dodania: 26 10 2016 szczegóły wpisu
 • Płatne ankiety

  Płatne ankiety

  Internet sprawia, że powstają kolejne metody zarabiania w sieci. Niektóre z nich wymagają specjalistycznych umiejętności, wiele jest jednak takich, które dostępne są dla każdego zainteresowanego. Umożliwiają one przede wszystkim zdobywanie niewielkich kwot – pozwalających na opłacenie wielu przyjemności, które także oferuje nam Internet. Jedną z tych metod stanowi wypełnianie płatnych ankiet. Po zarejestrowaniu się w panelu online na podany adres e-mail wysłane zostaną linki do ankiet, które można wypełniać według uznania – nie ma konieczności wypełniania wszystkich ankiet, a do częściowo wypełnionych formularzy można w każdej chwili powrócić. Ankietom przyznane są wartości punktowe, które odpowiadają określonym kwotom. Przelanie ich na konto jest możliwe po zgromadzeniu punktów odpowiadających najmniejszej wypłacalnej kwocie.

  Data dodania: 08 03 2016 szczegóły wpisu
 • Opracowania statystyczne - statsupport.pl

  Opracowania statystyczne - statsupport.pl

  Firma STATsupport znajduje się w Trzebnicy. Oferujemy klientom usługi powiązane z analizą statystyczną i obliczeniami statystycznymi. Oferujemy przygotowanie modeli statystycznych wykorzystywanych w różnego typu opracowaniach naukowych i pracach na zakończenie studiów. Pracują u nas interdyscyplinarni fachowcy, co pozwala nam na zagwarantowanie świetnej klasy proponowanych czynności. Na naszej witrynie internetowej klienci odnajdą orientacyjne ceny usług, które są zawarte w naszej propozycji. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 01 03 2016 szczegóły wpisu
 • Fokusownia Skarżysko

  Fokusownia Skarżysko

  Fokusownia prowadzi realizację badań rynkowych od 2002 roku. Doświadczenie oparte na badaniach marketingowych zdobywamy również dzięki współpracy z renomowanymi Instytutami Badawczymi. Posiadamy swoje, niezależne studia fokusowe oraz bardzo doświadczonych prac. Wykorzystując nowoczesne technologie Nasi Klienci mogą obserwować na żywo przeprowadzane badania. W naszej ofercie je również sala z możliwością nagrywania i transmisji online. Aranżacje wnętrz dopasowujemy do charakterystyki badanych grup.

  Data dodania: 23 10 2015 szczegóły wpisu
 • Analiza rynku

  Analiza rynku

  Zakładasz swoją firmę, masz wielkie plany, pracowicie dążysz do celu… Ale nie jesteś na rynku sam. Konkurencja robi wszystko, by przyciągnąć do siebie klientów. Jeśli zależy Ci na rozwoju swojego wymarzonego biznesu zainwestuj w działania marketingowe. Niech dowiedzą się o Twojej marce inni. vivIDEA powstała właśnie dla przedsiębiorców, którzy chcą zaistnieć na rynku. Wspieramy ich na każdym etapie – od momentu wprowadzenia marki na rynek po okres intensywnego rozkwitu. Nie boimy się wyzwań, dlatego również w sytuacji kryzysu zaufania do swojej marki możesz liczyć na naszą interwencję. Osobiście angażujemy się we współpracę i przed naszym pakietem propozycji poznajemy dokładnie profil Twojej firmy. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.vividea.pl.

  Data dodania: 22 01 2015 szczegóły wpisu
 • Ankieta plus specjaliści badań ankietowych online

  Ankieta plus specjaliści badań ankietowych online

  Ankieta+ to internetowe narzędzie do darmowego tworzenia ankiet online i prowadzenia badań rynkowych w internecie. Profesjonalne i w użyciu narzędzie pozwala na zaprojektowanie dowolnej ankiety internetowej, dodanie własnego szablonu graficznego i brandingu. Możesz zaprosić uczestników badania przez link, widget na stronę lub bloga, email, wpisy na social media, aplikacje na facebooku lub wygenerować kod QR. Zebrane dane przeanalizujesz ilościowo zbiorczo lub indywidualnie, a wyniki możesz zapisać do pliku zewnętrznego. Narzędzie jest dostępne w wersji darmowej np dla studentów piszących prace licencjackie lub magisterskie oraz do wypróbowania. Wersje premium dla firm oferują więcej funkcjonalności klasy premium. Nie czekaj i zarejestruj już dzisiaj darmowe konto w 15 sekund.

  Data dodania: 15 09 2013 szczegóły wpisu
 • Analiza ankiet

  Analiza ankiet

  Statystyka-pomoc.com to strona, na której znajdą Państwo informacje dotyczące firmy, która świadczy usługi statystyczne. W ofercie znajdują się: analizy statystyczne, analizy ankiet, analizy badań, wnioskowanie statystyczne, analizy wielowymiarowe, kodowanie ankiet, przygotowywanie baz danych. Usługi świadczone są najczęściej drogą internetową, dzięki czemu ich zasięg obejmuje całą Polskę. Jeśli masz problem z przeprowadzeniem analizy nie zwlekaj, wejdź na naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszej firmy i skontaktuj się z nami, a możesz mieć pewność, że natychmiast odpowiemy.

  Data dodania: 05 10 2012 szczegóły wpisu
 • Badania rynku

  Badania rynku

  Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o badaniach rynku oferowanych przez agencję Arket z Krakowa. Wspomniane badania rynku są projektowane i wykonywane w ten sposób, aby ich wyniki były łatwe w interpretacji, natomiast ich zlecanie opłacało się zleceniodawcy. Po otrzymaniu wyników badań od razu można wdrażać je w życie i oczekiwać dobrych efektów z ich zastosowania.

  Agencja Arket wykonuje między innymi:
  - badania satysfakcji klienta,
  - badania potrzeb klienta,
  - badania preferencji klienta,
  - badania wizerunkowe,
  - analizy trendów,
  - testy produktów,
  - tajemniczy klient,
  - testy komunikacji marketingowej.
  W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 07 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Badania rynkowe - nowa strona:

Adres: