maszyny i urządzenia medyczne

 • Serwis medyczny iMeso.pl

  Serwis medyczny iMeso.pl

  iMeso.pl jest serwisem medycznym oraz sklepem internetowym specjalizującym się w tematyce medycyny oraz dermatologii estetycznej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Jerozolimskiej 96.
  Osoby specjalizujące się w branży medycyny estetycznej oraz te co się nią interesują znajdą w serwisie nowości oraz informacje z całego świata.
  Sprzęt medyczny jest najwyższej jakości i można znaleźć urządzenia do każdego zabiegu medycznego.

  Data dodania: 26 04 2017 szczegóły wpisu
 • Mesi-abpi.pl

  Mesi-abpi.pl

  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Diabetica, która swoją siedzibę ma w Nysie w województwie opolskim. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem specjalistycznych urządzeń medycznych przeznaczonych do diagnostyki. W naszej ofercie znaleźć można przełomowe oraz precyzyjne urządzenie ABPI do automatycznego pomiaru wskaźnika kostka-ramię. Jest to znakomite rozwiązanie dla lekarzy pierwszego kontaktu, które w krótkim, trzyminutowym czasie pozwala precyzyjne zmierzyć wskaźnik oraz zdiagnozować choroby tętnic obwodowych. Szczegóły oferty i opis urządzenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 04 2017 szczegóły wpisu
 • DIAMEDICA diagnostyka obrazowa

  DIAMEDICA diagnostyka obrazowa

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Diamedica z Gdańska. Zajmujemy się dystrybucją aparatury do wykonywania zdjęć rentgenowskich. W naszej ofercie Klienci odnajdą aparaty kostno-płucne klasyczne, z uniwersalną kolumną, a także urządzenia do pośredniej oraz bezpośredniej radiografii cyfrowej. Poza tym świadczymy usługi z zakresu teleradiologii. Do tradycyjnych zdjęć RTG przygotowujemy opisy, które wysyłane są w ciągu 24 godzin. W ramach obsługi wyposażamy placówki w sprzęt do teletransmisji i ucyfrawiamy urządzenia systemami CR lub DR. Współpracujemy z firmami leasingowymi oraz proponujemy dzierżawę urządzeń. Więcej informacji dotyczących naszej firmy odnajdą Państwo na witrynie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2016 szczegóły wpisu
 • Laser SLT - www.consultronix.pl

  Laser SLT - www.consultronix.pl

  Laser SLT czy dermatoskop są urządzeniami medycznymi, których zaawansowanie technologiczne i wysoka jakość pozwoliły na wyleczenia jaskry lub wczesną diagnozę czerniaka. Nic więc dziwnego, że coraz więcej placówek medycznych poszukuje dostawców takich rozwiązań. Przedstawiamy więc firmę Consultronix, która zajmuje się dystrybucją aparatury medycznej ponad 25 lat. Początkowo był to tylko podwykonawca amerykańskiego producenta, jednak z czasem przekształcił się w niezależną spółkę specjalizującą się w aparaturze okulistycznej i dermatologicznej. Lasery SLT i inne okulistyczne urządzenia wymagają dużej czułości, co za tym idzie, części z jakich są zbudowane muszą pochodzić z pewnych źródeł oraz być bardzo wysokiej jakości. Kupując w firmie Consultronix dostajesz gwarancję nie tylko jakości, ale także dużej skuteczności. Z laserem SLT od Consultronixu znacznie podniesiesz jakość swoich usług. To bardzo elastyczne rozwiązanie - sprawdzi się równie dobrze w klinice czy szpitalu państwowym, jak i w prywatnym gabinecie lekarskim - skuteczność leczenia takimi urządzeniami będzie widoczna już po ich pierwszym użyciu. Pacjent od razu będzie czuł większy komfort, a efekty leczenia będą jeszcze bardziej spektakularne.

  Data dodania: 18 08 2016 szczegóły wpisu
 • Sprzęt medyczny Bielsko-Biała

  Sprzęt medyczny Bielsko-Biała

  Firma Has-med uzupełnia szpitale, kliniki rehabilitacji, uzdrowiska, domy pomocy społecznej i inne tego typu placówki w sprzęt rehabilitacyjny znanych i szanowanych marek, jak na przykład SKANLAB AS, HydroMassage oraz Monark Exercise AB. Has-med posiada w ofercie różnego typu profesjonalne urządzenia stosowane podczas kinezyterapii, hydroterapii czy też fizykoterapii. Spełniają one wszystkie normy i wymogi, jakie powinien mieć sprzęt rehabilitacyjny. Wszystkie artykuły można nabyć w konkurencyjnych cenach w sklepie internetowym. Znaleźć w nim można również termometry, akcesoria stomatologiczne i protetyczne, jak również kufry medyczne i książki.

  Data dodania: 19 02 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

maszyny i urządzenia medyczne - nowa strona:

Adres: