Fotografia produktowa LeGrafik
- Tytuł Fotografia produktowa LeGrafik
- adres strony legrafik.pl
- Słowa kluczowe projektowanie graficzne, grafik, grafika
- Kategoria
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
-
Grafik komputerowy Mielec
Jestem doświadczonym grafikiem komputerowym z 8-letnim doświadczeniem. Wykonuję strony internetowe WWW, logo, wizytówki, ulotki, dowolną szatę graficzną użytkową. Realizuję niezbyt duże zlecenia jak i możliwa jest współpraca przy dużych projektach. Specjalizuje się w identyfikacji wizualnej, projektach poligraficznych, a dodatkowo grafice na strony internetowe WWW. Na stronie znajdują się przykładowe zrealizowane przeze mnie prace, a dodatkowo kontakt do mnie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy.
-
Web Design projektowanie stron www Mokotów
effstudio.pl to studio grafiki komputerowej. Naszą domeną jest projektowanie stron internetowych, sklepów i serwisów www. Oferujemy zarządzanie i administrowanie istniejącymi serwisami internetowymi. Projektujemy graficzne wiadomości e-mail - newslettery, biuletyny informacyjne. Studio graficzne, projektowanie stron internetowych, Warszawa Mokotów, grafika reklamowa poligrafia, wydruki wielkoformatowe, ulotki, wizytówki.
-
Studio graficzne Kraków
White dot. to mieszczące się w Krakowie studio projektowania grafiki,
funkcjonujące na rynku już 10 lat. Trudnimy się projektowaniem grafiki. Możemy zrobić dla Państwa wzory logo, tapety drukowane lub inne materiały reklamowe. Mamy bardzo duże doświadczenie a pracownicy studia to wyłącznie utalentowani graficy z wieloletnią praktyką. Zaufało nam już bardzo duża liczba przedsiębiorstw i z świadczonych przez nas usług są niezwykle zadowoleni. Uprzejmie zapraszamy na naszą stronę firmową w celu zapoznania się dokładnie ofertą. Można się również z nami skontaktować przez telefon bądź mailowo. -
Studio graficzne - reklama bielsko
Pate Media jako interaktywna agencja reklamowa zajmuje się szeroko pojętą kreacją wizerunku, projektujemy ulotki w postaci reklamy, która trafia wprost do wcześniej wytypowanej grupy kupujących. W naszym studiu graficznym zajmujemy się projektowaniem: katalogów, folderów reklamowych, drukiem cyfrowym, czyli w szerokim znaczeniu rozbudowaną poligrafią. Nasze materiały wydawniczo-reklamowe to wzornicze opracowania graficzne o indywidualnym charakterze dopasowanym do charakteru oraz specyfiki prowadzonej działalności - Państwa biznesu ! Realizujemy projekty naszych klientów starając się jak najbardziej odwzorować ich marzenia w naszych dziełach. Na naszej stronie zobaczycie Państwo nasze przykładowe prace. Nasze doświadczenie jest wynikiem profesji naszych wykwalifikowanych pracowników. Znajomość branży od fundamentów to nasz priorytet. U nas znajdziesz pełen wachlarz usług. Gwarantujemy solidność i dużą skuteczność zleconych usług marketingowych.Zasadniczym polem działań jest tzw. reklama zewnętrzna i poligrafia, najbardziej popularne ich nośnikami są: banery, ulotki, gazetki, reklamy prasowe. W zakres oferowanych usług wchodzą zarówno schematy, jak również finalne realizacje, kiedy to Kontrahent otrzymuje do ręki gotowy produkt. Przygotowuje schematy z przeznaczeniem do druku offsetowego i cyfrowego materiałów takich jak: wizytówki, ulotki, foldery albo kalendarze, zapewniając dostarczenie kontrahentom wydruków w przystępnych cenach.Wyróżnia nas dbałość o detale, niekonwencjonalne rozwiązania typograficzne, nowoczesny layout oraz spójność wizji są zauważalne w każdym naszym projekcie. Wykonujemy między innymi grafikę na potrzeby reklamowy, gadżety oraz serwisy internetowe. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb i oczekiwań. Już od długiego czasu gwarantuje przedsiębiorcom obsługę z zakresu reklamy wizualnej, czyli logotypy, wizytówki, papier firmowy. Korzystając z usług marketingowych w naszej firmie układamy dla Państwa idealną strategię promocyjną, dostosowując w każdym przypadku projekt pod aktualnie panujące trendy na rynku oraz indywidualną kreacje wizerunku, osiągając rzeczywiście satysfakcjonujące rezultaty.
-
Studio graficzne Bydgoszcz
SVP - Studio graficzne Bydgoszcz. Jesteśmy studiem graficznym, które w swojej ofercie ma wiele ciekawych propozycji dla naszych klientów. W naszej ofercie można znaleźć choćby: projektowanie stron www, tworzenie logo, katalogów, folderów, wizytówek, ulotek i wielu innych rzeczy związanych z internetem oraz poligrafiom. W naszej ofercie znajdują się także wizualizacje 3D zarówno produktów jak i dużych wizualizacji budynków.
-
Artisan - Agencja reklamowa
Kreatywna i doświadczona agencja reklamowa, która na rynku reklamy działa już wiele lat. Dzięki trzem wyróżnionym cechom jej klienci polecają ja innym i chętnie do niej wracają. A są to: komunikatywność, solidność i terminowość. Właśnie dzięki temu, pomimo niedługiej obecności na rynku dorobiła się grona wiernych klientów.
Oferta Artisan:projektowanie opakowań
projektowanie ulotek / broszur
projektowanie katalogów
projektowanie reklam prasowych
projektowanie logo / identyfikacji wizualnej
Wejdź na naszą stronę, dołącz do naszych klientów, a wkrótce zobaczysz, że był to dobry krok! -
STUDIO GRAFICZNE - Grafik - Projekt - Skład - DTP - Kreacje - Produkcja - Ilustracje
STUDIO GRAFICZNE | Grafik | Projekt | Skład | DTP | Kreacje | Produkcja | Ilustracje
Specjalizujemy się w kreatywnych pomysłach i tworzeniu grafiki do DRUKu i WWW.
GWARANTUJEMY:
- oryginalne kreacje,
- ciekawe projekty identyfikacji wizualnej,
- wykonanie składu wydawnictw i wszelkich publikacji ( np. katalogi, gazetki, książki, magazyny, ulotki, teczki ofertowe, banery -drukowane jak i pod www etc. )
- tworzenie niebanalnych ilustracji, projektów opakowań, materiałów POS etc.
- przygotowanie i obróbka grafik do druku i internetu oraz reklam, materiałów personalizowanych, reklam prasowych i banerów reklamowych, gadżetów
Dodatkowo, proponujemy korzystne - skrojone na miarę rozwiązania produkcyjne, które też możemy wykonać dla Państwa.
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest zaufanie jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci, którymi są m. in. korporacje, gazety, międzynarodowe czasopisma i wydawnictwa, firmy użytku publicznego i wiele innych.
Szanując Klientów, nasze PORTFOLIO udostępniamy zawsze indywidualnie na maila. W ten sposób chronimy nasze prace i ograniczamy czerpanie inspiracji, a projekty zostają dłużej niepowtarzalne. :)
Zapraszamy do współpracy.
WWW: www.zielona-marka.com
e-mail: studio@zielona-marka.com
Tel.: +48 22 1234 811
Fvat.