Drukarnie

 • Banery reklamowe biz

  Banery reklamowe biz

  Druk wielkoformatowy na różnych podłożach banerowych i sztywnych. Banery frontlit czyli najpopularniejszy rodzaj banerów do typowych zastosowań, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych oraz banery do zastosowań specjalistycznych: siatki mesh, banery blockout, odblaskowe. Druk w technice solwentowej – najpopularnieszy, ekonomiczny. Druk UV – o podwyższonej odporności na blaknięcie aż do 5 m szerokości. Możliwość zadruku podłoży sztywnych – np.płyt PCV, kompozytowych. Druk lateksowy – wezwonny, ekologiczny, jakość fotograficzna. Stojaki reklamowe, rollupy, ścianki banerowe i konferencyjne. Wyklejanie stoisk targowych. Szyldy i tablice reklamowe – wiszące, jak i wolnostojące. Ramy banerowe i konstrukcje reklamowe. Montaż banerów i reklam z podnośnika koszowego.

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • Ploter Studio drukarnia cyfrowa

  Ploter Studio drukarnia cyfrowa

  Drukarnia cyfrowa - wielki i mały format. Nakłady od 1 sztuki. Realizacja w 1 dzień. Specjalizujemy się w ekspresowej realizacji materiałów targowych i konferencyjnych: rollupy, x-banner, ścianki tekstylne, naklejki usuwalne na ściany stoiska, ulotki, wizytówki, identyfikatory, ulotki, broszury, notatniki. Robimy personalizowane nadruki na kopertach, drukujemy kartki świąteczne i zaproszenia. Wycinamy w foliach samoprzylepnych, frezujemy CNC tworzywa, sklejki, drewno. Drukujemy naklejki papierowe i foliowe, wycinamy je do kształtu. Produkujemy naklejki magnetyczne na samochody o dowolnym kształcie.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Druk wielkoformatowy

  Druk wielkoformatowy

  Skorzystaj z oferty firmy www.fourcolors.com.pl która specjalizuje się w druku materiałów reklamowych. Specjalizujemy się z drukiem offsetowym UV, offsetowym do formatu B1, cyfrowym oraz wielkoformatowym. Mamy nowoczesne maszyny poligraficzne oraz proponujemy nowatorskie rozwiązania oraz najwyższa jakość usług. Zapewniamy najwyższą jakość prac drukarskich i introligatorskich. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Drukarnia Copyshop.krakow.pl

  Drukarnia Copyshop.krakow.pl

  Drukarnia CopyShop.Krakow.pl - najlepsza i najtańsza drukarnia w Krakowie! Doskonała oferta, druk cyfrowy i offsetowy idealnie dopasowany do potrzeb każdego klienta. Niska cena przy najwyższej jakości. Sprawdź co możemy dla Ciebie wydrukować. Doskonała lokalizacja dla naszego punktu ksero daje każdemu wygodny dostęp i możliwość zapewnienia sobie usługi na czas. Odwiedź nas i przekonaj się sam jak możemy Ci pomóc. Na naszej stronie dostępne są kalkulatory, które wyliczą Ci wycenę dla Twojego zapotrzebowania.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • nadrukireklamowe.com.pl

  nadrukireklamowe.com.pl

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z okazałą ofertą przedsiębiorstwa Nadruki Reklamowe Michał Strzelewicz. Firma powstała w 1996 roku w Bydgoszczy. Zajmujemy się przygotowywaniem nadruków na akcesoriach reklamowych. Oferujemy wykonanie nadruku na odzieży, torbach, balonach, długopisach oraz wielu innych gadżetach. Przyjmujemy zlecenia o małych, jak i dużych nakładach. Chętnie poradzimy w doborze technologii i innych aspektach technicznych. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie dokładnie przedstawiliśmy naszą ofertę.

  Data dodania: 10 06 2020 szczegóły wpisu
 • ecoformat.com.pl

  ecoformat.com.pl

  Ekologiczne fototapety wyrabiane w nowoczesnej technologii lateksowej oferuje drukarnia wielkoformatowa ecoFormat w Lublinie. Proponowane przez nas wydruki posiadają niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Z uwagi na swoją neutralność znajdują znakomite zastosowanie nie tylko w biurach, ale też w szpitalach, żłobkach, przedszkolach, restauracjach. Gwarantujemy świetną jakość, trwałość oraz głębię koloru. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 26 04 2020 szczegóły wpisu
 • uvprinter.pl

  uvprinter.pl

  Szukasz nowoczesnych rozwiązań w produkcji i nadrukach na gadżety dla swojej agencji reklamowej? Zapoznaj się z ofertą krakowskiej firmy UVprinter.pl, która jest dystrybutorem drukarek UV LED marek MPAD Smatch UV, Infomac Imprimo UV LED oraz uvprinter. Urządzenia, które proponujemy, pozwalają uzyskać doskonałą jakość i wyrazistość detali w druku przy bardzo dużej rozdzielczości na przedmiotach o niewielkiej powierzchni lub w druku wielkoformatowym. To też doskonałe rozwiązania dla pracowni sitodrukowych oraz drukarni działających w różnorodnym druku cyfrowym. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 04 2020 szczegóły wpisu
 • eurodruk.pl

  eurodruk.pl

  Z wielką przyjemnością zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Eurodruk z Zagajewic w województwie kujawsko-pomorskim. Z kolei nasze biuro i zakład produkcyjny mieści się w Kruśliwcu. Od 1998 roku funkcjonujemy w branży poligraficznej. Dzięki uzyskanemu doświadczeniu, świetnie rozumiemy potrzeby klientów i to właśnie do nich dopasowujemy naszą propozycję. Prócz tego wykonujemy przewozy krajowe oraz międzynarodowe oraz spedycję. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mieszczą się wszelakie szczegóły dotyczące naszej firmy i jej oferty.

  Data dodania: 25 03 2020 szczegóły wpisu
 • Druk opakowań małopolska, Kraków

  Druk opakowań małopolska, Kraków

  Drukarnia Papillon oferuje druk opakowań małopolska, Kraków - istnieje od 2012 roku i zawsze stara się wyjść naprzeciw swoich klientów, spełniając ich oczekiwania odnośnie usług poligraficznych. Druk opakowań małopolska, Kraków drukarnia wykonywany na drukarce offsetowej wysokiej jakości to wypadkowa prac zaopatrzeniowców, wdrożeniowców, a także osób z działu marketingu, którzy starają się by nowo wprowadzony produkt marketingowy spełnij swój reklamowy cel.

  Data dodania: 14 02 2020 szczegóły wpisu
 • demdruk.com.pl

  demdruk.com.pl

  Profesjonalne usługi w zakresie druku offsetowego oferuje firma Dem Druk Drukarnia, która znajduje się w Lubsku w województwie lubuskim. Mamy wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na druk na najwyższym poziomie. Umożliwiamy także druk w formacie B+. Realizujemy projekty przygotowane przez klientów oraz tworzymy własne. Wykonujemy opakowania używane w gastronomi, branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Przygotowujemy także druki reklamowe oraz kalendarze. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 27 10 2019 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Drukarnie - nowa strona:

Adres: