maszyny i urządzenia etykietujące

 • GECKO Pistolety do etykietowania materiałów delikatnych pomorskie

  GECKO Pistolety do etykietowania materiałów delikatnych pomorskie

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Gecko z Gdyni. Jako przedstawiciel i dystrybutor produktów Avery Dennison Fastener Division oferujemy Państwu szeroki wybór innowacyjnych systemów plastikowych łączników. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór łączników oraz zawieszek do zastosowań ogólnych oraz specjalistycznych, produkty różnej długości w różnych kolorach a ponadto metkownice igłowe i inne narzędzia do ich aplikacji. zapewniamy atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej o szczegółach oferty albo skontaktować się z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 18 10 2016 szczegóły wpisu
 • Industriel - oznaczenia przemysłowe Brady - drukarki etykiet

  Industriel - oznaczenia przemysłowe Brady - drukarki etykiet

  Firma Industriel - Autoryzowany Bezpośredni Dystrybutor Brady w Polsce
  Amerykańska marka Brady słynna jest na całym świecie z wysokiej jakości swoich oznaczeń przemysłowych. Producent Brady daje 5-letnią gwarancję czytelności etykiet. Możliwe jest to dlatego, iż Brady to kompletne rozwiązanie od jednego dostawcy, czyli drukarki etykiet + oprogramowanie + Kalki termotransferowe + etykiety samoprzylepne.
  Dla jakości końcowego wydruku mają znaczenie takie czynniki jak odpowiedni dobór kalki do materiału, temperatura głowicy, czy szybkość wydruku. Stosując rozwiązanie Brady, nie trzeba się martwić o to wszystko, bo drukarka i oprogramowanie ustawiają to samodzielnie komunikując się z kalką i etykietami za pomocą zamontowanego chipa.
  Brady to dostęp do ponad 10 tysięcy rodzajów etykiet z magazynu, w ciągu 3 dni. Jeżeli inni dostawcy zawalają terminy, to Brady jest rozwiązaniem!

  Oznaczenia przemysłowe Brady to 5-letnia gwarancja czytelności, a więc nie tylko odporność na ścieranie, środki chemiczne, ale także odpowiedni klej gwarantujący, że etykieta się nie odklei.

  Industriel gwarantuje dostęp do kompletnych rozwiązań identyfikacyjnych marki BRADY:drukarki etykiet
  automatyczne aplikatory etykiet
  oprogramowanie do tworzenia i wydruku etykiet
  kalki termotransferowe
  etykiety samoprzylepne
  Industriel poleca specjalistyczne rozwiązania opatentowane przez Brady takie jak: Wraptor - automatyczny aplikator etykiet na kable, etykiety samolaminujące, czy oznaczenia laboratoryjne do ciekłego azotu.

  Więcej informacji na stronie firmowej Industriel: www.industriel.pl

  Data dodania: 19 01 2015 szczegóły wpisu
 • Kody kreskowe - smartmedia.com.pl

  Kody kreskowe - smartmedia.com.pl

  Sklep internetowy Smartmedia zaprasza do zapoznania się z naszym asortymentem, który będzie bardzo przydatny w prowadzeniu sklepu. Etykiety, kody kreskowe to elementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania sklepu a wspólnie z odpowiednim oprogramowaniem tworzą kompletną całość. Drukarki kodów kreskowych i odpowiednie czytniki pozwalają na kontrolę towaru w sklepie i jego późniejszą inwentaryzację.

  Data dodania: 16 04 2014 szczegóły wpisu
 • Maszyny etykietujące Warszawa Coleman

  Maszyny etykietujące Warszawa Coleman

  Jesteśmy na Rynku już od 1992 roku i w ciągu ostatnich kilkunastu lat stał się znaczącym dostawcą przemysłowych systemów do znakowania produktów, od wyrobów jednostkowych poprzez opakowania zbiorcze i palety. Sprzęty do znakowania są bardzo dobrej jakości. Naszym celem jest:
  -zapewnienie pełnego spektrum najwyższej klasy urządzeń i usług, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb w zakresie znakowania i etykietowania
  -wprowadzanie technologicznych innowacji
  -nawiązanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z Klientami
  Oferujemy rozwiązania obejmujące znakowanie i etykietowanie, w oparciu o drukarki Markem-Imaje, drukarki kodów kreskowych CAB, etykieciarki Avery Dennison. Zapewniamy urządzenia, etykiety samoprzylepne, taśmy termotransferowe, serwis i szkolenia.

  http://coleman.pl/produkty-drukarki-przemyslowe

  Data dodania: 14 04 2014 szczegóły wpisu
 • Urządzenia etykietujące, drukarki etykiet

  Urządzenia etykietujące, drukarki etykiet

  Przedsiębiorstwo wyposaża klientów w urządzenia i oprogramowanie służące do drukowania różnego rodzaju etykiet i kodów kreskowych. Znajdziesz tu również artykuły eksploatacyjne takie jak kalki barwiące, etykiety i inne wyposażenie, drukarki kodów kreskowych, kart plastikowych, etykiet, czytniki kodów kreskowych itp. Na Państwa życzenie opracujemy podobnie szkice graficzne etykietek (termicznych, syntetycznych, jubilerskich i dużo innych), zrealizujemy także napisy na etykietach we wszystkich odcieniach tęczy. Upraszczanie życia i zadowolenie klienta jest dla nas najistotniejsze, każde zlecenia realizujemy starannie, a nasze artykuły są najwyższej jakości.

  Data dodania: 22 04 2013 szczegóły wpisu
 • Altarex - Skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet €“ Warszawa

  Altarex - Skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet €“ Warszawa

  Altarex to dystrybutor urządzeń do druku, odczytu kodu kreskowego i RFID tj.: materiały eksploatacyjne, wagi handlowe, oprogramowanie, drukarki kart i etykiet, terminale, systemy kasowe, skanery kodów kreskowych, weryfikatory kodów kreskowych oraz inne produkty spoza katalogu AutoID. Gwarantujemy kompleksową obsługę w ramach systemów AUTO ID: zaprojektowanie systemu, dobór sprzętu, instalację, przeglądy, serwis, materiały eksploatacyjne.Klientami Altarex są m in.zakłady, hipermarkety, spedycje, hurtownie.

  Data dodania: 26 01 2013 szczegóły wpisu
 • Etykietowanie

  Etykietowanie

  Urządzenia zapewniane przez Hit można podzielić na drukarki etykiet bazujące na technologii termicznej i oparte o technologię termotransferową. Godne zainteresowania są drukarki Zebra. Etykietowanie wyrobów spożywczych bądź też mieszanin chemicznych to czynność, której nie sposób zaniechać. Wybór drukarek Hit jest odpowiedzią na wymagania różnorodnych spółek. Dokonują tu zakupów dystrybutorzy opon jak i firmy z branży ogrodniczej. Można dostać nie tylko etykiety samoprzylepne, lecz także praktyczne przywieszki do mięsa. Etykiety samoprzylepne Poznań to pojęcie kojarzone ze spółką Hit. Nowoczesne etykiety samoprzylepne zarezerwowane dla chłodni są niesłychanie odporne na działanie niskich temperatur. Sprzęt zapewniający etykietowanie proponowany przez Hit, odznacza się dużą wydajnością operacyjną. Jeżeli chodzi o drukarki etykiet, warto zaznajomić się z charakterystykami danych towarów przed utworzeniem zamówienia. Najnowsze drukarki etykiet Zebra wykonano w ten sposób, by można uzyskać wydruk termiczny.

  Data dodania: 07 11 2012 szczegóły wpisu
 • Etykieciarki

  Etykieciarki

  Przedsiębiorstwo Unilogo trudniąca się w projektowaniu i serwisowaniu maszyn służących do usprawniania samoczynnych linii produkcyjnych i znaczących przedmioty pragnie przedłożyć swoją zasobną propozycję, w jakiej zawierają się się etykieciarki, dozowniki, linie pakujące oraz wiele innych urządzeń. Rozmaitość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do klienta sprowadziło się do tego, że kooperację z naszym przedsiębiorstwem podjęło już ponad pięćset prominentnych firm z całego kraju. Rzetelna grupa serwisantów dodatkowo jest do dyspozycji naszych nabywców umożliwiając nieszablonową sprawność naszych robotów przemysłowych.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia etykietujące - nowa strona:

Adres: