maszyny i urządzenia dźwigowe

 • GP-Trans Usługi Dźwigowe

  GP-Trans Usługi Dźwigowe

  Nasza firma GP-Trans oferuje:
  A) Wynajem dźwigów:
  o udźwigu max do 50 ton, maksymalnym wysięgu 40 metrów + 16 metrów,
  o udźwigu max do 35 ton, maksymalnym wysięgu 30 metrów + 16 metrów.

  Rodzaje usług, które świadczymy:

  montaż kominów i wież,
  wykonywanie załadunków i rozładunków,
  prace przy montażu i demontażu żurawi wieżowych,
  montaż hal produkcyjnych,
  budowy mostów i wiaduktów.

  B) Wynajem Koparek/ koparko-ładowarek:
  koparki o szerokościach łyżek kolejno : 40cm, 60 cm, 100 cm i 180 cm,
  koparko-ładowarki, które posiadają łyżki o szerokościach: 40cm, 60 cm i 90 cm.

  Oferujemy:

  wywóz gruzu,
  piasku i ziemi,
  wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne,
  wykopy pod szamba,
  kompleksowe roboty ziemne.

  C) Wynajem podnośników koszowych:
  Posiadamy podnośniki koszowe o różnym zasięgu wysięgu oraz maksymalnym udźwigu.

  Wszystkie oferowane przez nas maszyny posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Są także ubezpieczone i posiadają aktualne przeglądy. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm. Na rynku działamy od lat, co zapewnia nam duże doświadczenie. Działamy na terenie całej Polski, szczególnie w miastach: Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Konin, Inowrocław, Włocławek. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 08 2022 szczegóły wpisu
 • technivcontroll.pl konserwacja dźwigów Łódź

  technivcontroll.pl konserwacja dźwigów Łódź

  Konserwacja, modernizacja i naprawa dźwigów to oferta firmy Technivcontroll S.C. w Łodzi. Świadczymy wszechstronne usługi w zakresie projektowania, dostawy, montażu, konserwacji, modernizacji i napraw urządzeń dźwigowych. Obsługujemy dźwigi osobowe, dźwigi towarowe, platformy dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej, ciągniki, suwnice, żurawie, schody i chodniki ruchome. Nasi pracownicy dysponują najwyższe uprawnienia do konserwacji wydane przez UDT. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 03 11 2020 szczegóły wpisu
 • podnosnikiopole.pl

  podnosnikiopole.pl

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy CRS Czok Rent & Service z Opola, którą adresujemy do firm, jak i klientów indywidualnych. Dostarczamy podnośniki na miejsce, a kosze są fabrycznie nowe i w pełni elektryczne. Oferowane urządzenia posiadają tzw. koła niebrudzące, które nadają się na każdy rodzaj podłoża. Zachęcamy do sprawdzenia naszych modeli, jakie prezentujemy na stronie. Prowadzimy stałą współpracę z magazynami logistycznymi, halami produkcyjnymi, firmami instalatorskimi a zakładami produkcyjnymi. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 19 10 2020 szczegóły wpisu
 • www.dzwigi-piotrowski.pl

  www.dzwigi-piotrowski.pl

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę przedsiębiorstwa Dźwigi-Piotrowski. Świadczymy usługi z obszaru wynajmu dźwigów. W naszej propozycji mieszczą się dźwigi marki LIEBHERR o wielorakich parametrach, dzięki czemu możemy przeprowadzać zlecenia o różnorodnym charakterze. Wykonujemy prace w budownictwie przemysłowym, usługowym oraz mieszkalnym, a również przeprowadzamy montaż i rozbiórkę reklam wielkoformatowych, sieci telekomunikacyjnych i innych różnorodnych konstrukcji. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat aktywności naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 19 09 2020 szczegóły wpisu
 • mikud.pl

  mikud.pl

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy M.I.K.U.D. z Gliwic. Specjalizujemy się w montażu, demontażu i konserwacji urządzeń dźwignicowych i możemy się pochwalić długoletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy nowoczesnymi i precyzyjnymi narzędziami, które umożliwiają nam montaż techniczny i montaż instalacji zasilających, prowadzenie prób rozruchowych, pomiarów a oprócz tego weryfikację instalacji elektrycznej i analizę obszarów kolizji. Do współpracy zachęcamy klientów z województwa śląskiego i nie tylko. Zapewniamy fachowość, rzetelność i konkurencyjne ceny usług. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 09 09 2020 szczegóły wpisu
 • geniepolska.pl

  geniepolska.pl

  Firma Mateco Polska z siedzibą w Tychach jest polskim przedstawicielem marki Genie. Jesteśmy respektowanym dystrybutorem oraz serwisantem podnośników nożycowych, masztowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, na przyczepach samochodowych i ładowarek teleskopowych. Służymy fachowym doradztwem i obsługą posprzedażową na obszarze całego kraju. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług lub towarów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Więcej wiadomości o ofercie i firmie opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2019 szczegóły wpisu
 • www.elwiko.pl

  www.elwiko.pl

  Usługi dźwigowo-dźwignicowe, a poza tym w zakresie automatyki i mechaniki maszyn produkcyjnych, serwis turbin wiatrowych oraz obsługę energetyczną przedsiębiorstw oferuje szczeciński Zakład Usługowo-Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik. Dzięki temu, że współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, możemy zaoferować wysoką jakość usług, którą ponadto potwierdza ISO 9001:2009. Nasz zespół tworzy załoga 150 osób, w skład której wchodzą wykwalifikowani doradcy z automatyki i mechaniki maszyn produkcyjnych. Oferujemy Państwu nowoczesność i niezawodność. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 15 03 2019 szczegóły wpisu
 • Dźwignice

  Dźwignice

  Mało kto wie, że nie każdy budowlaniec jest zdolny pracować na takich wysokościach, na których można się znaleźć po wejściu do żurawia. Jest to niemały stres dla większości, która wchodzi na jego szczyt po raz pierwszy. Wielu nawet się tego nie podejmuje. Szkolenia operatorów maszyn budowlanych są bardzo ważne właśnie w sytuacji obsługi żurawi. Nie są one najłatwiejsze w obsłudze. Do tego jeszcze dana osoba musi być przygotowana psychicznie. Kursy operatorów maszyn budowlanych na pewno pomogą tobie w zdobyciu praktyczniej wiedzy i pewności podczas pracy i wchodzenia na żurawia.

  Data dodania: 04 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.pawlift-serwis-dzwigow.pl

  www.pawlift-serwis-dzwigow.pl

  Firma Paw-Lift w Łodzi oferuje kompleksowe usługi związane z remontem urządzeń dźwigowych. Oferujemy serwis 24h wind (Kone, Schindler, Otis, Tyssen, Arkel), a także badania odbiorcze wind. Posiadamy uprawnienia UDT. Obsługujemy oprócz tego schody ruchome, dźwigi towarowe, towarowo-osobowe, hydrauliczne i elektryczne, jak również podnośniki, suwnice, elektrowciągi. W zależności od potrzeb klient, podejmiemy się także montażu i konserwacji. Wieloletnie praktyka pozwala nam zagwarantować wysoki poziom obsługi oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i do współpracy!

  Data dodania: 08 03 2018 szczegóły wpisu
 • www.dolpoldzwig.pl

  www.dolpoldzwig.pl

  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy DOLPOL-DŹWIG, która swoją siedzibę posiada we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo działa w branży od 1996 roku a specjalizuje się w kompleksowym serwisie i konserwacji wind. Można nam zlecić dostawę, montaż, remont, modernizację, naprawę jak i konserwację różnego rodzaju dźwigów bądź wind (osobowych, szpitalnych, towarowych, dla osób niepełnosprawnychjak również urządzeń dźwignicowych). Na życzenie oferujemy oprócz tego aparatury sterowe, kabiny, zespoły napędowe, drzwi szybowe bądź kabinowe i części dźwigowe. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 27 05 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

maszyny i urządzenia dźwigowe - nowa strona:

Adres: