maszyny i urządzenia myjące

 • AAT RENKAR odkurzacze parowe Kraków

  AAT RENKAR odkurzacze parowe Kraków

  W Krakowie mieści się firma Karcher Center AATRenKar, jaka serdecznie zaprasza do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Funkcjonujemy na rynku niezmiennie od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych urządzeń czyszczących, w tym zamiatarek, szorowarek, parownic, odkurzaczy, froterek, myjek ciśnieniowych i szczotek elektrycznych. Ponadto posiadamy również myjnie samochodowe, systemy nawadniające oraz środki czyszczące i akcesoria. Naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń zakupionych w Polsce lub za granicą. Ponadto proponujemy wynajem niektórych urządzeń aby osobiście zaznajomić się z ich zaletami. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe odnajdą Państwo na witrynie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2016 szczegóły wpisu
 • Producent myjek ciśnieniowych Wemaa

  Producent myjek ciśnieniowych Wemaa

  Firma Wemaa trudni się wytwarzaniem myjek wysokociśnieniowych a także pomp wysokociśnieniowych. Proponujemy różnorodne artykuły, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas odpowiednią dla siebie propozycję. Ponadto udostępniamy sposobność wykonania artykułów zgodnych z oczekiwaniami każdego klienta. Funkcjonujemy w branży od 1994 roku, co pozwala nam na zapewnienie doskonałej klasy oferowanych artykułów. Każde produkty wytwarzamy w Polsce. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 02 2016 szczegóły wpisu
 • Mycie warzyw

  Mycie warzyw

  Firma Mega zajmuje się projektowaniem i produkcją instalacji kompletnych linii do realizacji procesów przetwórstwa spożywczego. W szczególności oferujemy między innymi mycie owoców i warzyw, mycie opakowań oraz transport technologiczny. W ramach realizowanych umów świadczymy również usługi szkoleniowe dla personelu obsługującego zamawiane u nas maszyny.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Mop obrotowy

  Mop obrotowy

  Jednym z wyjątkowo często stosowanych urządzeń pomocnych przy robieniu porządków jest mop obrotowy. Dzięki jego konstrukcji możliwe jest błyskawiczne ścieranie podłóg, nawet bez moczenia rąk w wodzie. Zastosowanie obrotowego mopa Vileda w znacznym stopniu minimalizuje czas sprzątania, i co istotne przynosi doskonałe efekty.
  Poczesna i uznana na rynku branżowym firma Vileda właśnie ogłosiła laureatów swojego konkursu. Wygrać można było wiele cennych nagród. Konkurs Vileda to 3 tys. zestawów, które zdobędą laureaci. Trzeba podkreślić, że to nie pierwszy taki konkurs i Vileda już zapowiada kolejne.

  Data dodania: 09 02 2013 szczegóły wpisu
 • Mobilne myjnie - SteamArt

  Mobilne myjnie - SteamArt

  Takie podejścia dopuszczają zdobyć o wiele lepsze wyniki pracy w zestawieniu z odmiennymi narzędziami, czego konsekwencją jest szybsze również dokładniejsze mycie. Niesporną wartością myjni parowych jest zjawisko, że do otworzenia myjni nie są należyte żadne pozwolenia, natomiast aktywność wolno począć natychmiast następnego dnia po nabytku machiny. Myjnie parowe są także mobilne i umożliwiają na wypuszczenie myjni z dostępem do użytkownika – posługi szczególnej, jednakże niezmiernie czynnie rozwijającej się na krajowym rynku.W urządzeniach Optima bojler włada najlepsze na zbycie aspekty, dzięki czemu określa się najwyższą wytrzymałością oraz wydajnością.

  Data dodania: 11 07 2012 szczegóły wpisu
 • Myjki przemysłowe

  Myjki przemysłowe

  Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Wytwarzamy urządzenia, instalacje przemysłowe dla różnych gałęzi przemysłu i usług - myjnie przemysłowe, instalacje wyparne, systemy usuwania olejów, pompy ciepła, będące częścią dużych systemów. Rozwiązujemy problemy naszych klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach i dobierając środki chemiczne, korzystając z najnowszej wiedzy. Myjnie komorowe automatyczne przeznaczone są do mycia i czyszczenia detali, przedmiotów w różnych działach przemysłu i usługach. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej można stosować je do różnych procesów bez obawy o korozję. Zalecane do: mycia, czyszczenia, odtłuszczania, fosforanowania itp. Kosz napędzany jest hydrodynamiczne lub za pomocą napędu własnego. Szafa sterownicza zapewnia regulację czasu i temperatury mycia.Myjki przemysłowe stosowane w przemyśle metalowym, motoryzacyjnym, chemicznym itp. W jednej maszynie można myć, płukać i suszyć dzięki zastosowaniu specjalnych promienników podczerwieni, które w ciągu 2 sekund zapewniają temperaturę 2000 °C na powierzchni detalu. W tym rozwiązaniu nagrzewany jest detal a nie powietrze. Deskrypcja technologii mycia i czyszczenia, np. tłoczników, silników, wymienników ciepła (15-100 ton) itp. - Silniki umieszcza się na specjalnym podeście roboczym, który za pomocą suwnicy lub na wózku zostanie umieszczony w kabinie myjnie. Pracownik wchodzi do kabiny która osłonięta jest kotarą paskową PCV. Ma na bocznej ściance przygotowane stanowisko z lancami: myjącą, i np. powietrzną. Kabina dodatkowo oświetlona światłem elektrycznym + dodatkowe oświetlenie naturalne w oszklonym sufitem. Podest roboczy w kabinie o udźwigu ok. 15-100 t (opcja). Kabina wentylowana (wentylacja mechaniczna z źródła własnego) kierunkująca strugę powietrza i pary wodnej. W podłodze kabiny osadnik.

  Data dodania: 27 05 2012 szczegóły wpisu
 • Stoły do mycia części - Eko- Clean

  Stoły do mycia części - Eko- Clean

  Eko-clean jest obecna na polskim rynku już prawie dwadzieścia lat. Setki stałych klientów współpracuje z nami od początku naszego istnienia. Zarówno dziś jak i wtedy naszą domeną jest kompletna obsługa klienta, zaczynając od dostarczenia wytrzymałych urządzeń i specjalistycznych przemysłowych środków odtłuszczająco-czyszczących aż po przyjęcie zanieczyszczonych substancji. Oferujemy rozwiązania które można wykorzystywać w każdych warunkach. Obecnie systemy i urządzenia Eko-Clean można spotkać nie tylko w zakładach mechanicznych ale także w szeroko pojmowanym przemyśle, gdyż oferowane przez nas myjki wysokociśnieniowe, stoły do mycia części lub myjki przemysłowe zyskały popularność wielu użytkowników. Jeśli szukasz ekologicznych rozwiązań myjących wskazane jest żebyś zapoznał się z naszą propozycją.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
 • Myjki parowe

  Myjki parowe

  Green Steam jest jedynym i autoryzowanym przedstawicielem SJE Corporation w Europie centralnej i wschodniej. Green Steam para się sprzedażą myjni parowych. Myjnie parowe są nowością na rynku myjni samochodowych. Myjnie parowe czynią, że w trakcie używania myjki, ilość wody znacząco pomniejsza się jednocześnie zwiększa się jakość czyszczenia! Dzięki naszej ofercie są Państwo w stanie otworzyć własny biznes w praktycznie każdym miejscu bo na jej prowadzenie nie wymagane jest żadne pozwolenia. Myjnie parowe to świetny pomysł na działalność gospodarczą! Z naszą pomocą możesz otworzyć myjnie mobile (dojeżdżające do klienta) lub myjnie samochodowe - nie duże i przyjazne środowisku. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i zmień swoją przyszłość na lepsze! Zapraszamy!

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
 • Ekosystem Chemia

  Ekosystem Chemia

  Nasza firma zapewnia państwu doskonałej jakości urządzenia myjące, które przy tym że doskonale wypełniają swoje zadania tj. bezbłędne czyszczenie różnego rodzaju powierzchni są przyjazne środowisku! To właśnie domena naszej firmy, z całego serca pragniemy przyczynić się do tego aby nasze środowisko naturalne nie było tak niepotrzebnie zatruwane. Dlatego proponujemy państwu myjki warsztatowe obiegu zamkniętego które posługują się przyjaznymi dla środowiska płynami czyszczącymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
 • CMK myjnie

  CMK myjnie

  Wszystkie myjnie bezdotykowe w jednym miejscu. Bezpłatne, profesjonalne doradztwo przy wyborze urządzeń, konstrukcji, technologii, zarządzania.
  Wspieramy również przy:
  - ocenie i wyborze lokalizacji;
  - przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania niezbędnych pozwoleń;
  - wyborze dostawców zaopatrzenia;
  - dobieraniu odpowiednich działań marketingowych.
  Gwarantujemy ceny producentów i atrakcyjne rabaty

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

maszyny i urządzenia myjące - nowa strona:

Adres: