maszyny i urządzenia do obróbki tworzyw sztucznych

 • P.P.H.U.TRANS-WEST GmbH Sp. z o. o

  P.P.H.U.TRANS-WEST GmbH Sp. z o. o

  Firma TRANS-WEST oferuje wysokiej jakości osprzęt, części i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy dla potrzeb wtrysku, wytłaczania i termoformowania. Szczegółowa oferta firmy dostępna na stronie internetowej. Firma powstała w 1992 roku. Początkowo z powodzeniem produkowała urządzenia do rozdrabniania odpadów z tworzyw sztucznych i gumy, na indywidualne zamówienia klientów. Od 13 lat nasza firma specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży – w szerokim zakresie: osprzętu, części, urządzeń oraz maszyn w wysokiej, oryginalnej jakości, głównie do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, dla procesów: wtrysku, wytłaczania, termoformowania, ale także dla innych gałęzi przemysłu. Z roku na rok nasza oferta się poszerza. Współpracujemy z uznanymi i długoletnimi producentami zachodnimi, gwarantującymi nam wysoką jakość dostarczanych produktów. Jesteśmy oficjalnym partnerem wielu renomowanych producentów zachodnich, między innymi firm: AFS, Breitenbach, Breyer, Dynisco, Fiege Electronic, Gefran, Kasper, Rectus, Talkob, Tigres oraz Tricool. W naszej działalności stawiamy na dobrą jakość dostarczanych produktów, doświadczenie i kompetencje naszych dostawców oraz jak najlepszą obsługę klienta. Naszym sukcesem są zadowoleni i długoletni klienci. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
 • Cylindry do tworzyw

  Cylindry do tworzyw

  Specjalnością firmy Pol-Service Majcher Jacek są dostawy maszyn do modyfikacji tworzyw sztucznych. Nasza siedziba mieści się na terenie Rzeszowa. Jesteśmy średniej wielkości firmą,  na liście pensji mamy dwadzieścia ludzi. Priorytetem naszej działalności jest serwis i sprzedaż zarówno całych linii technologicznych jak i pojedynczych urządzeń takich jak cylindry do tworzyw. Co nas rozróżnia na tle konkurencji, to to że mamy do dyspozycji wykwalifikowany pion techniczny. Nasz profesjonalizm przekłada się na wysoką jakość naszych artykułów, a tak że punkt obsługi gwarancyjnej jak i pogwarancyjnej.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
 • ANA Biuro Handlowe

  ANA Biuro Handlowe

  ANA BIURO HANDLOWE wyłączny przedstawiciel zachodnioeuropejskich producentów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
  - BORGHI SPA - producent maszyn do wytwarzania szczotek oraz mopów
  - GUSBI SPA - producent maszyn do przetwórstwa PU
  - WOHLER - producent maszyn i urzadzeń do wytwarzania szczotek technicznych
  - PRESMA SPA - producent wtryskarek do przemysłu termoplastycznego i obuwniczego
  - SIBO - producent maszyn do obróbki drewna
  - TECHNO PLASTIC SRL - producent linii wytłaczających
  - DPS - agregaty wtryskowe, stoły obrotowe, formy wtryskowe

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia do obróbki tworzyw sztucznych - nowa strona:

Adres: