maszyny i urządzenia audiowizualne

 • Podłoga interaktywna Skrzynia skarbów

  Podłoga interaktywna Skrzynia skarbów

  Podłoga interaktywna Skrzynia skarbów to najnowsze urządzenie interaktywne produkcji polskiej. Skrzynia skarbów to urządzenie skierowane do dzieci w wieku od 2 do 13 lat. W swojej ofercie mamy ponad 40 interaktywnych gier i aplikacji z zakresu edukacji, rozrywki oraz rewalidacji dzieci niepełnosprawnych. Podłoga interaktywna to nowinka technologiczna, która w przeciągu kilku lat zagości w większości polskich przedszkoli, szkół podstawowych oraz ośrodków rehabilitacyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 18 08 2016 szczegóły wpisu
 • Wypożyczalnia GoPro

  Wypożyczalnia GoPro

  W szerokiej ofercie stworzonego przez nasze przedsiębiorstwo odkryć można szeroki wybór kompetentnych kamer Go Pro, które przeznaczone są do krótkoterminowego wynajmu. Jeśli zamierzasz uwiecznić jakiś ekscytujący moment swojego życia i potrzebujesz do tego kompetentnego wyposażenia, zdecyduj się na przejrzenie opisującej nas konkurencyjnej oferty. Posiadamy do wynajęcia parę w zasadzie doświadczonych kamer, które bezsprzecznie spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Miłym zaskoczeniem okażą się co więcej proponowane przez nas ceny, dlatego nie trać czasu na poszukiwanie innego podmiotu. Dokonanym przez siebie wyborem nie będziesz rozczarowany.

  Data dodania: 12 06 2014 szczegóły wpisu
 • AWACO projektory kinowe

  AWACO projektory kinowe

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług warszawskiej firmy AWACO PROJECT. Zajmuje się ona modernizacją starych a także budową nowych obiektów użyteczności publicznej, takich jak kina, hale widowiskowe, teatry, obiekty sportowe. Propozycja nasza niesie zakres robót począwszy od wykonania projektu, skończywszy na wyekwipowaniu gotowego budynku. Projektujemy nowocześnie oraz z rozmachem, dlatego nasze obiekty są świetną ozdobą każdego otoczenia, w którym się znajdują. Prowadzimy roboty ogólnobudowlane. Angażujemy dobrych fachowców, toteż realizujemy je zawsze terminowo. Instalujemy sieci elektryczne, wentylacyjne oraz sanitarne. Zajmujemy się zabezpieczeniem właściwego nagłośnienia zbudowanego obiektu. Wyposażamy go w niezbędny sprzęt kinotechniczny, ekran, kurtynę a także niezbędne fotele. Odwiedź naszą stronę internetową.

  Data dodania: 04 10 2013 szczegóły wpisu
 • Rzutniki - SLX.pl

  Rzutniki - SLX.pl

  Przedsiębiorstwo SLX z Komornik koło Poznania to profesjonalny sprzedawca profesjonalnych systemów audiowizualnych. Każde urządzenia pochodzą od respektowanych producentów, cechuje je wysoka jakość sporządzenia a także zastosowanie najnowszych nowinek technicznych. Odbiorcom proponujemy wszechstronne rozwiązania - wdrożymy projekty, radzimy na jakimkolwiek etapie współpracy i wiedziemy sprzedaż na nadzwyczaj dogodnych warunkach. W naszym katalogu znajdują się m.in. Taxan, ekrany, systemy audiowizualne, rzutniki, projektory i niemało innych sprzętów. Zapraszamy na naszą witrynę SLx.pl gdzie będą mieli Państwo możliwość zapoznać się państwo z całokształtem oferty.

  Data dodania: 13 09 2013 szczegóły wpisu
 • Telebimy, ekrany LED - Wizja

  Telebimy, ekrany LED - Wizja

  W naszej pracy wdrażamy nawet najbardziej skomplikowane rozwiązania technologiczne. Każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego z taką samą starannością traktujemy zamówienia zarówno na małe ekrany led, jak i na duże telebimy. Wszelkiego rodzaju konferencje, kongresy, imprezy plenerowe czy koncerty wymagają odpowiedniej oprawy i odpowiedniego zaplecza technicznego. Nasze ekrany LED nie tylko podwyższają atrakcyjność imprez, są też znakomitym nośnikiem reklamowym. Główną domeną działalności naszej firmy jest multimedialna obsługa techniczna różnego rodzaju wydarzeń od kulturalnych po sportowe. Spełniamy różnorodne wymagania klientów zarówno w fazie projektu, jak i realizacji. Udostępniamy najwyższej jakości telebimy, a także ekrany led wraz z wykwalifikowaną ekipą techników i menedżerów. Daje to gwarancję profesjonalnego i bezproblemowego przebiegu każdej imprezy.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
 • Profesjonalne telebimy - ledtechnology.pl

  Profesjonalne telebimy - ledtechnology.pl

  Firma LEDTECHNOLOGY oferuje wszystkim zainteresowanym sprzęt i akcesoria przydatne do prezentowania efektywnej reklamy świetlnej. Wśród oferowanego sprzętu mogą Państwo znaleźć ekrany led (ledowe), telebimy led oraz solidne i profesjonalne tablice świetlne. Nasze wyświetlacze wyposażone są w dobry moduł sterujący pozwalający na wyświetlanie zaprogramowanego tekstu z z 40 atrakcyjnymi efektami jak np.: najazdy i zjazdy tekstu w dowolnym kierunku, guma, wężyk, matrix, odbijanie, rozchodzenie i nachodzenie poziome i pionowe a także wiele, wiele innych. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym cennikiem i ofertą.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia audiowizualne - nowa strona:

Adres: