maszyny i urządzenia cukiernicze

 • Ubijaczka cukiernicza

  Ubijaczka cukiernicza

  Wyposażenie cukierni, wyposażenie piekarni nie może być przypadkowe. Wszystko co najlepsze, wszystko co doskonałe i do tego w przystępnych cenach. Jeżeli koniecznie zależy wam na znakomitej jakości produktach, urządzeniach to sprawdzajcie ofertę firmy Jeremy. Piece do chleba, piece piekarskie, piec konwekcyjno-parowy, u nas nie ma żadnego przypadku. Piece konwekcyjne o najróżniejszych funkcjach i wiele więcej. Polecamy także urządzenia jak ubijaczki cukiernicze, maszyny cukiernicze czy też miesiarki spiralne. Jeremy to także topowe maszyny cukiernicze czy też ubijaczka o najlepszych parametrach

  Data dodania: 03 10 2017 szczegóły wpisu
 • Automaty do lodów

  Automaty do lodów

  Zapytacie państwo, dlaczego warto kupować automaty do lodów sprzedawane przez Gel Matic POLSKA? Odpowiedź jest prosta. Posiadamy najlepszy sprzęt włoski dostępny aktualnie na rynku. Został on opracowany w oparciu o kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Dokładnie tyle lat pracujemy już nad najlepszymi rozwiązaniami w tym zakresie, co pozwala naszej firmie na osiągnięcie jak najlepszych wyników na rynku. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszych produktów.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • www.enigma.przeworsk.pl

  www.enigma.przeworsk.pl

  Enigma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji maszyn dla branży cukierniczej. Działalność obejmuje obszar całej Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych. Gwarantujemy wysoką jakość produktów przy zachowaniu korzystnych cen. Oprócz niezawodnych maszyn do produkcji wyrobów cukierniczych, proponujemy również bogaty wybór akcesoriów. Detale odnośnie naszej oferty znajdują się na naszej witrynie.

  Data dodania: 11 09 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia cukiernicze - nowa strona:

Adres: