Marketing bezpośredni

 • Pracuj mądrze, a nie ciężko

  Pracuj mądrze, a nie ciężko

  Blog o tematyce związanej z marketingiem oraz sprzedażą bezpośrednią. Poznasz techniki sprzedaży, sposoby budowania swojego wizerunku zarówno w internecie, jak i w "realu". Dowiesz się również jak skutecznie się motywować, oraz jak motywować innych. Blog prowadzony jest przez praktyka, który żyje ze sprzedaży. Sprzedaje produkty i usługi, ale przede wszystkim samego siebie. Jeżeli Ty też chcesz nauczyć się skutecznych technik sprzedaży, oraz sposobów na budowanie pozytywnego wizerunku, zajrzyj, a nie pożałujesz.

  Data dodania: 19 08 2012 szczegóły wpisu
 • Skuteczna identyfikacja wizualna dla spółki

  Skuteczna identyfikacja wizualna dla spółki

  Profesjonalna identyfikacja wizualna, branding spółki to podstawa rozpoznawalności spółki. Powstawanie wizerunku nieznacznych, jak i dużych spółek jest współcześnie na topie, warto więc niezwłocznie w niego zainwestować ponieważ to się w każdej sytuacji opłaca.Projektujemy identyfikację i wizerunek spółek, marek, a ponadto wszelkiego stylu materiały promocyjne, które budują identyfikacje firmy. Tworzenie wizerunku, branding jest niezbędnym elementem. Propozycja agencji reklamowych jest szeroka i można dobrać coś dla siebie. Zajmujemy sie budowaniem identyfikacji wizualnej (identyfikacja wizualna, branding) dla firm/spółek/korporacji, produktów i marek. Wizerunek spółki opracowuje kreatywny team, który wykorzystuje do tego edukację, a także pomysłowość oraz narzędzia marketingowe oraz internetowe. Budowanie marki to zupełnie inaczej powstawanie identyfikacji wizualnej i stanowi bardzo istotny szczegół w strategii marketingowej każdej spółki. Branding i identyfikacja wizualna to aspekt kreowania wizerunku, ponieważ firma musi być postrzegana w klarowny metodę, przez target a także wszelkie osoby z branży. Im dużo lepiej jest kojarzona oraz dodatkowo rozpoznawalna na rynku, tym można liczyć na to, że będzie w lepszy metodę sprzedawała prywatne produkty oraz dodatkowo usługi.
  Identyfikacja wizualna marki, korporacji wzmacnia wizerunek firmy w świadomości kontrahentów. W agencjach reklamowych można zamówić: ci, a ponadto tworzenie zupełnej identyfikacji wizualnej, a dodatkowo projekt logo, tworzenie portali www oraz dodatkowo internetowych kampanii.

  Data dodania: 21 07 2012 szczegóły wpisu
 • Branding marki, identyfikacja wizualna firmy

  Branding marki, identyfikacja wizualna firmy

  Profesjonalna identyfikacja wizualna, branding korporacji to podstawa rozpoznawalności korporacji. Powstawanie imażu niedużych, jak również dużych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw jest obecnie na topie, warto więc niezwłocznie w niego zainwestować ponieważ to się za każdym razem opłaca. Projektujemy identyfikację i wizerunek firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), marek, a oprócz tego wszelkiego stylu materiały promocyjne, które budują identyfikacje korporacji. Tworzenie imażu, branding jest niezbędnym elementem. Oferta agencji reklamowych jest szeroka i można dobrać coś dla siebie. Zajmujemy sie budowaniem identyfikacji wizualnej (identyfikacja wizualna, branding) dla spółek, produktów i marek. Wizerunek spółki opracowuje kreatywny team, który stosuje do tego wiedzę, a również pomysłowość oraz narzędzia marketingowe, a oprócz tego internetowe. Budowanie marki to przeciwnie tworzenie identyfikacji wizualnej i stanowi bardzo istotny detal w strategii marketingowej każdej spółki. Branding i identyfikacja wizualna to aspekt zaprojektowania wizerunku, ponieważ firma musi być postrzegana w klarowny metodę, poprzez target a też wszystkie mężczyźni i kobiety z branży. Im całkiem dobrze jest kojarzona, a oprócz tego rozpoznawalna na rynku, tym można liczyć na to, że będzie w lepszy metodę sprzedawała prywatne produkty oraz usługi.
  Identyfikacja wizualna marki, spółki wzmacnia wizerunek firmy w świadomości kontrahentów. W agencjach reklamowych można zamówić: ci oraz dodatkowo tworzenie całkowitej identyfikacji wizualnej, a dodatkowo projekt logo, kreacja serwisów www, a ponadto internetowych kampanii.

  Data dodania: 19 07 2012 szczegóły wpisu
 • www.Pomada.pl - Działania wizerunkowe B2C

  www.Pomada.pl - Działania wizerunkowe B2C

  Showroom Pomada Fashion Office jest to firma, która zajmuje się profesjonalną komunikacją marketingową oraz tworzeniem pozytywnego obrazu firmy. Nasze działania kierujemy w głównej mierze do producentów mody. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie na rynku usług marketingowych. Nasza oferta to zwłaszcza profesjonalna organizacja konferencji prasowych i zapewnienie obecności produktów w mediach. Dobrze zorganizowane konferencje prasowe to okazja do budowania pozytywnej atmosfery wokół marki. Zajmujemy się również wysyłką odpowiednio skomponowanych materiałów do mediów. Nasza działalność obejmuje także takie aspekty, jak: organizacja eventów, sponsoring, editorial placement, PR produktowy i działania na rzecz wizerunku B2C. O doskonałej jakości usług świadczonych przez Showroom Pomada Fashion Office przekonały się już tak duże i znane firmy, jak: Troll, Modesta czy Kazar. Za pośrednictwem materiałów prasowych kreujemy pozytywny i nowoczesny wizerunek naszych Klientów. Sprawujemy pieczę nad formułowaniem właściwego przekazu, który trafia zawsze do właściwej grupy docelowej. Organizowane przez nas imprezy to nie tylko okazja do spotkań z osobami z branży, ale również bardzo dobrze przemyślana strategia marketingowa, której głównym zadaniem jest wspieranie produktu na rynku. W swoich działaniach marketingowych podchodzimy indywidualnie i kompleksowo do każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu z nami i podjęcia wspólnej próby stworzenia nowoczesnej oraz efektywnej promocji. Wystarczy jedynie telefon, a my przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu
 • Betterware

  Betterware

  Zarabianie w Betterware to doskonała alternatywa do pracy na etacie, różni się przede wszystkim tym, że jest bardziej elastyczne i można je dostosować do swoich potrzeb. Dokładniej pisząc współpraca z Betterware polega na sprzedaży produktów z katalogu który jest wydawany co miesiąc. Nie musisz oczywiście kupować papierowej wersji katalogu ponieważ zawsze na początku miesiąca udostępniamy również wersję elektroniczną która w XXI wieku doskonale się sprawdza podczas sprzedaży bezpośredniej. Sprzedając produkty swoim klientom oferujesz im cenę podaną w katalogu, natomiast sam kupujesz od firmy te produkty ze specjalnym rabatem dla dystrybutorów. Jeśli Cię interesuje co to za produkty zobacz Katalog Betterware już teraz, a przekonasz się, że są to przede wszystkim rzeczy ułatwiające codzienne czynności takie jak sprzątanie, czy gotowanie. Betterware ma wiele zalet. Jedną z nich jest fakt iż tutaj masz dosłownie nieograniczone możliwości zarabiania, a wszystko to za sprawą systemu awansów opisanego w planie marketingowym Betterware. Podsumowując zarabiać można na 2 sposoby:Będąc klientem Betterware oszczędzasz na zakupach
  Sprzedaż bezpośrednia produktów z katalogu
  Rozbudowa grupy w systemie MLM - marketingu wielopoziomowego
  Dla ambitnych i zainteresowanych tematyką dodam, że MLM pochodzi od słów "Multi Level Marketing", czyli w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego wielopoziomowy marketing. Nazwa ta odnosi się do różnicy między tradycyjnym przestarzałym modelem sprzedaży czyli "producent, dystrybutor, hurtownik, detalista i kupujący" a modelem MLM o wiele prostszym czyli "producent, przedstawiciel - kupujący". Dzięki temu możesz oferować znacznie lepsze jakościowo produkty w niższych cenach, które znacznie łatwiej sprzedać niż w starym systemie sprzedaży. Kolejnym znacznym plusem zarabiania w Betterware jest również fakt, że nie musisz inwestować dużych sum jakie normalnie trzeba posiadać sklep stacjonarny, ponieważ tutaj zamawiasz towar z katalogu dopiero wtedy gdy Twój klient wyrazi chęć jego zakupów, przez co unikasz ryzyka przeterminowania się towaru lub jego wyjścia z mody. Czytając ten artykuł łatwo dojść do wniosku, że zarobek w systemie Betterware niesie ze sobą bardzo wiele korzyści, jednak to jeszcze nie wszystko. Dla nowych dystrybutorów przewidziane są atrakcyjne promocje za aktywność. Jeśli wciągu miesiąca od rejestracji zrobisz zakupy na określoną liczbę punktów dostaniesz gratis wartościowe prezenty które możesz zachować dla siebie lub sprzedać klientowi zyskując dodatkową premię już na samym początku. Dlatego warto śledzić promocje jakie wydaje ta firma ponieważ co jakiś czas można trafić na świetną okazję do dodatkowego zarobku. Jeśli jesteś zainteresowany bądź chcesz poznać więcej szczegółów odwiedź naszą stronę Betterware gdzie znajdziesz wiele wartościowych informacji nie tylko o samym Betterware, ale także o rozwijaniu umiejętności sprzedaży i zdobywania nowych klientów.

  Data dodania: 12 04 2012 szczegóły wpisu
 • Twój biznes z FM Group - Lider FM Group Wojciech Gabara

  Twój biznes z FM Group - Lider FM Group Wojciech Gabara

  Tematem strony jest jest jedna z najskuteczniejszych metod zarabiania pieniędzy – Marketing Sieciowy (tzw. MLM). Na przykładzie współpracy z firmą FM Group autor wprowadza do działania w biznesie MLM oraz zdradza własne skuteczne techniki jego rozwijania.
  Lider kieruje swoje działania na dokładne wytłumaczenie od podstaw zasad rządzących biznesem MLM i pomaga odnaleźć się w nim osobom do tej pory nie mającym z nim styczności.
  Oprócz tego porusza temat motywacji w biznesie której brak jest najczęstszą przyczyną niepowodzeń w tej branży. Podaje skuteczne techniki podtrzymywania motywacji oraz przykłady skutecznych działań które systematycznie wdrażane są gwarancją sukcesu w MLM.
  Zapraszam również na blog autora na którym omawia tematykę rozwoju biznesu MLM w internecie
  E-biznes w praktyce
  Dołącz do mojego zespołu

  Data dodania: 19 03 2012 szczegóły wpisu
 • Performance marketing

  Performance marketing

  Jest kategorią partnerstwa jednostki z posiadaczami stron www. Przez plan afiliacyjny spółka niesie się do największej liczebności petentów, oraz programy partnerskie pomagają ich ukierunkować. Przez usytuowanemu na witrynie banerowi, albo linkowi, po kliknięciu nabywca zostaje ukierunkowany na stronę zalecanej jednostki. Wartością planu partnerskiego jest to, że można skoncentrować się jedynie na zalecaniu rezultatów możliwym kupującym, i co liczące się nie trzeba za niego pokrywać kosztów. Firma zaś pokrywa koszty jedynie za zyski oraz gwarantuje sobie nie wyłącznie zbyt oraz przepływ odbiorców, natomiast ponadto reklamę reputacji.

  Data dodania: 12 09 2011 szczegóły wpisu
 • Email marketing

  Email marketing

  ExpertSender świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu email marketingu dla klientów biznesowych. W zakres działalności korporacji ExpertSender wchodzi między innymi fachowy i spersonalizowany mailing. Oprócz tego ExpertSender oferuje email newslettery dostosowane do osobistych wymagań kontrahenta. Firma dostarcza kompleksowe raporty z przeprowadzonych działań i ich efektywności. Ponadto ExpertSender dostarcza profesjonalnych narzędzi, przy wykorzystaniu których, sam będziesz mógł stworzyć email newsletter na miarę twoich wymagań. Dzięki pracy doświadczonych ekspertów twój emailing będzie skuteczny jak nigdy dotąd. ExpertSender gwarantuje najwyższą dostarczalność, oraz najwyższe współczynniki konwersji. Email marketing jeszcze nigdy nie był tak prosty - sprawdź ofertę ExpertSender już teraz.

  Data dodania: 11 12 2010 szczegóły wpisu
 • Marketing firmy

  Marketing firmy

  Rozwiazania marketingowe, strategie i taktyki dla małych i średnich firm. Przemień marketing usług w narzędzie które działa.

  Witaj! MSPmarketing jest nową stroną poświęconą w całości marketingowi mikro i małych firm… Bez korporacyjnego żargonu… bez teorii i marketingowych dumań nastawionych na firmy z gigantycznymi budżetami. Tu liczą się rezultaty i efektywność.

  Stworzyłem tą stronę specjalnie z myślą o marketingu małych firm - tam gdzie liczy się każdy gorsz - tam gdzie nie pracuje się z czołowymi agencjami reklamowymi - i tam gdzie rezultaty są najbardziej potrzebne.

  Dołącz do innych firm które zaczęły odnosić sukcesy w marketingu. Zapisz się na MSPMarketing newskletter i otrzymaj najnowsze pomysły i techniki marketingowe.

  > PS. Twoje opinie, uwagi i sugestie odnośnie tej strony są absolutnie, pozytywnie mile widziane.

  Nasza specjalność to marketing małej firmy i marketing w usługach

  Data dodania: 06 12 2010 szczegóły wpisu
 • Telesprzedaż

  Telesprzedaż

  Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Contact Center. Nasza firma jest największą w Polsce firmą outsourcingową specjalizującą się w sektorze działalności call center. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży call center oraz telemarketingu i telesprzedaży. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie doskonale działających rozwiązań dla wielu usatysfakcjonowanych klientów. Nasze lokalizacje znajdują się w miastach jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Ciechanów, Tczew, Rawa Mazowiecka, Kielce, Sosnowiec i Rzeszów. Zajmujemy się wsparciem sprzedaży, obsługa infolinii klienta, helpdeskiem i servicedeskiem, doradztwem biznesowym oraz badaniami marketingowymi. Oferujemy także studio nagrań i wirtualne contact center. Stosujemy nowoczesne kanały komunikacji takie jaki telefon, internet, e-mail, SMS, fax, IVR, VoIP. Realizując nasze projekty dopasujemy je do potrzeb i oczekiwań klienta. Oferuemy między innymi takie usługi jak: nagrywanie audiobooków, outsourcing obsługi klienta, wsparcie sprzedaży.

  Data dodania: 01 10 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Marketing bezpośredni - nowa strona:

Adres: