maszyny i urządzenia medyczne

 • Wypożyczalnia aparatów tlenowych - kwarc-med.pl

  Wypożyczalnia aparatów tlenowych - kwarc-med.pl

  Opiekując się starszym bądź schorowanymi krewnym, dobrze zorientować się, gdzie w najbliższej okolicy znajduje się sklep medyczny bądź wypożyczalnia sprzętu medycznego. W razie potrzeby, lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia podopiecznego, można zgłosić się wtedy po odpowiedni sprzęt, taki jak elektryczny wózek inwalidzki, łóżko rehabilitacyjne, aparat tlenowy, ssak medyczny, czy koncentrator tlenu. 

  Data dodania: 18 10 2022 szczegóły wpisu
 • eurtex.com

  eurtex.com

  Prowadzisz gabinet trychologiczny, dermatologiczny czy salon fryzjerski i szukasz urządzeń do rozbudowy zaplecza technicznego i rozwoju oferty? Warto poznać się z ofertą firmy Eurtex z Warszawy, która jest importerem i dystrybutorem aparatów do badania skóry i włosów, działając na rynku od przeszło 15 lat. Polecamy urządzenia Aram Huvis - światowego lidera w produkcji urządzeń do diagnozy skóry i włosów. Zapraszamy do współpracy również sieci aptek prowadzące dermokonsultacje wspomagające sprzedaż dermokosmetyków.

  Data dodania: 15 10 2020 szczegóły wpisu
 • Vitberg

  Vitberg

  Vitberg? Jesteśmy Polską firmą, prowadzącą produkcję w Polsce, a dokładniej w Nowym Sączu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat naszych produktów. Dlatego w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, zawsze służymy pomocą. Nasze produkty charakteryzują się głównie skutecznością, mobilnością i bezpieczeństwem. Wibroterapia to nowoczesna metoda terapeutyczna, która bazuje na technologii. Jednak stawiamy też na zgodność z naturą. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!

  Data dodania: 18 04 2019 szczegóły wpisu
 • www.baroks.pl - Komory hiperbaryczne

  www.baroks.pl - Komory hiperbaryczne

  Baroks projektuje i produkuje komory hiperbaryczne do zastosowania medycznego oraz wykorzystywania przez profesjonalnych nurków i pilotów w celach treningowych. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu firm ma możliwości, aby zapewnić wszystkie dostępne obecnie na rynku rozwiązania oraz dostosować produkt do indywidualnych potrzeb klienta. Po szczegółowe informacje dotyczące oferty zapraszamy na stronę www.

  Data dodania: 29 11 2018 szczegóły wpisu
 • METRUM CRYOFLEX Sp. z o.o.

  METRUM CRYOFLEX Sp. z o.o.

  Prezentowana przez nas marka dostarcza jakościowo profesjonalne produkty dla wielu obszarów medycyny. Zapraszamy bardzo serdecznie na internetową witrynę, gdzie będzie można odszukać kluczowe informacje na temat naszych produktów, a ponadto przekonać się, co możemy konkretnie zaoferować dla konkretnych obszarów medycznych. Chętnie podpowiemy, doradzimy i posłużymy wszelką pomocą w kwestii dobierania sprzętów, wystarczy skontaktować się z nami. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, to będzie doskonała decyzja.

  Data dodania: 09 08 2018 szczegóły wpisu
 • Serwis medyczny iMeso.pl

  Serwis medyczny iMeso.pl

  iMeso.pl jest serwisem medycznym oraz sklepem internetowym specjalizującym się w tematyce medycyny oraz dermatologii estetycznej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Jerozolimskiej 96.
  Osoby specjalizujące się w branży medycyny estetycznej oraz te co się nią interesują znajdą w serwisie nowości oraz informacje z całego świata.
  Sprzęt medyczny jest najwyższej jakości i można znaleźć urządzenia do każdego zabiegu medycznego.

  Data dodania: 26 04 2017 szczegóły wpisu
 • Mesi-abpi.pl

  Mesi-abpi.pl

  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Diabetica, która swoją siedzibę ma w Nysie w województwie opolskim. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem specjalistycznych urządzeń medycznych przeznaczonych do diagnostyki. W naszej ofercie znaleźć można przełomowe oraz precyzyjne urządzenie ABPI do automatycznego pomiaru wskaźnika kostka-ramię. Jest to znakomite rozwiązanie dla lekarzy pierwszego kontaktu, które w krótkim, trzyminutowym czasie pozwala precyzyjne zmierzyć wskaźnik oraz zdiagnozować choroby tętnic obwodowych. Szczegóły oferty i opis urządzenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 04 2017 szczegóły wpisu
 • DIAMEDICA diagnostyka obrazowa

  DIAMEDICA diagnostyka obrazowa

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Diamedica z Gdańska. Zajmujemy się dystrybucją aparatury do wykonywania zdjęć rentgenowskich. W naszej ofercie Klienci odnajdą aparaty kostno-płucne klasyczne, z uniwersalną kolumną, a także urządzenia do pośredniej oraz bezpośredniej radiografii cyfrowej. Poza tym świadczymy usługi z zakresu teleradiologii. Do tradycyjnych zdjęć RTG przygotowujemy opisy, które wysyłane są w ciągu 24 godzin. W ramach obsługi wyposażamy placówki w sprzęt do teletransmisji i ucyfrawiamy urządzenia systemami CR lub DR. Współpracujemy z firmami leasingowymi oraz proponujemy dzierżawę urządzeń. Więcej informacji dotyczących naszej firmy odnajdą Państwo na witrynie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2016 szczegóły wpisu
 • Laser SLT - www.consultronix.pl

  Laser SLT - www.consultronix.pl

  Laser SLT czy dermatoskop są urządzeniami medycznymi, których zaawansowanie technologiczne i wysoka jakość pozwoliły na wyleczenia jaskry lub wczesną diagnozę czerniaka. Nic więc dziwnego, że coraz więcej placówek medycznych poszukuje dostawców takich rozwiązań. Przedstawiamy więc firmę Consultronix, która zajmuje się dystrybucją aparatury medycznej ponad 25 lat. Początkowo był to tylko podwykonawca amerykańskiego producenta, jednak z czasem przekształcił się w niezależną spółkę specjalizującą się w aparaturze okulistycznej i dermatologicznej. Lasery SLT i inne okulistyczne urządzenia wymagają dużej czułości, co za tym idzie, części z jakich są zbudowane muszą pochodzić z pewnych źródeł oraz być bardzo wysokiej jakości. Kupując w firmie Consultronix dostajesz gwarancję nie tylko jakości, ale także dużej skuteczności. Z laserem SLT od Consultronixu znacznie podniesiesz jakość swoich usług. To bardzo elastyczne rozwiązanie - sprawdzi się równie dobrze w klinice czy szpitalu państwowym, jak i w prywatnym gabinecie lekarskim - skuteczność leczenia takimi urządzeniami będzie widoczna już po ich pierwszym użyciu. Pacjent od razu będzie czuł większy komfort, a efekty leczenia będą jeszcze bardziej spektakularne.

  Data dodania: 18 08 2016 szczegóły wpisu
 • Sprzęt medyczny Bielsko-Biała

  Sprzęt medyczny Bielsko-Biała

  Firma Has-med uzupełnia szpitale, kliniki rehabilitacji, uzdrowiska, domy pomocy społecznej i inne tego typu placówki w sprzęt rehabilitacyjny znanych i szanowanych marek, jak na przykład SKANLAB AS, HydroMassage oraz Monark Exercise AB. Has-med posiada w ofercie różnego typu profesjonalne urządzenia stosowane podczas kinezyterapii, hydroterapii czy też fizykoterapii. Spełniają one wszystkie normy i wymogi, jakie powinien mieć sprzęt rehabilitacyjny. Wszystkie artykuły można nabyć w konkurencyjnych cenach w sklepie internetowym. Znaleźć w nim można również termometry, akcesoria stomatologiczne i protetyczne, jak również kufry medyczne i książki.

  Data dodania: 19 02 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

maszyny i urządzenia medyczne - nowa strona:

Adres: