Marketing telefoniczny

 • Tivron

  Tivron

  Tivron to europejskie call center mieszczące się w Krakowie. Świadczymy najwyższego gatunku usługi z zakresu fachowej obsługi klienta oraz sprzedaży z użyciem telefonu. Realizujemy zadania dla dużych, średnich oraz małych biznesów z każdej dziedziny. Skontaktuj się z nami, a odszukamy idealne rozwiązanie biznesowe także dla Twojego konceptu. Proponujemy również usługę tajemniczy klient, dzięki której można przetestować jakość obsługi w swojej firmie.

  Data dodania: 25 04 2015 szczegóły wpisu
 • Global Contact Center

  Global Contact Center

  Jak wiadomo mamy niestety co raz mniej czasu.
  I co za tym idzie - co raz więcej swoich zadań zlecamy innym.
  Fachowo to się nazywa Outsourcing.

  Nasza firma Global Contact Center właśnie świadczy taką usługę, Outsourcingowa Obsługa telefoniczną dla klientów biznesowych.
  Zastanówcie się Państwo na chwile!

  A Może i dla Państwa firmy przydała by się taka pomóc?
  Kompleksowa Obsługa telefoniczną nie zawsze oznacza jakieś bardzo proste czynności, zakres naszych usług jest ogromny.

  Wykonamy za was mnóstwo zadań, takich jak umawianie spotkań, sprzedaż telefoniczna, badanie rynku, badania marketingowe, linie przychodzące i wiele innych ważnych i pilnych spraw.

  Na przykład ostatnim naszym projektem jest uruchomienie i obsługa wypożyczenia rowerów miejskich w Szczecinie i Krakowie.

  Cechuje nas niezawodność, solidność wykonania rzetelność i oczywiście – konkurencyjne ceny.
  Global Contact Center - to zawsze zawodowe wykonanie na wysokim poziomie, terminowość, niezawodność.


  ZAPRASZAMY PAŃSTWA SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG!
  To się naprawdę opłaca!

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • CCall Call Center - Umawianie spotkań

  CCall Call Center - Umawianie spotkań

  Wejdź na www.ccall.eu i zapoznaj się z ofertą Call Center Ccall Sp z o. o. Nasze usługi kierujemy do firm z rozlicznych specjalności. Do naszych usług zaliczamy m.in. Działania przedsprzedażowe, umawianie spotkań, Biuro Obsługi Klienta, Batanie satysfakcji i zadowolenia Klienta, Ankiety i wiele, wiele więcej. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Wejdź na www.ccall.eu. Przekonaj się, iż warto na nas postawić. Do zobaczenia!

  Data dodania: 17 06 2013 szczegóły wpisu
 • Call center

  Call center

  Umawianie spotkań biznesowych to wbrew powszechnemu przekonaniu sztuka wymuszająca wiele precyzyjnych zabiegów. Niesamowitej precyzji wymaga też gromadzenie bazy danych, powoływanie Call Center albo generowanie leadów. Telemarketing, badania CATI, infolinie, target marketing - to również wyjątkowo wymagające produkty. Bogate doświadczenie, jakie nasza firma zyskała podczas minionych lat, najlepsi specjaliści, jak również pasja - dają nam możliwość przedstawiania propozycji absolutnie wyjątkowej, a także na wskroś profesjonalnej. Oferta firmy TAI kierowana jest do podmiotów przedkładających ponad wszytko wysoki standard świadczonych usług.

  Data dodania: 12 02 2013 szczegóły wpisu
 • Usługi Call Center

  Usługi Call Center

  Podnieś wolumen sprzedaży w swojej firmie od dziś! Dzięki umawianiu jakościowych spotkań handlowych, zdobycie nowych rzesz klientów, nigdy dotychczas nie było tak łatwe. Oferujemy profesjonalne doradztwo w określeniu grup docelowych, dostarczeniu wysoce wiarygodnych, selekcyjnych baz firm oraz instytucji, wyznaczeniu zakresu kampanii. Dodatkowo podejmujemy się zleceń z zakresu e-mail marketingu, działań promocyjnych, ankiet. Zapraszamy: www.zarzadzanieklientem.pl

  Data dodania: 11 02 2013 szczegóły wpisu
 • Call center

  Call center

  Serdecznie namawiamy wszystkich klientów do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.europecalling.pl Jesteśmy firmą, która gwarantuje bardzo szeroki zakres usług w branży telemarketingowej. Call center to nasza specjalność. Zajmujemy się fachową i kompleksową obsługą klientów, telesprzedażą oraz rozmaitymi innymi działaniami dotyczącymi telemarketingu. Na polskim rynku funkcjonujemy od 2007 roku. Zdążyliśmy już zdobyć ogromne doświadczenie. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowani ludzie, posiadające ogromne umiejętności, z pełnym zaangażowaniem podchodzący do codziennej pracy. Stawiamy na niesamowitą jakość oraz profesjonalizm. Zapraszamy: www.europecalling.pl Obiecujemy pełne zadowolenie z usług realizowanych przez naszą firmę.

  Data dodania: 04 10 2012 szczegóły wpisu

Marketing telefoniczny - nowa strona:

Adres: