barttour.com

barttour.com

Ocena: 1.3/10 (4 głosów)Przedmiotem działalności firmy Bar-tour umiejscowionej w Miejskiej Górce w województwie wielkopolskim, jest wynajem zestawów tourguide. Rozporządzamy wysokiej klasy sprzętem marki Okayo. Jest on łatwy w obsłudze i wspaniale przydaje się do obsługi zarówno małych, jak i dużych wydarzeń. Znajduje użytek w turystyce, a także w polityce, biznesie czy przemyśle. Zapewniamy szybką realizację zamówienia i satysfakcję z oferowanego przez nas sprzętu. O jakości naszych usług świadczy stale powiększające się grono usatysfakcjonowanych klientów. Dokładne informacje na temat firmy i jej oferty znajdują się na stronie internetowej.Podobne strony
 • KOMPA sp. z o.o. - Inżynierskie biuro projektowe

  Inzynierskie biuro projektowe - Elektronika, Energoelektronika, Informatyka, Systemy Sterowania. Wykonujemy projekty urządzeń na zamówienie. Produkujemy falowniki, zasilacze i inne przemysłowe urządzenia elektroniczne. Projektujemy systemy sterowania i nadzoru typu SCADA. Realizujemy oprogramowanie wbudowane do urządzeń elektronicznych (mikrokontrolery, DSP, FPGA). Stosujemy najnowocześniejsze technologie.

 • Technologie Lokalizacji Podziemnej

  Podejmując się zrealizowania niektórych prac podziemnych powinno się wiedzieć, czy na konkretnym obszarze znajdują się jakieś przewody. W związku z tym warto nabyć urządzenia, które wykrywają przewody i dzięki temu będzie można uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń. Poza tym pomocne są też lokalizatory uszkodzeń. Sprzedaż ich proponuje Firma TLP, której siedziba mieści się przy ulicy Grota Roweckiego 12 w Nowej Soli. Oczywiście wszystkie treści otrzymać można dzwoniąc pod numer 660 721 245.

 • Automaty rozrywkowe, siłowe, boxery - ProGames

  ProGames to polski producent i dystrybutor nowoczesnych automatów rozrywkowych z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju. Naszą specjalizacją są automaty siłowe, czyli automaty rozrywkowe typu Boxer, które zbudowane są tylko z komponentów. Jesteśmy firmą zupełnie niezależną i możemy skupiać się tylko na naszych klientach i ich wymaganiach. Potencjalni nabywcy urządzeń rozrywkowych mają możliwość wyboru produktu spośród szerokiej gamy urządzeń rozrywkowych takich jak: automaty sportowe, automaty dla dzieci czy automaty z nagrodami.

 • MIKROTRONIK taksometry Olsztyn

  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Mikrotronik - Autoryzowanego Centrum Tachografów znajdującego się w Olsztynie. Naszym Klientom oferujemy sprzedaż jak i serwis tachografów cyfrowych i analogowych. Zajmujemy się także kalibracją i legalizacją sprzętu, odczytem i poborem danych, najwyższej klasy szkoleniem z obsługi urządzeń jak również profesjonalnym szkoleniem z obsługi sprzętu. Zapewniamy nieodpłatne wdrożenie systemu a na każdy produkt udzielamy 12 lub 24-miesięcznej gwarancji. Więcej szczegółów dotyczących oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

 • auto-meter.waw.pl

  Serwis tachografów w Warszawie firmy AUTO-METER zainicjował swoją aktywność w 1999 r., zmieniając wcześniejszy punkt serwisowy na obecną ul. Wolską 225 w 2012 r. Jesteśmy jednym z kilkunastu na terenie Polski. Choć od początku związani jesteśmy z niemiecką firmą IVEKA / MotoMeter GmbH, w ofercie dysponujemy tachografy i urządzenia wielu innych firm tj.: Actia, Continental, Efas czy Siemens VDO. To wszystko sprawia, że mamy dostęp do oryginalnej dokumentacji, nowości technicznych i zawodowych szkoleń personelu, co umożliwia na rzetelną obsługę i wysoki jej standard.