maszyny i urządzenia górnicze

 • Kruszarki szczękowe, hydrocyklony - powerstone.pl

  Kruszarki szczękowe, hydrocyklony - powerstone.pl

  Spółka Powerstone to przedstawiciel światowych producentów urządzeń krusząco-sortujących. Zapewnia ona kompleksowe rozwiązania z zakresu przetwarzania materiałów skalnych i surowców. Oferuje między innymi przesiewacze stacjonarne czy też rębaki bębnowe. Warto dodać, że zajmuje się ona również budową na przykład zakładów semimobilnych. Spółka jest obecna na rynku od 2010 roku, a więc można powiedzieć, że ma duże doświadczenie.

  Data dodania: 08 09 2022 szczegóły wpisu
 • PUMAR Roboty górnicze

  PUMAR Roboty górnicze

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferta firmy PUMAR. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Siemianowicach Śląskich. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji, naprawach oraz modernizacji ścianowych obudów zmechanizowanych, produkcji elementów ścianowych obudów zmechanizowanych, pośrednictwie, wynajmie transportu samochodowego, usługach finansowo-księgowych jak i handlu węglem. Ponadto wykonujemy konstrukcje urządzeń górniczych oraz całokształt prac związanych ze zbiornikami i rurociągami ciśnieniowymi i konstrukcje maszyn oraz urządzeń z różnych branży. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 11 01 2017 szczegóły wpisu
 • www.cbidgp.pl

  www.cbidgp.pl

  Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.
  W skład spółki wchodzą Ośrodki: Ośrodki: Pomiarów i Automatyki, Badań Środowiska i Zagrożeń Naturalnych, Kształcenia i Doskonalenia Kadr zlokalizowane w Lędzinach oraz Rzeczoznawstwa i Dozoru Urządzeń Górniczych z siedzibą w Mysłowicach- Brzezince.

  Wykonujemy między innymi badania turbin wiatrowych w zakresie dostaw hamulców tarczowych do turbin, pomoc techniczną w doborze hamulców, remonty i przeglądy agregatów. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji.

  Data dodania: 14 07 2014 szczegóły wpisu
 • GEBAR skrzynie strzałowe

  GEBAR skrzynie strzałowe

  Gebar to znane przedsiębiorstwo działające w przemyśle górniczym. Firma ta zajmuje się m.in. produkcją skrzyń strzałowych, naprawą lokomotyw górniczych i innych. Skrzynie strzałowe służą do bezpiecznego przechowywania materiałów wybuchowych. W ofercie firmy znajduje się również platforma do transportu baterii jak i też osprzęt do iniekcji górotworu. Więcej informacji na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 01 02 2013 szczegóły wpisu
 • Urządzenia Marechal

  Urządzenia Marechal

  Dekontaktory Marechal mają szerokie zastosowanie w przemyśle, np. hutnictwie, górnictwie, kopalniach odkrywkowych, żwirowniach, itp. Wszędzie tam gdzie jest potrzeba częstego rozłączania i załączania maszyn i urządzeń elektrycznych. Atutem w urządzeniach Marechal jest możliwość łączenia pod stałym obciążeniem, bez konieczności posiadania dodatkowych rozłączników. Urządzenia Marechal mają także zastosowanie w kolejnictwie, gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo rozerwania złącz elektrycznych. Firma Marechal stworzyła urządzenia "self-ejecting" które są samorozłączalne w przypadku powstania niedopuszczalnej odległości pomiędzy gniazdem przyłączeniowym, a maszyną zasilaną.Zapraszamy na stronę www.matelpol.pl Nasza firma MATELPOL zajmuje się doradztwem i doborem odpowiednich złącz lub wyszukiwaniem rozwiązań do nietypowych zastosowań.W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt e-mail, formularz kontaktowy, lub telefonicznie.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia górnicze - nowa strona:

Adres: