Reklama telewizyjna

 • FORWARD GROUP Produkcja programów telewizyjnych Warszawa

  FORWARD GROUP Produkcja programów telewizyjnych Warszawa

  Chcesz zostać zauważony? Szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie profesjonalny spot reklamowy? Forward Group to idealna opcja dla Ciebie. Dla naszych Klientów przygotujemy wyjątkową reklamę, teledysk, animację czy film wizerunkowy. Zajmujemy się też realizacją programów telewizyjnych. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem sprzętowym, przez co każda nasza realizacja spełnia najwyższe światowe standardy. Nasza oferta obejmuje ponadto działania marketingowe, które zdecydowanie zwiększą zasięg Twojej firmy. Możemy dla Ciebie wykonać profesjonalną sesję zdjęciową. By zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, odwiedź stronę internetową.

  Data dodania: 19 10 2016 szczegóły wpisu
 • GoodEye - spoty reklamowe

  GoodEye - spoty reklamowe

  Firma GoodEye – grupa medialna wyspecjalizowało się w tworzeniu różnorodnych materiałów filmowych a także w fotografii. Posiadamy trzynastoletnie doświadczenie w sektorze, które zapewnia świetną klasę każdej wykonanej pracy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Wszystkim kontrahentom proponujemy atrakcyjne stawki usług. Grupa zatrudnionych przez nas osób to mieszanka doświadczenia i młodzieńczej pasji. Każde, nawet najtrudniejsze zadanie jest w zasięgu naszej firmy. Wybrane realizacje klienci mogą znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 05 2015 szczegóły wpisu
 • Nagrania Lektorskie

  Nagrania Lektorskie

  Strona z ofertą nagrywania głosu do reklam i filmów. Lektor wykonuje nagrania lektorskie do materiałów reklamowych do radia i telewizji, do filmów dokumentalnych, szkoleniowych, korporacyjnych, a także do centrali i zapowiedzi telefonicznych (również IVR). Lektora cechuje ciekawy głos, wyraźna dobra dykcja. To niezbędna podstawa. Kolejno, osoba taka powinna mieć głos mocny, a zarazem ciepły, dzięki któremu będzie mogła dotrzeć do klientów. Ważna jest również umiejętność odpowiedniej intonacji wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. W ten sposób lektor ponieważ zaznacza to, co w danym przekazie jest najważniejsze, i odbiorca dzięki temu może się bardziej skupić. Praca ta nie należy do zajęć trudnych, jeśli tylko oczywiście ma się do niej odpowiednie przygotowanie i posiada się takie cechy, które w pełni umożliwią wykonywanie tego zawodu tak, aby osiągnąć sukces. Dobrze jest więc przed jej podjęciem wiedzieć w stu procentach, że się do niej nadajemy. Nagrania lektorskie wykonywane są szybko i w wysokiej jakości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i cennikiem lektora.

  Data dodania: 20 11 2013 szczegóły wpisu
 • Benefit multimedia 

  Benefit multimedia 

  Jeżeli szukasz profesjonalnej produkcji multimedialnej, która podąża za najnowszymi rozwiązaniami i technologią, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Posiadamy między innymi pakiet Benefit TV, który skierowany jest do osób ceniących sport, aktywność czy zdrowie oraz pakiet HoReCa TV świetnie nadający się do emitowania w pubach, kawiarniach czy restauracjach. Gwarantujemy zadowolenie, profesjonalizm oraz usługi najwyższej jakości. Zaufaj nam już dziś!

  Data dodania: 17 05 2013 szczegóły wpisu
 • Spoty reklamowe

  Spoty reklamowe

  Zakres działania firmy promocyjnej Prosper to reklama telewizyjna do wykorzystania w stacjach telewizyjnych oraz w kinie lub także dla wewnętrznych potrzeb firm i instytucji. W jakich specyfikacjach nagrywane są filmy promocyjne? Produkcja filmów do telewizji oparta jest o różne specyfikacje, w zależności od wymagań konkretnej stacji telewizyjnej. Pomijając szczegóły warto nadmienić, że są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli Standard Definition oraz HD. Jakość HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: HD 720P i FULL HD przy prędkości 25 klatek na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmowa do kina oparta jest na platformie DCI. Platforma ta określa precyzyjnie parametry wytwarzanych filmów. Filmy do internetu produkowane są w rozdzielczości FULL HD, a następnie konwertowane do innych formatów w zależności od struktury i parametrów danej strony lub serwisu.

  Data dodania: 12 01 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Reklama telewizyjna - nowa strona:

Adres: