Produkcje filmowe i fotograficzne

Produkcje filmowe i fotograficzne

Ocena: 4.1/10 (20 głosów)Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu materiałów video takich, jak filmy instruktażowe, szkoleniowe, reklamowe lub filmy o charakterze promocyjnym. Oferujemy również wideofilmowanie szkoleń, konferencji czy spotkań. Przygotowujemy materiały wideo i fotograficzne na targi lub wystawy. Jako jedni z nielicznych, wykorzystujemy radiowy sygnał obrazu, także z kamer jak i między telebimami. Wykonujemy zarówno reportaże dla agencji i biur turystycznych. Zajmujemy się zarówno profesjonalną fotografią wydarzeń takich jak: pokazy mody, reklam czy imprez.Podobne strony
 • Phantom HD Filmy Slow Motion

  Wszystko o cyfrowych zdjęciach slow motion. Portal zawiera bazę filmów oraz zdjęć. Przyjmujemy zamówienia na realizacje ujęć slow motion do konkretnych projektów. Nasza kompleksowa oferta obejmuje produkcje filmową oraz reklamową, post produkcje oraz wynajem sprzętu zdjęciowego. Dysponujemy również w pełni wyposażoną halą filmową oraz programowalnym robotem sterującym ruchem kamery MR Motion Control.

 • The Movie - produkcja filmowa

  Zajmujemy się produkcją filmową, transmisjami live oraz tworzeniem platform telewizji internetowej. Tworzymy rozwiązania elastycznie dostosowane do potrzeb organizacji, które pozwalają zwiększyć zasięg wydarzeń, zaoszczędzić czas i zminimalizować koszty połączeń przy jednoczesnym kreowaniu profesjonalnego wizerunku nowoczesnej organizacji.

  www.the-movie.pl to:
  Produkcja filmowa,
  transmisja live,
  Platforma telewizji internetowej,
  Platforma video e-learningowa

  ZAPRASZAMY

 • Firmeo

  Jeśli myślą państwo o zaprezentowaniu swojej firmy na krótkometrażowym filmie w najwyższej jakości, czyli HD, to Firmeo.tv zrobi to dla państwa najlepiej. Video-wizytówki przedstawią państwa firmę lub produkt w najlepszy możliwy sposób, w celu zachęcenia odbiorców. Firma zajmie się od zaplanowania scenariusz, poprzez realizację z doświadczoną ekipą filmową, aż do samej realizacji poprzedzonej akceptacją klienta.

 • Filmy reklamowe Warszawa

  Warszawska firma Render Film trudni się wykonywaniem filmów. Specjalizujemy się głównie w materiałach promocyjnych, instruktażowych oraz korporacyjnych. Oferujemy także inne materiały. Wszystkie przygotowane przez nas zlecenia cechuje doskonała jakość. Zadowolenie wszystkich klientów gwarantuje dbałość i precyzja w działaniu. Działamy na rynku od kilkunastu lat. Proponujemy profesjonalną pomoc, począwszy od wykonania planu, przez kompletny proces tworzenia filmu. Współpracujemy z wykwalifikowanymi filmowcami.

 • Filmy reklamowe

  Producent filmów reklamowych Mediatop realizuje na terenie Katowic, Krakowa, Wrocławia i Warszawy filmy reklamowe, promocyjne, instruktażowe i korporacyjne. Zespół Mediatopu składa się z doświadczonych specjalistów pracujących na co dzień przy największych produkcjach filmowych i reklamowych. Ten zespół gwarantuje przygotowanie profesjonalnego i atrakcyjnego filmu reklamowego bez względu na budżet produkcji filmowej.

 • Studio filmowe

  Dobra reklama danej firmy to pierwszy krok do sukcesu. Obecnie reklama firmy to nie tylko tekst lub obrazek. Bardzo popularną firmą reklamy są filmy reklamowe czy animacje 3d które na pewno trafiają do potencjalnego klienta. Ofertę usług wykonywania filmów reklamowych raz różnego rodzaju animacji 3d czy zdjęć z drona oferuje firma Gravity Media. Jej usługi kierowane są do każdego kto potrzebuje kreatywnego wizerunku dla swych klientów, kreatywnego filmu oraz czegoś co zmieni coś w procesie działalności. Produkcja spotów reklamowych jest wykonywana przez tą firmę bardzo starannie a to daje satysfakcje każdemu klientowi.

 • SEE YOURSELF animacja 3d Szczecin

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą agencji See Yourself Media Group z Mierzyna! Jest to profesjonalista w branży reklamowej. Wśród usług proponowanych przez nią usług mieści się tworzenie reklam oraz spotów telewizyjnych, filmów instruktażowych i okolicznościowych czy teledysków. Mogą tutaj Państwo zamówić usługi związane z fotografią, grafiką bądź animacją. Długoletnie doświadczenie w branży jak i bogactwo śmiałych pomysłów powodują, że wykonywana usługa zaspokoi Państwa wszelkie oczekiwania. Każde zlecenie jest bowiem traktowane jest indywidualne, uwzględniając wszelkie potrzeby Zamawiającego. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.

 • Agencja reklamowa Streamline Media Productions

  Grupa doświadczonych osób, ściśle związana z przemysłem filmowym oraz branżą telewizyjną stworzyła agencję realizującą filmy komercyjne na najwyższym poziomie. Ponad 300 zrealizowanych projektów dla klientów z Polski i Europy, to tylko jeden z powodów, aby powierzyć zaufanie właśnie nam. Zajmujemy się realizacją spotów reklamowych i filmów wizerunkowych. Fotografia w komercyjnym wydaniu to również jedna z naszych specjalności, która wyróżnia nas na polskim rynku i stawia w roli liderów Krakowie. Jednym z naszych wyróżników jest użycie zdjęć lotniczych przy naszych produkcjach, wykorzystujemy przy tego typu realizacjach drony. Zajmujemy się kreacją i prowadzimy każde działania od pomysłu do finalnej realizacji. Prowadzimy wyróżniające się kampanie w social media. W naszym zespole znajdują się osoby w olbrzymim doświadczeniem realizacyjnym, graficy, marketingowcy, technicy, reżyserzy i scenarzyści.