Laser 3D

Laser 3D


Laser 3D to zaawansowany instrument służący do spawania blach, jego dużą zaletą jest to że możliwa spawanie nie stykając się z przedmiotem. Owy proces jest krótki oraz niesłychanie dokładny. PUT Firmus oferuje Państwu w szczególności spawanie laserem 3D w niewygórowanych cenach oraz używając najnowszych aparatów. Robimy także ogromnie dokładny pomiar 3D. Zapraszamy na firmową stronę www na której można wynaleźć sporo danych na temat oferowanych przez nas usług a także ogólnie laseru 3D. Mogą Państwo również przyjść do nas indywidualnie do naszego biura w Olkuszu. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy.Podobne strony
 • Laser liniowy

  Promowany zakład mechaniczny oferuje takie usługi jak laser liniowy. Klienci mogą tutaj odnaleźć specjalistyczne traki taśmowe oraz automatyczne linie. Firma tworzy specjalistyczne maszyny dla działu drzewnego. Propozycja firmy obejmuje dobre urządzenia stolarskie, jak np. strugarki. Zaciekawieniem pośród klientów cieszy się laser liniowy włoskiego wytwórcy. Firma wyposaża zakłady tartaczne w niezbędne urządzenia do przerobu drewna. Na stronie www odnajdziemy opis takich wyrobów jak laser liniowy.

 • Plotery tnące

  Na rynku maszyn CNC, takich jak np. plotery czy też frezarki, InfoTEC Group zajmuje czołowe miejsca.
  Zatrudnieni specjaliści są gwarantem wysokiej jakości każdej produkowanej przez firmę termo formierki czy też wykorzystywanej np. w pracowniach grawerskich bądź narzędziowniach grawerki CNC.
  InfoTEC Group od 1998 zajmuje się produkcją specjalistycznego sprzętu dla sektora produkcyjno - usługowego: stolarstwa, meblarstwa, produkcji reklam.
  Plotery tnące umożliwiające wolne od kurzu wycinanie elementów z teflonu, pianek i wielu innych materiałów, czy centra frezujące, charakteryzujące się dużą wydajnością i dokładnością obróbki, to tylko jedne z wielu specjalistycznych maszyn dostępnych w ofercie firmy.
  Plotery laserowe to wielkoformatowe, uniwersalne, ale również szybkie urządzenia tak przydatne w agencjach reklamowych i przemyśle.
  InfoTEC dysponuje również szerokim wachlarzem niezwykle przydatnych akcesoriów a są nimi m. in. dodatkowe panele sterujące, agregaty wiertarskie czy też bramki świetlne.
  Nesting płyty świetnie sprawdzi się przy cięciu płyty laminowanej czy frezowaniu stelaży meblowych.
  Firma ma też w swojej ofercie plotery frezujące, służące do frezowania, grawerowania i wycinania w wielu różnych materiałach.

 • Lasery liniowe - outlet3d.eu

  Jesteśmy sklepem, którego ofertę stanowią artykuły nowe jak i używane do urządzeń o wysokim skomplikowaniu technicznym. W ofercie posiadamy towary do skanerów 3D, drukarek 3D a także innych maszyn, które potrzebują najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Gwarantujemy w dobrym terminie dostawę, godne uwagi ceny i wiele innych towarów. Można u nas nabyć na przykład lasery liniowe, silniki, łożyska, zasilacze oraz sporo innych rozwiązań z bardzo wysokiej półki. Jesteśmy pewni, że zaufanie naszej firmie to rzeczywiście świetny pomysł, nawet dla bardzo wymagających klientów.