Badania rynkowe

 • Badania ankietowe – najnowsze rozwiązania

  Badania ankietowe – najnowsze rozwiązania

  Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego portalu prezentującego ofertę badań i analizy rynku. Działamy w branży badań marketingowych już pełne 12 lat, a na naszym koncie znajduje się już ponad 1000 realizacji projektów dla różnych klientów.

  Stosujemy zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne techniki badawcze, jednak idziemy w kierunku korzystania z najnowszych wynalazków technologii IT. Badania ankietowe realizujemy w związku z tym posiłkując się w tym celu elektroniczną aplikacją na smartfonach lub tabletach. Poza tym prowadzimy badania UX, które mają na cele zweryfikowanie, jak faktyczni użytkownicy portali internetowych lub intranetowych oceniają ich użyteczność. Badamy m..in. warstwę graficzną portali, łatwość poruszanie się po stronie, a także poziom spełnienia kryteriów responsywności oraz intuicyjności.

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z treścią naszej oferty na stronie www.badania-rynku.com.pl. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli możliwość podjęcia owocnej współpracy.

  Data dodania: 16 03 2017 szczegóły wpisu
 • Cluify - merchandising wizualny

  Cluify - merchandising wizualny

  Cluify to zaawansowana platforma analityczna umożliwiająca szczegółowy obraz zachowań klientów offline. Z Cluify możesz zdobyć podstawowe dane demograficzne osób przebywających na Twojej powierzchni, mierzyć konwersję z osób przebywających w sklepie, a także identyfikować osoby powracające. Na stronie http://cluify.com/ znajdziesz informacje o tym jak platformy Cluify może wesprzeć Twój biznes oraz w jakich branżach niezbędne jest wykorzystanie narzędzia analitycznego Cluify! Zapraszamy!

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • Agencja Best Brands PR

  Agencja Best Brands PR

  Jeśli poszukujesz ekspertów od social media, to dobrze trafiłeś. Kilka lat temu jeszcze nie było takiej potrzeby, ale dziś na pewno każda firma powinna być w kanałach social media. Dziś kanały na Facebooku, Instagramie, Twitterze są obowiązkowe, dlatego też warto już dziś przemyśleć kampanie. Proponujemy nie tylko obecność w social mediach, ale przede wszystkim skuteczną integrację z odbiorcami. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej, poznać nasze rozwiązania, koniecznie się z nami skontaktuj. Wejdź na www.bestbrandspr.pl i zobacz, dlaczego warto być w social mediach.

  Data dodania: 26 10 2016 szczegóły wpisu
 • Płatne ankiety

  Płatne ankiety

  Internet sprawia, że powstają kolejne metody zarabiania w sieci. Niektóre z nich wymagają specjalistycznych umiejętności, wiele jest jednak takich, które dostępne są dla każdego zainteresowanego. Umożliwiają one przede wszystkim zdobywanie niewielkich kwot – pozwalających na opłacenie wielu przyjemności, które także oferuje nam Internet. Jedną z tych metod stanowi wypełnianie płatnych ankiet. Po zarejestrowaniu się w panelu online na podany adres e-mail wysłane zostaną linki do ankiet, które można wypełniać według uznania – nie ma konieczności wypełniania wszystkich ankiet, a do częściowo wypełnionych formularzy można w każdej chwili powrócić. Ankietom przyznane są wartości punktowe, które odpowiadają określonym kwotom. Przelanie ich na konto jest możliwe po zgromadzeniu punktów odpowiadających najmniejszej wypłacalnej kwocie.

  Data dodania: 08 03 2016 szczegóły wpisu
 • Opracowania statystyczne - statsupport.pl

  Opracowania statystyczne - statsupport.pl

  Firma STATsupport znajduje się w Trzebnicy. Oferujemy klientom usługi powiązane z analizą statystyczną i obliczeniami statystycznymi. Oferujemy przygotowanie modeli statystycznych wykorzystywanych w różnego typu opracowaniach naukowych i pracach na zakończenie studiów. Pracują u nas interdyscyplinarni fachowcy, co pozwala nam na zagwarantowanie świetnej klasy proponowanych czynności. Na naszej witrynie internetowej klienci odnajdą orientacyjne ceny usług, które są zawarte w naszej propozycji. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 01 03 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Badania rynkowe - nowa strona:

Adres: