maszyny i urządzenia drukarskie

 • Wydruki wielkoformatowe wola - xerowola.pl

  Wydruki wielkoformatowe wola - xerowola.pl

  Tanie ksero na Woli? To właśnie Xero Wola! Jesteśmy punktem usługowym, który oferuje tanie ksero, wydruki wielkoformatowe, wydruki CAD, sodastream, drukowanie ulotek, wizytówek i ekspresowe pieczątki w 5 minut. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje bindowanie i laminowanie, dzięki czemu będziesz mógł kompleksowo załatwić swoje sprawy. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto! Odwiedź naszą stronę internetową, by poznać więcej szczegółów!

  Data dodania: 18 04 2023 szczegóły wpisu
 • Technologia DTF

  Technologia DTF

  Technologia DTF umożliwia wykonywanie wysokiej jakości nadruków na tekstyliach. Dzięki niej możliwe staje się uniknięcie wielu niedogodności jakie wiążą się z wykonywaniem nadruków bezpośrednich na tekstyliach. Wykorzystanie technologii DTF oznacza brak konieczności pokrycia koszulek pre-treatmentem. Sam nadruk jest mniej wrażliwy na jakość materiału, na jaki jest aplikowany. Ponadto, zyskujemy możliwość wykonywania nadruków na tekstyliach innych niż bawełna, w tym poliestrów. To najważniejsze, ale nie jedyne korzyści wiążące się z korzystaniem z transferów DTF.

  Data dodania: 13 12 2021 szczegóły wpisu
 • www.ploteryskanery.pl

  www.ploteryskanery.pl

  Sklep internetowy Ploteryskanery.pl z Warszawy to kompleksowa oferta obejmująca sprzedaż urządzeń tj. skanery, plotery, składarki, kopiarki czy materiały eksploatacyjne. W ramach usług oferujemy też profesjonalny serwis ploterów Canon, skanerów szerokoformatowych Contex a także maszyn szerokoformatowych Oce. Naszym klientom oferujemy pakiet serwisowy, wydłużając w ten sposób standardową roczną gwarancję do 5 lat. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą!

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.ksero-contakt.pl

  www.ksero-contakt.pl

  Chcą Państwo uniknąć kosztów związanych z zakupem kserokopiarek czy urządzeń wielofunkcyjnych, jednak z nich nie rezygnując? Firma Ksero Contakt ma znakomitą propozycję, jaką jest ich serwis i dzierżawa. Bez konieczności zakupu mogą Państwo dzięki temu korzystać ze sprzętu, nie martwić się o serwis i materiały eksploatacyjne - firma oferuje kompleksową obsługę. Świadczymy także usługi IT związane z instalacją i pracą oferowanych urządzeń w sieci komputerowej użytkownika. Swoją ofertę kierujemy do małych i dużych firm ze Szczecina i okolic. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.fujifilmsericol.com.pl farby drukarskie

  www.fujifilmsericol.com.pl farby drukarskie

  Przedstawiamy Państwu FUJIFILM Sericol, światowego lidera w zakresie produkcji specjalistycznych farb drukarskich. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo też urządzenia drukujące, tusze, tonery, usługi mieszania farb. Zostaliśmy nagrodzeni przez Brytyjską Królową za osiągnięcia w dziedzinie innowacji, eksportu i technologii oraz ochrony środowiska. Do tej pory udało się to jedynie nam! W naszej pracy wyjątkową uwagę przykuwamy do obsługi kosumenta, gdzie nasz wykwalifikowany personel jest regularnie szkolony przez ogólnoświatowych specjalistów. Zapraszamy na naszą stronę, aby poznać pełny zakres naszych możliwości.

  Data dodania: 12 02 2018 szczegóły wpisu
 • Sprzedaż Drukarek 3D Polski producent - ubot3d.pl

  Sprzedaż Drukarek 3D Polski producent - ubot3d.pl

  Zajmujemy się kompleksowym podejściem do drukowania 3D. Rozwój najnowocześniejszych procesów technologicznych, dedykowanych przede wszystkim dla przemysłu, może pozwolić naszej marce w coraz mocniejszy sposób dawać o sobie znać na rynku w tej branży. Tworzone przez nas produkty od samego początku obejmuje opieką doświadczony i w pełni profesjonalny personel. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami oraz informacjami o firmie.

  Data dodania: 12 02 2018 szczegóły wpisu
 • www.prodesktop3d.com

  www.prodesktop3d.com

  Prezentujemy Państwu ofertę firmy Prodesktop 3D zlokalizowanej w Warszawie na Żoliborzu. Posiadamy wyłącznie najlepszej jakości modele drukarek 3D. Za pośrednictwem naszego sklepu mogą Państwo zakupić między innymi drukarki SLA, drukarki Polyjet, SLS bądź Sinterit Lisa. Do tego w ofercie Mamy różnego rodzaju akcesoria, proszki do drukarek i głowice. Można u nas także znaleźć filamenty, takie jak Zmorph, Ninjaflex czy Orbi-tech. W przypadku chęci nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego. Zapytania można przesyłać także za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 11 2017 szczegóły wpisu
 • 3dphoenix.pl

  3dphoenix.pl

  3D PHOENIX to firma, trudniąca się sprzedażą drukarek 3D, jak też świadczeniem usług w technologii 3D. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu możemy wykonać dla Państwa wydruki 3D, dokonać skanowania 3D, a także przygotować projekt w 3D. O naszej jakości świadczy z jednej strony fakt, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D uznanej polskiej marki Zortrax, jak też to, że z naszych usług korzystało już wiele znanych i dużych firm, m.in. Danone, Alstom, Microsoft, Orange. Dokładne informacje na temat naszej firmy i oferty, znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 10 2017 szczegóły wpisu
 • Drukarki przemysłowe - MaszynyDrukarskie.eu

  Drukarki przemysłowe - MaszynyDrukarskie.eu

  Strona została poświęcona maszynom poligraficznym, które oferuje firma HKM z Miszewa. Urządzenia sprzedawane przez firmę są renomowanych firm drukarskich (np. GM, FFEI, New Solution, TrojanLabel, Edale, EPS, Sonic Solutions) a ich produkty odznaczają się najwyższą jakością, wydajnością oraz funkcjonalnością. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z, udostępnioną na stronie www, ofertą firmy HKM.

  Data dodania: 29 06 2017 szczegóły wpisu
 • ARTPOL wałki rozprężne

  ARTPOL wałki rozprężne

  Posiadająca siedzibę w Ząbkowicach Śląskich firma ARTPOL serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się dystrybucją maszyn i urządzeń włoskiej lub hiszpańskiej produkcji. Oferujemy innowacyjne rozwiązania wspierające wydajność przedsiębiorstw, przedsiębiorstw działających w branży opakowaniowej, produkcyjnej, przemysłowej, papierniczej, drukarskiej jak i poligraficznej. Oferujemy fachową obsługę, korzystne warunki współpracy oraz szybką realizację zleceń. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 21 04 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

maszyny i urządzenia drukarskie - nowa strona:

Adres: