Produkcje filmowe i fotograficzne

Produkcje filmowe i fotograficzne

Ocena: 3.8/10 (19 głosów)Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu materiałów video takich, jak filmy instruktażowe, szkoleniowe, reklamowe lub filmy o charakterze promocyjnym. Oferujemy również wideofilmowanie szkoleń, konferencji czy spotkań. Przygotowujemy materiały wideo i fotograficzne na targi lub wystawy. Jako jedni z nielicznych, wykorzystujemy radiowy sygnał obrazu, także z kamer jak i między telebimami. Wykonujemy zarówno reportaże dla agencji i biur turystycznych. Zajmujemy się zarówno profesjonalną fotografią wydarzeń takich jak: pokazy mody, reklam czy imprez.Podobne strony
 • Film reklamowy i promocyjny

  Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie rozlegle rozumianej obsługi multimedialnej. Nasz team tworzą młodzi i kreatywni ludzie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić zawsze nowoczesne rozwiązania. Podwaliną naszej działalności jest produkcja filmów promocyjnych, ale równie istotną jej częścią jest obsługa multimedialna dużych imprez. Nasza firma pomoże Państwu stworzyć w nowoczesny sposób dowolny przekaz medialny. Twórczość filmowa naszej firmy to: reklamy TV i przygotowywanie spotów na potrzeby internetu i dużych imprez. Sporządzamy także filmy promocyjne i filmy szkoleniowe. W ofercie posiadamy też animacje do filmów.
  Do obsługi imprez zapewniamy sprzęt (ekrany, projektory, plazmy, kamery i inne) i nagłośnienie oraz asystę merytoryczną na potrzeby każdej realizacji audiowizualnej.

 • Filmy promocyjne, korporacyjne, reklamowe - Filmaker

  Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak: filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne. Wykonujemy zaawansowane animacje i korzystamy z najlepszych rozwiązań, które są dostępne na rynku w dziedzinie efektów specjalnych i animacji. Nasze filmy promocyjne zawsze wykonywane są w jakości HD, a do montażu korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. Filmy promocyjne są również dla Twojej firmy, zapraszamy do współpracy!

 • Filmowanie

  Podstawowym profilem działań naszej firmy jest ogólnie rozumiane filmowanie. Oferujemy różnego rodzaju produkcje filmowe. Bazujemy na długoletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach naszych pracowników. Pracujemy na sprzęcie najlepszych producentów. Mamy nowoczesne studio produkcyjne. Zwracamy dużą uwagę na kompleksową i profesjonalną realizację zleceń. Specjalizujemy się w filmach promocyjnych. Trudnimy się też produkcją filmów edukacyjnych, instruktażowych, dokumentalnych. Charakteryzuje nas elastyczność i skuteczność działań.

 • Film reklamowy

  W naszych czasach efektywna reklama to męcząca sytuacja. W każdej dziedzinie naszego otoczenia współistnieje tak ogromna ilość spółek, że niezwykle opornie utrzymać pozycję na rynku. Szablonowe narzędzia promocji przeważnie już nie wystarczają. Dlatego powinno się sięgnąć po inne rodzaje reklamowania firmowych towarów, tak jak przykładowo film reklamowy. Szukając interesu parającego się zaznaczonymi działaniami wskazane byłoby poznać się z rozwiązaniem Bufor Studio. W ramach twórczości filmowej jaką się paramy demonstrujemy również wyróżniające się oferty: film szkoleniowy, film korporacyjny, fotografia lotnicza. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawianą stroną.

 • Filmy korporacyjne

  Przygotowujemy wysokiej jakości filmy korporacyjne w technologii HD, wykorzystujemy najnowsze kamery filmowe. Posiadamy własne studio postprodukcji, które opracowuje doskonałej jakości materiał. Nasze filmy promocyjne były i są publikowane w antenach komercyjnych stacji telewizyjnych. Jeżeli zainteresował Cię nasz zakres prac, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową lub spotkajmy się w naszym nowoczesnym studio montażu wideo.

 • Filmy promocyjne Kraków

  Zajmujemy się produkcją filmową. Nasza oferta obejmuje nagrywanie filmów reklamowych, korporacyjnych, produktowych, produkcje teledysków, a także inne formy w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Zajmujemy się kompleksową obsługą nagrać począwszy od scenariusza. Poza filmowaniem czyli podstawowym profilem naszej działalności świadczymy usługi wynajmu kilku z naszych studii oraz wypożyczania nowoczesnego sprzętu filmowego.

 • Filmy reklamowe

  Producent filmów reklamowych Mediatop realizuje na terenie Katowic, Krakowa, Wrocławia i Warszawy filmy reklamowe, promocyjne, instruktażowe i korporacyjne. Zespół Mediatopu składa się z doświadczonych specjalistów pracujących na co dzień przy największych produkcjach filmowych i reklamowych. Ten zespół gwarantuje przygotowanie profesjonalnego i atrakcyjnego filmu reklamowego bez względu na budżet produkcji filmowej.

 • Agencja filmowa

  Swiat dzisiejszej reklamy zmienia się dynamicznie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej skupić na przekazie reklamowym uwagę konsumenta. Stworzyliśmy skutecznie działającą agencję filmową. Nasza kreatywna agencja filmowa ma wiele specjalizacji. Główną specjalizacją jest produkcja filmowa.

  Dlaczego produkcja filmowa jest potrzebna Twojej firmie? Zarówno krótki spot reklamowy jak i długi film promocyjny może zdziałać wiele w komunikacji Twojej firmy z klientem. Doświadczenie firm, dla, których stworzyliśmy produkcje filmowe pokazuje jasno, że każda złotówka wydana na wyprodukowanie filmu zwraca się z nawiązką.

  Film reklamowy to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi widza do przekazu reklamowego Twojej firmy. Krótki spot filmowy wyraża znacznie więcej niż setka zdjęć czy tysiąc słów. Tworzone przez naszą agencję filmową spoty promocyjne angażują uwagę widza już od pierwszej sekundy filmu.

  Szczegółowo analizujemy zachowanie widza podczas oglądania naszych produkcji. Wiemy doskonale jak wykorzystać tą wiedzę tworząc skuteczny spot reklamowy dla Twojej firmy.

  CreativeStudio to doświadczona agencja filmowa, która wie jak wykorzystać potencjał filmu w komunikacji marketingowej Twojej marki. Wiemy jak tworzyć skuteczne i w pełni angażujące filmy promocyjne, filmy reklamowe, spoty promocyjne, filmy wizerunkowe i korporacyjne.