axis.pl akcesoria do siłomierzy

axis.pl akcesoria do siłomierzy


Jest nam bardzo miło moc przedstawić Państwu ofertę firmy AXIS, która swoją działalność prowadzi od 1989 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku a jesteśmy dystrybutorem specjalistycznych wag używanych w laboratoriach, aptekach, zakładach jubilerskich a ponadto zakładach przemysłowych. W naszej ofercie znaleźć można wagi analityczne, laboratoryjne, jubilerskie, apteczne, platformowe, liczące a także drukarki, programy, mierniki i wiele innych artykułów branżowych. Oferujemy wyłącznie precyzyjne i solidne produkty w atrakcyjnych cenach. Szczegóły zamieszczone są na stronie.Podobne strony
 • Wagi elektroniczne - sprzedaż, serwis, legalizacja

  Przedstawiamy szeroką ofertę 756 wag producentów krajowych i zagranicznych. Według naszej obiektywnej opinii, na co pozwala nam nasza ponad dwudziestoletnia praktyka w zakresie serwisu wag. Wybraliśmy najlepsze rozwiązania spośród trzech krajowych producentów wag. Budując niniejszą stronę naszym głównym kryterium jest stosunek jakości do ceny. Wszystkie ceny są cenami producentów, a w przypadku promocji nawet niższe. Proponujemy tylko to co najlepsze.

 • E-promo - profesjonalne wagi

  E-promo Wagi Profesjonalne jest firmą oferującą wysokiej jakości - wydajne i solidne, produkcji UE: wagi magazynowe, precyzyjne i analityczne wagi laboratoryjne czy też specjalistyczne wagi medyczne zapewniający rzetelny pomiar. Oferujemy wagi uwzględniające Państwa potrzeby - od najprostszych wag z podstawowymi funkcjami ważenia, do rozbudowanych wag uwzględniających specyficzne potrzeby przedsiębiorstwa, dzięki czemu zakup wagi jest zawsze ekonomiczny, poprzez dostosowanie ceny do wymagań.

 • Wagi samochodowe

  Zapraszamy do zapoznania się ze witryną naszej firmy, gdzie w swojej propozycji dystrybuujemy dla Państwa bogaty asortyment urządzeń niezbędnych w trakcie funkcjonowania własnego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego czy posiadacie Państwo instytucję jednoosobową, czy też zatrudniacie pracowników w sklepie, istotne będą wam takie narzędzia jak drukarki fiskalne, czy też wagi samochodowe do szacowania towaru.

 • Wagi przemysłowe

  Jesma to znany w Europie producent oferujący wagi przemysłowe, który zajmuje się produkcją, montażem oraz serwisem urządzeń takich jak wagi przemysłowe w największych krajach Europy. Jesma posiada w ofercie szeroką gamę wag przeznaczonych do zastosowań przemysłowych w różnych gałęziach produkcji. Poczynając od przemysłu rolnego aż po farmaceutyczny. Nasze kilkuletnie doświadczenie na terenie Polski jest wspierane poprzez lata doświadczeń na terenie krajów takich jak Niemcy czy Dania oraz poprzez wyspecjalizowaną w technologiach przemysłowych kadrę inżynierów, którzy są gwarantem spełnienia wymagań wszystkich naszych klientów. Doskonałe wagi przemysłowe to składnik systemów dozujących, w których wagi np dozujące ale i przesypowe, taśmociągowe czy podajnikowe, są sterowane przez precyzyjne komputery. W efekcie dając klientowi wysokiej jakości i niezawodny system ważenia.

 • wagielektroniczne.com - sklep internetowy

  Na przedstawianej stronie internetowej potencjalni klienci mają niepowtarzalną okazję do zakupu wagi elektronicznej. Mogą tutaj dostać zarówno wagi jubilerskie, jak i wagi apteczne czy paletowe. Dostępne urządzenia podzielone są wg. trzech różnych kategorii jakimi są: wagi sklepowe, wagi platformowe oraz wagi laboratoryjne. Aby wyszukać dany produkt, wystarczy wejść w odpowiednią kategorię i przejrzeć dostępne produkty. Klienci mogą skorzystać z pomocy telefonicznego konsultanta, który od pon. do pt. jest pod telefonem w podanych na prezentowanym portalu godzinach.

 • KERSH.pl

  W naszej ofercie będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia wag paletowych, wag samochodowych TUR 10, 15, 20, 30 oraz 40-60 ton. Na rynku jako producent działamy od trzydziestu lat, dzięki czemu udało się nam zyskać już wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych właścicieli zakładów mechanicznych oraz firm transportowych do nawiązania z nami stałej współpracy. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

 • PRECIA MOLEN wagi samochodowe

  Dzięki wieloletniemu przeżyciu absorbujemy się produkcją produktów, by wszystkie były harmonijne i osiągały najlepsze wyniki. Precia Molen powstała ponad pięćdziesiąt lat temu i to nasze kolosalne doświadczenie jest powodem, dla którego uzyskaliśmy tak wielki sukces. W naszej ofercie można odnaleźć takie artykuły jak wagi taśmociągowe, pomostowe czy rozwiązania dla ciężarówek i koparek. Chcemy, by wiedzieli Państwo, że szanujemy ofiarowany nam czas i pieniądze i w następstwie tego zadbaliśmy, aby wszystkie osiągalne u nas fragmenty, świetnie ze sobą współgrały. Więcej wiadomości o naszej aktualnej działalności i pełna propozycja, znajdują się na naszej stronie internetowej.

 • Fawag S.A.

  Fawag - przedsiębiorstwo, które powstało w Lublinie 130 lat temu. Głównym asortymentem wytwarzanym w naszej firmie są wagi. Są one naszą tradycją i przez lata dołożyliśmy wszelkich starań aby sprostały one wszystkim wymaganiom klientów. Począwszy od wag elektronicznych kończąc na samochodowych każdy nasz produkt daje gwarancję najwyższej jakości. W ofercie posiadamy wagi pomostowe, wagi inwentarzowe i wagi elektroniczne, automatyczne, a także wagi kontrolne.

 • Waga najazdowa

  Reklama w wirtualnej sieci jest kluczem do sukcesu. Wiadomo jednakże, że reklama ta w niczym by nie pomogła, gdybyśmy nie mieli do czynienia z przedsiębiorstwem wartym polecenia. Świetnym przykładem firmy godnej polecenia jest kalisto.pl. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wysokiej jakości wag. Jego pracownicy stawiają na miłą obsługę i zainteresowanie klientem, ponieważ zdają sobie sprawę, że właśnie to jest kluczem do długofalowej współpracy.

 • Wagi inwentarzowe - Wagi Czekała

  Wagi Czekała działa jako przedsiębiorstwo rodzinne już od 1993 roku, produkując różnego rodzaju wagi. Założycielem jest Bernard Czekała, który przez wiele lat pracował jako konstruktor wag. Początki naszej działalności związane są z produkcją wag rolniczych, które wykorzystywane były do dozowania pasz do mieszalników. W ofercie firmy Wagi Czekała możecie Państwo znaleźć:

  - wagi samochodowe
  - wagi inwentarzowe
  - wagi pod mieszalniki i silosy
  - wagi przemysłowe
  - wzorcowanie i legalizacja wag
  - mieszalnie pasz
  - obróbka CNC