Marketing medyczny

 • Media Health Agencja Marketingowa

  Media Health Agencja Marketingowa

  Jesteśmy profesjonalną agencją zajmującą się kreowaniem wizerunku i marketingiem dla firm i instytucji medycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie tylko dobieramy odpowiednie kanały reklamowe, ale przede wszystkim pomagamy w organizacji pracy, poprawie odbioru przez pacjentów i lepszym wykorzystaniu zasobów. Nasz marketing medyczny pomógł bardzo wielu placówkom w zwiększeniu obrotów i pozycji na rynku lokalnym, a także ogólnokrajowym. Media Health w swojej pracy opiera się na sprawdzonych w medycynie działaniach, od diagnozy przez konsultację w naszym doświadczonym gronie po plan leczenia.

  Data dodania: 24 06 2017 szczegóły wpisu
 • Biostat – medical market research

  Biostat – medical market research

  Nasza firma świadczy fachowe usługi w zakresie badania rynku. Farmacja to gałąź biznesu, która już od 15 lat ma możliwość korzystania z naszej wszechstronnej wiedzy oraz doświadczenia. Badania rynku medycznego prowadzimy z najwyższą jakością, gdyż jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego zaplecza – zarówno ekspertów, jak i urządzeń analitycznych. Korzystamy m.in. z dedykowanego realizacji badań rynku farmaceutycznego oprogramowania CRO. Pozwala ona w sposób całkowicie zautomatyzowany prowadzić analizy w zakresie statystyki medycznej.

  Zapraszamy więc Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy Biostat pod adresem ebiostat.pl. Można dowiedzieć się z niej dokładnie czym się zajmujemy, a także poznać nasze dotychczasowe przykłady realizacji. Zachęcamy do odwiedzin już dzisiaj! Liczymy na owocną współpracę z Państwem, która przyniesie liczne korzyści biznesowe!

  Data dodania: 13 04 2017 szczegóły wpisu
 • Marketing stron internetowych służby zdrowia

  Marketing stron internetowych służby zdrowia

  Zapraszamy osoby zajmujące się oferowaniem różnego rodzaju usług medycznych do korzystania z możliwości jakie daje marketing usług medycznych. Skuteczna reklama swojej działalności w internecie zapewnia docieranie do większych grup klientów zainteresowanych naszą działalnością. Jeśli zależy ci na współpracy z rzetelną firmą, która zna się na marketingu usług zdrowotnych - zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.

  Data dodania: 18 02 2016 szczegóły wpisu
 • Franczyza dla aptek

  Franczyza dla aptek

  Cele patronujące pracy Sekret Zdrowia to utrzymanie suwerenności Apteki, wydajna ochrona przed programami marketingowymi hurtowni farmaceutycznych i drapieżnymi zabiegami sieci aptek. Jak również umacnianie marki Apteki, zdobywanie nowych klientów, prezentowanie oferty dopasowanej do wymogów każdego klienta Apteki, jak też brak konkurencji pomiędzy Aptekami będącymi uczestnikami w programie – minimalna odległość pomiędzy Aptekami to 1000 m.

  Data dodania: 26 08 2012 szczegóły wpisu
 • FreshPharma - e-marketing farmaceutyczny

  FreshPharma - e-marketing farmaceutyczny

  FreshPharma wywodzi się z ponad 7-letniego doświadczenia jej założycieli w zakresie e-marketingu oraz ecommerce. Od 2004 roku realizujemy projekty internetowe dla branży zdrowie-uroda. Nasze doświadczenie oparte jest na solidnych podstawach - wykształceniu farmaceutycznym, praktyce w zakresie pracy naukowej, realizacji projektów marketingowych i handlowych.FreshPharma – e-marketing dla farmacji realizuje kompleksowe i efektywne projekty w zakresie promocji online. W zakres naszych usług wchodzą:- tworzenie stron internetowych farmacja, witryn produktowych, stron korporacyjnych oraz portali medycznych- projektujemy i wdrażamy kompleksowe kampanie e-marketingowe farmacja z wykorzystaniem marketingu w wyszukiwarkach i sieciach kontekstowych, kampanii display, e-mail marketingu oraz content marketingu- wdrażanie narzędzi ecommerce – własnych sklepów internetowych, szczególnie dla producentów, a także aptek internetowych- dystrybucja i reklama w aptekach internetowych zwiększająca zasięg i dotarcie do pacjentów z przekazem produktowym a także zwiększająca sprzedaż w kanale online i offline- kampanie ePR i social media, szczególnie w zakresie PR produktowegoW naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na efektywność działań oraz obsługę Klienta. Za cel stawiamy sobie maksymalną satysfakcję firm, z którymi pracujemy.Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej propozycji

  Data dodania: 24 06 2012 szczegóły wpisu
 • Reklama dla stomatologów

  Reklama dla stomatologów

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w prowadzeniu kampanii reklamowych dla stomatologów. Dzięki naszemu doświadczeniu poznaliśmy specyfikę rynku medycznego, a w szczególności stomatologicznego. Prowadzone przez naszych klientów kliniki i gabinety korzystały z naszych usług w zakresie:Tworzenia stron internetowych;
  Tworzenia wyspecjalizowanych treści stron internetowych;
  Prowadzenia kampanii reklamowych w Internecie;
  Prowadzenia kampanii reklamowych w profesjonalnych gazetach;
  Wsparcia promowanej marki na forach internetowych;
  Prowadzenia Fanpage’a na Facebook’u.
  Naszą pracę opieramy na znajomości rynku i wykorzystaniu danych statystycznych, które pozwalają nam podejmować najskuteczniejsze działania.
  Jeśli interesuje Państwa reklama dla stomatologów, zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 22 06 2012 szczegóły wpisu

Marketing medyczny - nowa strona:

Adres: