maszyny i urządzenia ewidencyjne

 • Loca.pl - Dystrybutor systemów kontroli

  Loca.pl - Dystrybutor systemów kontroli

  Grupa Loca to lider na rynku i autoryzowany dystrybutor systemów kontroli. Systemy kontroli pracowników coraz częściej wybierane są przez przedsiębiorców. Umożliwia to kontrolę nad działaniami podwładnych oraz zwiększyć prestiż. Firma oferuje tylko sprawdzone i solidne urządzenia do kontroli czasu pracy pracowników oraz kontroli dostępu.

  Systemy rejestracji czasu pracy pozwalają na:

  - planowanie, zapis, kontrolę czasu pracy pracowników
  - zoptymalizowanie kosztów pracy
  - samoczynną kontrolę spóźnień, nieobecności oraz monitoring gości
  - zwiększenie bezpieczeństwa w pracy

  Oferta firmy obejmuje rejestratory czasu pracy od wiodącej na polskim
  rynku firmy Roger. Urządzenia mają wgrane specjalne oprogramowanie, które na podstawie ewidencji wejść i wyjść przetwarza dane i tworzy raporty. Idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie.

  Dystrybutor systemów kontroli dba o każdy szczegół wykonywanych usług. Systemy zabezpieczeń zapewniają doskonałą kontrolę dostępu do wybranych pomieszczeń wszystkim lub wybranym osobom. Systemy kontroli dostępu najczęściej stosowane są w szkołach, hotelach, biurach, a także innych miejscach użytku publicznego. To najskuteczniejszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa zarówno osób, jak i mienia.

  Wśród nietuzinkowej kolekcji firmy Loca znajdują się również identyfikatory plastikowe, które wykorzystywane są na wiele sposobów. Identyfikatory plastikowe imienne produkowane są przez firmę z wykorzystaniem metody re-transferu i druku cyfrowego. Pozwala to osiągnąć wiele egzemplarzy naraz zróżnicowanych pod kątem danych osobowych. Identyfikatory i legitymacje pomagają w identyfikacji wizualnej.
  Stosowane są przede wszystkim:

  - w placówkach szkolnych i szkołach wyższych
  - w różnych zakładach pracy
  - w hotelach, na parkingach
  - na szkoleniach, sympozjach, kursach
  - w formie kart zbliżeniowych
  - na potrzeby kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy pracowników

  Zastosowanie wymienionych produktów i urządzeń przez firmy z pewnością przyniesie zamierzony sukces. Grupa Loca indywidualnie i poważnie traktuje każdego klienta i jego potrzeby.

  Data dodania: 04 08 2016 szczegóły wpisu
 • Rejestracja czasu pracy z gwarancją jakości Telsat RCP.

  Rejestracja czasu pracy z gwarancją jakości Telsat RCP.

  Firma Telsat RCP działająca na rynku od 1993 roku oferuje innowacyjne systemy rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu, do których zaliczyć można czytniki identyfikatorów, identyfikatory a także kontrolery przejść. Dzięki naszym urządzeniom istnieje możliwość kontroli dostępu pracowników do wszelkiego rodzaju pomieszczeń a także wykonania foto-rejestracji wydarzeń. Odwiedź naszą stronę internetową i już dziś zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 18 11 2013 szczegóły wpisu
 • Rejestrator czasu pracy

  Rejestrator czasu pracy

  Firma Solitech oferuje wysokiej jakości produkty elektroniczne zgodne z wymogami obowiązującymi na świecie.
  Ewidencja czasu pracy w pełni nadaje się do zastosowania na przykład w mniejszych firmach oraz instytucjach publicznych. W każdej firmie pracownicy zobowiązują się do przestrzegania zasad określonych w Kodeksie Pracy, który dotyczy rejestracji czasu pracy. Dzięki urządzeniu firmy Solitech problem ten zostanie rozwiązany. Podstawową funkcją jest przede wszystkim weryfikacja pracowników.
  Rejestrator czasu pracy, który współpracuje z urządzeniem pozwala bardzo dokładnie tworzyć raporty.Rejestrator pomaga w prowadzeniu spraw kadrowych w firmie, pozwalając na wyeliminowanie pisemnej listy obecności. Oprogramowanie pozwala sprawdzić obecność pracowników w czasie rzeczywistym.Rejestratoroprócz funkcji wyżej wspomnianych również minimalizuje koszty, dzięki temu korporacja może zaoszczędzić cenne pieniądze. Rzetelne jego rozliczanie wpływa na redukcję kosztów, przyczyniając się do wzrostu efektywności przedsiębiorstwa. RCP zapisuje wszystkie zdarzenia związane z pracownikami.

  Data dodania: 08 10 2013 szczegóły wpisu
 • Systemy rejestracji czasu pracy

  Systemy rejestracji czasu pracy

  Firma Generix absorbuje się świadczeniem wysokiej jakości usług w aspekcie produkcji i sprzedawania innowacyjnych produktów dla przedsiębiorstw. Głównie dostarcza ona systemy rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, telewizji fabrycznej, kontroli zleceń i produkcji. Daje ona innowacyjne aparaty, które zawsze są indywidualnie dostosowywane do zapotrzebowania firm, a także specjalistyczne aplikacje do jego banalnej obsługi. Obsłużyliśmy już dziesiątki prestiżowych przedsiębiorst na terenie całego kraju. Gwarantujemy absolutne zadowolenie z oferowanych przez nas systemów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją online!

  Data dodania: 30 05 2013 szczegóły wpisu
 • Karty plastikowe, zbliżeniowe - CartPoland

  Karty plastikowe, zbliżeniowe - CartPoland

  Firma CartPoland zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz serwisem kart plastikowych i zbliżeniowych, identyfikatorów i bramek obrotowych. W obecnych czasach każdy wie, jak karty zbliżeniowe ułatwiają życie.

  Dziesięcioletnie, które zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, oraz fakt że zatrudniamy wspaniałych fachowców dają pewność, że nasi Klienci uzyskają fachową poradę i rozwiązanie. fachowców.

  Data dodania: 04 02 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

maszyny i urządzenia ewidencyjne - nowa strona:

Adres: