maszyny i urządzenia ładunkowe

 • Mini ładowarki MULTIONE

  Mini ładowarki MULTIONE

  Czy wiesz, że wiele różnych maszyn dedykowanych pod konkretne prace można zastąpić jedną miniładowarką Multione? Jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej budowy, umożliwiającej synchronizowanie maszyny z najróżniejszymi narzędziami wymiennymi. Te z kolei przeznaczone są do najróżniejszych robót od ładowania, czy kopania począwszy, a na przesadzani drzewek skończywszy! Miniładowarką Multione wymieszasz beton, ułożysz kostkę brukową, a nawet zbierzesz liście z gruntu! Więcej o niezwykłych właściwościach miniładowarek Multione przeczytasz na naszej stronie.

  Data dodania: 14 05 2014 szczegóły wpisu
 • Inter Handler ładowarki teleskopowe

  Inter Handler ładowarki teleskopowe

  Interhandler Sp. z o.o. działa na terenie całego kraju nieprzerwalnie od 1989 roku. Naszą zasadą jest najwyższa jakość świadczonych usług dlatego zatrudniamy już 200 wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Wprowadziliśmy na krajowy rynek ponad 7500 maszyn i urządzeń co stawia nas na pozycji jednego z największych hurtowników w Polsce marek JCB i Rubble Master. Nasza oferta to: maszyny i urządzenia budowlanych, maszyny do przewozu i transportu wewnętrznego, maszyny kruszące, przesiewacze, sprzedaż części i oraz profesjonalny serwis. Dysponujemy 80 wyspecjalizowanymi samochodami serwisowymi. Naprawy wykonujemy w miejscu pracy maszyny. Dokładamy wszelkich starań aby każdy Kontrahent był rad ze współpracy z naszą firmą. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 24 02 2013 szczegóły wpisu
 • Ładowarki teleskopowe Łódź

  Ładowarki teleskopowe Łódź

  Na stronie firmy Fikus z Łodzi znajduje się oferta dotycząca najmu osprzętu budowlanego. W ofercie są takie pozycje jak: wynajem koparko ładowarki, usługi dźwigowe i ładowarki teleskopowe. Wszystkie te usługi da się zatwierdzić telefonicznie, nawiązując kontakt z Fikusem za pomocą podanego na stronie numeru telefonu. Biznes ten, funkcjonuje od 1989r, a od wielu lat bierze udział również w programie Rzetelna Firma, o którym dokładniejsze wiadomości opublikowane są na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia ładunkowe - nowa strona:

Adres: