Maszyny i Urządzenia CNC

 • Frezowanie - budrad.com.pl

  Frezowanie - budrad.com.pl

  Specjalizując się w frezowaniu CNC, BUDRAD POLSKA oferuje rozwiązania dla projektów wymagających wysokiej precyzji i złożoności. Nasze centra obróbkowe CNC pozwalają na produkcję komponentów o złożonych geometriach i precyzyjnych tolerancjach, co jest niezbędne w branżach takich jak medycyna, elektronika czy inżynieria precyzyjna. Nasze frezowanie CNC jest dostosowane do potrzeb klienta, gwarantując produkty o najwyższej jakości i spełniające rygorystyczne standardy. Dzięki temu, nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają komponenty, które spełnią wszystkie ich wymagania i oczekiwania..

  Data dodania: 06 12 2023 szczegóły wpisu
 • Obrabiarki cnc śląsk - lf-y.com

  Obrabiarki cnc śląsk - lf-y.com

  Automatyka przemysłowa, produkcja przyrządów do maszyn, maszyny i stanowiska dla przemysłu oraz realizacja maszyn CNC to obszary aktywności firmy LF z miejscowości Bieruń. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji maszyn oraz urządzeń przeznaczonych do obróbki metalu na specjalne zamówienia, współpracując z firmami z branży przemysłowej. Zakres naszych usług i kompetencji obejmuje poza tym uruchomienia, programy PLC i HMI. Stawiamy na trwałość, funkcjonalność i niezawodność, zapewniając dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu najwyższą jakość. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 12 2021 szczegóły wpisu
 • marmaxcnc.pl

  marmaxcnc.pl

  W Zaleszanach w województwie podkarpackim swoją siedzibę ma firma MARMAX CNC. Jesteśmy polskim producentem obrabiarek sterowanych komputerowo a specjalizujemy się w produkcji ploterów frezujących CNC. W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór maszyn stosowanych do obróbki materiałów drewnianych, drewnopochodnych, kompozytowych a oprócz tego tworzyw sztucznych czy metali miękkich. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny. Po więcej informacji na temat oferty serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 13 12 2020 szczegóły wpisu
 • Plotery laserowe CNC i lasery diodowe

  Plotery laserowe CNC i lasery diodowe

  Produkujemy lasery diodowe i plotery laserowe dla małych i średnich firm, jak i osób prywatnych.
  Plotery naszej produkcji można wykorzystywać do grawerowania na najrozmaitszych materiałach, jak i do cięcia różnych materiałów, wycinanie na folii samoprzylepnej, wypalanie rysunków, obrazków i fotografii na drewnie, sklejce, skórze, plastykach. Grawerowanie szyld na plastyku i metalu, produkcja płytek drukowanych. Również cięcie sklejki, drewna, skóry, tektury, tworzyw sztucznych itp.
  Do wypalania wykorzystuje się promień laserowy generowany przez mocne diody laserowe.
  Również produkujemy lasery na podstawie diod laserowych, grawerujące i tnące.

  Data dodania: 01 01 2019 szczegóły wpisu
 • Meble kuchenne - MEBLEX II

  Meble kuchenne - MEBLEX II

  Przedsiębiorstwo Meblex II powstała 16 lat temu, nasza siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Nasza firma specjalizuje się w wytwórczości mebli kuchennych, szaf przesuwanych oraz również produkujemy niebanalne meble na zlecenie indywidualne. Do wykonania mebli zaopatrujemy się w surowce i przybory u renomowanych firm, do każdego konsumenta staramy się podchodzić indywidualnie by spełnić jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki dobrej znajomości naszych stolarzy na produkcji mebli, zdołamy wyprodukować wyroby o dowolnej konstrukcji i kształcie, według indywidualnych szkiców, dostosowane do wymagań i możliwości klienta. Dodatkowo każdy nasz nabywca może liczyć na pomiar, doradztwo, szkic, oraz montaż. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 01 2019 szczegóły wpisu
 • Wycinarki plazmowe

  Wycinarki plazmowe

  Wybór odpowiedniej maszyny jak wiadomo może powodować wzrost wielkości produkcji oraz podniesienie standardów jakościowych. Może być motorem do dalszych działań, momentem zwrotnym w rozwoju firmy albo akcją w nowym niedostrzeganym wcześniej kierunku. Rozumiemy tą problematykę i w naszej ofercie proponujemy tylko sprawdzone i optymalne rozwiązania. Naszą wiedzę na ten temat opieramy nie tylko na kierunkowym wykształceniu, ale przede wszystkim na tym co jest dla nas szczególnie ważne, na rozmowie z Państwem. Jest nam szczególnie miło gdy rozmowa o zagadnieniach produkcyjnych, a potem zakup naszej maszyny staje się początkiem nowego rozdziału w życiu firmy i zadowolony użytkownik do nas powraca . Jest to dla nas sygnał, ze nasza praca jest potrzebna i przynosi wymierne efekty w postaci szeroko rozumianego rozwoju. Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług, oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego użytkownika naszych maszyn

  Data dodania: 25 10 2018 szczegóły wpisu

Maszyny i Urządzenia CNC - nowa strona:

Adres: