maszyny i urządzenia multimedialne

 • Wizualizer.pl

  Wizualizer.pl

  Wizualizer.pl – u nas nabędziesz projektor multimedialny, rzutnik multimedialny. Doradzimy Ci jaki ekran projekcyjny wybrać, jak dobrać ekran do projektora. W ofercie posiadamy projektory multimedialne – projektory benq, projektory epson, projektory nec, projektory panasonic oraz projektory sony. Drugą grupą produktów, które oferujemy są monitory interaktywne oraz tablice interaktywne. Doradzimy wg. jakich kryteriów powinna być dobrana tablica interaktywna oraz w czym lepszy jest od niej monitor interaktywny znany również jako monitor dotykowy. U nas nabędziesz akcesoria av takie jak kabel hdmi, lampa do projektora, uchwyt do projektora czy stolik do projektora. Nowością w ofercie są telewizory w lustrze zwane mirror TV. Telewizor w lustrze to najnowszy trend umieszczania wyświetlaczy multimedialnych nadający im wyjątkowej ekskluzywności.

  Data dodania: 04 04 2016 szczegóły wpisu
 • PMH Media - wypożyczalnia sprzętu multimedialnego

  PMH Media - wypożyczalnia sprzętu multimedialnego

  Przedmiotem naszej działalności jest wynajem sprzętu multimedialnego, jego instalacja oraz obsługa. Nasz sprzęt wykorzystywany jest na wszelkiego rodzaju targi, szkolenia, konferencje oraz wydarzenia rozrywkowe. Nasza firma powstała w 2011 roku i od tego czasu działamy w branży wynajmu. PMH Media jest członkiem PMH Group sp. z o.o.

  W naszej ofercie znajdą Państwo:
  - projektory multimedialne,
  - telewizory,
  - mikrofony oraz głośniki,
  - ekrany bezszwowe oraz dotykowe,
  - laptopy,
  - ekrany projekcyjne oraz wiele innych.

  Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 16 02 2014 szczegóły wpisu
 • Projektor multimedialny

  Projektor multimedialny

  Nasza firm posiada duże doświadczenie w zakresie dystrybucji wysokiej jakości sprzętu interaktywnego oraz multimedialnego. W ramach naszej oferty zapewniamy dostęp do nowoczesnego, wysokiej jakości sprzętu, jaki pochodzi od renomowanych, markowych producentów. W ramach naszej oferty zapewniamy możliwość zakupu ekranów projekcyjnych, produktów audiowizualnych, sprzętu interaktywnego do biur, instytucji, projektorów multimedialnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do współpracy!

  Data dodania: 26 05 2013 szczegóły wpisu
 • Ekrany projekcyjne - do biura, domu, kina domowego

  Ekrany projekcyjne - do biura, domu, kina domowego

  Masz już dosyć tymczasowych rozwiązań? Na stronie ans-instalacje.pl odnajdziesz ekrany do projektorów każdego typu:ekrany do zabudowy, ekrany elektryczne, ekrany projekcyjne ramowe, ekrany kino domowe. Wytwarzane przez czołowych krajowych oraz zagranicznych producentów, mogą być wyprodukowane ściśle według wymagań klientów. Nasz konsultant może pomóc Ci wybrać ekran do projektora, niezależnie od tego czy chcesz zamówić ekran elektryczny czy ekran projekcyjny manualny. Firma oferuje również usługę profesjonalnego montażu ekranów projekcyjnych.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • Ekrany projekcyjne do biura

  Ekrany projekcyjne do biura

  Na stronie ans.sklep.pl znajdziesz bogatą ofertę ekranów projekcyjnych, różnego rodzaju oraz przeznaczenia. Elektryczne ekrany projekcyjne, wyprodukowane w fabrykach czołowych krajowych i zagranicznych wytwórców, są dostępne w wielu rozmiarach, standardach i cenach. Każdy zainteresowany wybierze tu ekran do biura, mieszkania lub sali lekcyjnej. Na stronie ans.sklep.pl znajdziesz kontakt z naszym konsultantem, który pomoże dokonać Ci wyboru. Nie zwlekaj, odwiedź już teraz adres ans.sklep.pl!

  Data dodania: 21 02 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

maszyny i urządzenia multimedialne - nowa strona:

Adres: