maszyny i urządzenia hydrauliczne

 • HYDRO PRECYZJA Pruszcz Gdański

  HYDRO PRECYZJA Pruszcz Gdański

  Prowadzone przez Janusza Cisaka przedsiębiorstwo Hydro-Precyzja znajduje się w Gdańsku. Zakres jego usług obejmuje profesjonalną regenerację silników hydraulicznych typu SOK, pomp śrubowych i tłoczkowych, a także ich obróbkę mechaniczną. Firma zajmuje się ponadto modernizacją silników starszego typu. Wszystkie naprawy realizowane są przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych. Udzielana jest na nie także gwarancja. Co więcej, przedsiębiorstwo posiada sprzęt pozwalający na produkcję nowych silników typu SOK. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami działalności przedsiębiorstwa, dostępnymi na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 04 2017 szczegóły wpisu
 • Hydromech SA

  Hydromech SA

  Zakład Hydrauliki Siłowej HYDROMECH S.A. to zajmująca się działalnością produkcyjną i handlową firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń i maszyn hydraulicznych.
  W ramach naszych usług przeprowadzamy m.in.:
  - montaże instalacji hydrauliki siłowej
  - remonty układów hydrauliki siłowej
  - płukanie układów hydrauliki siłowej
  - przeglądy i remonty maszyn i urządzeń
  Zajmujemy się również indywidualnymi projektami konstrukcyjno-wdrożeniowymi, tymi opartymi na powierzonej nam dokumentacji, ale też tymi, gdzie sami musimy wszystko opracować od podstaw. Posiadamy też niezbędne doświadczenie oraz dopuszczenia (Koncesja MSW i Certyfikat AQAP), pozwalające nam realizować projekty dla branży obronnej.
  Nasza firma produkuje specjalistyczne narzędzia i silniki hydrauliczne dla górnictwa, wykonujemy też prace montażowo-serwisowe dla branży morskiej i obronnej. W naszej ofercie handlowej znajdują się wyroby produkcji własnej HYDROMECH oraz wyroby naszych partnerów handlowych i wyroby firm, które reprezentujemy na polskim rynku.

  Data dodania: 04 03 2016 szczegóły wpisu
 • KDM larseny

  KDM larseny

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo KDM Dariusz Mazur z siedzibą w Michałowicach. Na rynku działamy od 1998 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem maszyn oraz urządzeń. Proponujemy: wibromłoty, wciskarki hydrauliczne, palownice, wiertnice, młoty hydrauliczne, pompy, mieszalniki, osprzęt wiertniczy i platformy samo-podnoszące. Proponujemy sprzedaż, wynajem i serwis wyżej wymienionych urządzeń. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Pełna oferta mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 06 2015 szczegóły wpisu
 • Poclain - silniki i pompy hydrauliczne

  Poclain - silniki i pompy hydrauliczne

  Jeśli jesteś posiadaczem sprzętu budowlanego (drogowego), takiego, jak koparka, ładowarka, minikoparka czy spycharka (lub innego, bo rodzajów tychże urządzeń jest naprawdę bardzo wiele), na pewno od czasu do czasu stykasz się z sytuacją, kiedy w twojej maszynie psuje się jakaś część - na przykład związana z hydrauliką. W takich maszynach, które na co dzień pracują w ekstremalnych warunkach, dźwigając imponujące ciężary, do uszkodzeń pomp czy silników hydraulicznych dochodzi relatywnie ciężko, ponieważ części te są najbardziej eksploatowane (czego nie można na przykład powiedzieć i silnikach np. koparek). W sytuacji awarii, jedni próbują naprawić pompę Bosch Rexroth, inni od razu kierują swe kroki do serwisu po nową pompę Hydromatik. Którzy z nich postępują bardziej prawidłowo? Trudno powiedzieć...
  Jedno jest pewne - warto poszukać albo dobrego, zaufanego dostawcy takich części zamiennych albo też znaleźć profesjonalny serwis naprawiający pompy i silniki hydrauliczne. W końcu maszyny budowlane to narzędzia pracy przynoszące pieniądze swoim właścicielom, dzięki którym mogą oni utrzymać wiele osób. Warto zadbać o nasze koparki!

  Data dodania: 28 02 2014 szczegóły wpisu
 • Agregaty hydrauliczne, Hydac Sp. z o.o.

  Agregaty hydrauliczne, Hydac Sp. z o.o.

  Firma HYDAC Sp. z o.o. jest spółką córką niemieckiego koncernu HYDAC TECHNOLOGY, światowego lidera w zakresie hydrauliki siłowej. Firma HYDAC wytwarza nie tylko komponenty, lecz również perfekcyjnie łączy je ze sobą w podzespoły aż po kompletne agregaty hydrauliczne. Niezawodna technologia, wysoki standard jakości oraz kompleksowe metody testów i kontroli gwarantują uzyskiwanie wysokich parametrów technicznych w produkowanych przez firmę HYDAC agregatach hydraulicznych. Produkty marki HYDAC znane są na rynku polskim już od latach sześćdziesiątych, a w 1992 r., z uwagi na duże zainteresowanie klientów i powiększający się rynek, powstała w Mikołowie odrębna spółka Hydac Sp. z o.o.. W następnych latach firma Hydac Sp. z o.o. poszerzyła się o biura zewnętrzne - Wrocław i Toruń. W 2001 roku rozpoczęły swoją działalność przedstawicielstwa Moskwie, Kijowie i Mińsku. Wysoka jakość produktów i nowoczesność oferowanych rozwiązań zyskały tak licznych klientów w Polsce i na Wschodzie, że w 2004 roku siedziba w Mikołowie powiększyła się o nową halę produkcyjno-magazynową, a na początku roku 2007 podjęta została decyzja o dalszej rozbudowie firmy. Nowa hala produkcyjna z zapleczem biurowym umożliwia realizację wciąż rosnącej liczby zamówień produkcyjnych, w szczególności budowę zaawansowanych technologicznie systemów hydraulicznych. Aktualnie w związku z silnym rozwojem firmy w Polsce oraz Europie Wschodniej, Hydac Sp. z o.o. może pochwalić się nowymi biurami w Warszawie, Gdańsku, w stolicy Łotwy Rydze oraz drugim biurem na Ukrainie w prężnie rozwijającym się mieście Donieck. Oferta firmy HYDAC nie ogranicza się do dostawy komponentów czy agregatów hydraulicznych i smarnych, obejmuje również projektowanie, montaż, uruchomienie i wyspecjalizowany serwis urządzeń. To, co jednak nas wyróżnia to fachowa wiedza inżynierska, wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta, poparte szkoleniami technicznymi. Firma HYDAC to kompetentny i godny zaufania partner dostarczający komponenty i systemy. Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych produktów i usług jest certyfikat jakości ISO 9001:2000. Zaufanie firmy HYDAC potwierdzają również wyróżnienia za działalność na rzecz lokalnej społeczności.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia hydrauliczne - nowa strona:

Adres: