maszyny i urządzenia cieplne

 • remixsa.pl

  remixsa.pl

  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy REMIX ze Świebodzina w województwie lubuskim. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń do obróbki cieplnej metali i procesów odlewniczych. Dysponujemy najwyższej jakości piecami atmosferowymi, hartowniczymi, komorowymi, próżniowymi, a oprócz tego liniami do cynkowanie ogniowego, urządzeniami do obróbki cieplnej aluminium, palnikami gazowymi i wieloma akcesoriami odlewniczymi Świadczymy również usługi serwisowe i modernizacyjne urządzeń. Gwarantujemy profesjonalizm i atrakcyjne warunki współpracy. Szczegóły zamieszczone na stronie.

  Data dodania: 20 09 2018 szczegóły wpisu
 • METRA Przepustnica z potrójnym mimośrodem VEXVE

  METRA Przepustnica z potrójnym mimośrodem VEXVE

  Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z rozległą propozycją firmy Metra z Katowic. Nasze przedsiębiorstwo handlowo-usługowe rozpoczęło swoją działalność już w 1996 roku. Od tego czasu oferujemy Państwu sprzedaż wysokiej klasy urządzeń do ciepłownictwa, gazownictwa energetyki i różnych gałęzi przemysłu. Posiadamy bogaty asortyment, w jakim znajdą Państwo między innymi kotły c.o., grzejniki, zawory do wody, kurki do gazu, zasuwy, osadniki i wiele więcej. Nasza pełna propozycja i warunki współpracy z nami odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej, serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 06 10 2015 szczegóły wpisu
 • Konkret - promienniki, palniki, nagrzewnice - montaż, serwis, wynajem

  Konkret - promienniki, palniki, nagrzewnice - montaż, serwis, wynajem

  Jesteśmy specjalistami w branży ogrzewania. Oferujemy urządzenia do ogrzewania przemysłowego takie jak kurtyny powietrzne wodne, elektryczne, zimne; palniki olejowe, gazowe i na olej przepracowany; nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne, wodne; promienniki rurowe i ceramiczne;. Oferujemy kompleksowy serwis urządzeń wraz z całą bazą części zamiennych. Jeśli Państwo nie mają nagrzewnicy, a potrzebują ogrzewanie tylko przez krótki czas, to proponujemy wynajem naszych nagrzewnic w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 19 01 2015 szczegóły wpisu
 • Pompy cieplne

  Pompy cieplne

  Ekosystem to firma, która zdobywa pozycję lidera na rynku polskim. Zajmuje się wdrażaniem systemów ekologicznych, które jak wiadomo w dzisiejszych czasach są bardzo pożądane. Wszystkie te innowacje mają na celu zapewnić Państwu najwyższy komfort i wygodę oraz zredukować koszty utrzymania domu. Nasza oferta obejmuje takie urządzenia jak: kolektory słoneczne Szczecin, pompy cieplne i wiele innych. Służymy fachową pomocą w doborze odpowiedniego urządzenia oraz jego montaż. Zapewniamy również skuteczną pomoc w pozyskaniu preferencyjnych kredytów na rozwiązania ekologiczne. Dodatkowo oferujemy pełen pakiet serwisu gwarancyjnego, który dotyczy okresu gwarancji jak i okresu po nim. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 13 06 2012 szczegóły wpisu
 • Kompensatory mieszkowe stalowe

  Kompensatory mieszkowe stalowe

  Nasza firma rozpoczęła działalność w 2011 roku. Ukierunkowaliśmy się na dostawy armatury dla przemysłu i budownictwa ze specjalizacją - kompensatory. Dostarczamy różne ich rodzaje. Możemy dostarczyć: komepensator mieszkowy do średnicy fi 2000 mm, kompensator dławikowy i soczewkowy, kompensatory tkaninowe do czynników gazowych, wykonywane z materiałów wysokotemperaturowych lub innych tkanin technicznych ( w tym również same tkaniny techniczne ), kompensatory elastomerowe dla średnic do fi 600 - EPDM i do fi 300 dla NBR - na zamówienie możliwe inne średnice. Dopełnieniem oferty są elementy podparć i zawieszeń rurociągów ( wg KER ) - zarówno detale jak i kompletne zestawy. Bardzo gorąco zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia cieplne - nowa strona:

Adres: