maszyny i urządzenia etykietujące

 • GECKO Pistolety do etykietowania materiałów delikatnych pomorskie

  GECKO Pistolety do etykietowania materiałów delikatnych pomorskie

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Gecko z Gdyni. Jako przedstawiciel i dystrybutor produktów Avery Dennison Fastener Division oferujemy Państwu szeroki wybór innowacyjnych systemów plastikowych łączników. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór łączników oraz zawieszek do zastosowań ogólnych oraz specjalistycznych, produkty różnej długości w różnych kolorach a ponadto metkownice igłowe i inne narzędzia do ich aplikacji. zapewniamy atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej o szczegółach oferty albo skontaktować się z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 18 10 2016 szczegóły wpisu
 • Industriel - oznaczenia przemysłowe Brady - drukarki etykiet

  Industriel - oznaczenia przemysłowe Brady - drukarki etykiet

  Firma Industriel - Autoryzowany Bezpośredni Dystrybutor Brady w Polsce
  Amerykańska marka Brady słynna jest na całym świecie z wysokiej jakości swoich oznaczeń przemysłowych. Producent Brady daje 5-letnią gwarancję czytelności etykiet. Możliwe jest to dlatego, iż Brady to kompletne rozwiązanie od jednego dostawcy, czyli drukarki etykiet + oprogramowanie + Kalki termotransferowe + etykiety samoprzylepne.
  Dla jakości końcowego wydruku mają znaczenie takie czynniki jak odpowiedni dobór kalki do materiału, temperatura głowicy, czy szybkość wydruku. Stosując rozwiązanie Brady, nie trzeba się martwić o to wszystko, bo drukarka i oprogramowanie ustawiają to samodzielnie komunikując się z kalką i etykietami za pomocą zamontowanego chipa.
  Brady to dostęp do ponad 10 tysięcy rodzajów etykiet z magazynu, w ciągu 3 dni. Jeżeli inni dostawcy zawalają terminy, to Brady jest rozwiązaniem!

  Oznaczenia przemysłowe Brady to 5-letnia gwarancja czytelności, a więc nie tylko odporność na ścieranie, środki chemiczne, ale także odpowiedni klej gwarantujący, że etykieta się nie odklei.

  Industriel gwarantuje dostęp do kompletnych rozwiązań identyfikacyjnych marki BRADY:drukarki etykiet
  automatyczne aplikatory etykiet
  oprogramowanie do tworzenia i wydruku etykiet
  kalki termotransferowe
  etykiety samoprzylepne
  Industriel poleca specjalistyczne rozwiązania opatentowane przez Brady takie jak: Wraptor - automatyczny aplikator etykiet na kable, etykiety samolaminujące, czy oznaczenia laboratoryjne do ciekłego azotu.

  Więcej informacji na stronie firmowej Industriel: www.industriel.pl

  Data dodania: 19 01 2015 szczegóły wpisu
 • Kody kreskowe - smartmedia.com.pl

  Kody kreskowe - smartmedia.com.pl

  Sklep internetowy Smartmedia zaprasza do zapoznania się z naszym asortymentem, który będzie bardzo przydatny w prowadzeniu sklepu. Etykiety, kody kreskowe to elementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania sklepu a wspólnie z odpowiednim oprogramowaniem tworzą kompletną całość. Drukarki kodów kreskowych i odpowiednie czytniki pozwalają na kontrolę towaru w sklepie i jego późniejszą inwentaryzację.

  Data dodania: 16 04 2014 szczegóły wpisu
 • Maszyny etykietujące Warszawa Coleman

  Maszyny etykietujące Warszawa Coleman

  Jesteśmy na Rynku już od 1992 roku i w ciągu ostatnich kilkunastu lat stał się znaczącym dostawcą przemysłowych systemów do znakowania produktów, od wyrobów jednostkowych poprzez opakowania zbiorcze i palety. Sprzęty do znakowania są bardzo dobrej jakości. Naszym celem jest:
  -zapewnienie pełnego spektrum najwyższej klasy urządzeń i usług, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb w zakresie znakowania i etykietowania
  -wprowadzanie technologicznych innowacji
  -nawiązanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z Klientami
  Oferujemy rozwiązania obejmujące znakowanie i etykietowanie, w oparciu o drukarki Markem-Imaje, drukarki kodów kreskowych CAB, etykieciarki Avery Dennison. Zapewniamy urządzenia, etykiety samoprzylepne, taśmy termotransferowe, serwis i szkolenia.

  http://coleman.pl/produkty-drukarki-przemyslowe

  Data dodania: 14 04 2014 szczegóły wpisu
 • Urządzenia etykietujące, drukarki etykiet

  Urządzenia etykietujące, drukarki etykiet

  Przedsiębiorstwo wyposaża klientów w urządzenia i oprogramowanie służące do drukowania różnego rodzaju etykiet i kodów kreskowych. Znajdziesz tu również artykuły eksploatacyjne takie jak kalki barwiące, etykiety i inne wyposażenie, drukarki kodów kreskowych, kart plastikowych, etykiet, czytniki kodów kreskowych itp. Na Państwa życzenie opracujemy podobnie szkice graficzne etykietek (termicznych, syntetycznych, jubilerskich i dużo innych), zrealizujemy także napisy na etykietach we wszystkich odcieniach tęczy. Upraszczanie życia i zadowolenie klienta jest dla nas najistotniejsze, każde zlecenia realizujemy starannie, a nasze artykuły są najwyższej jakości.

  Data dodania: 22 04 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

maszyny i urządzenia etykietujące - nowa strona:

Adres: