maszyny i urządzenia myjące

 • AAT RENKAR odkurzacze parowe Kraków

  AAT RENKAR odkurzacze parowe Kraków

  W Krakowie mieści się firma Karcher Center AATRenKar, jaka serdecznie zaprasza do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Funkcjonujemy na rynku niezmiennie od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych urządzeń czyszczących, w tym zamiatarek, szorowarek, parownic, odkurzaczy, froterek, myjek ciśnieniowych i szczotek elektrycznych. Ponadto posiadamy również myjnie samochodowe, systemy nawadniające oraz środki czyszczące i akcesoria. Naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń zakupionych w Polsce lub za granicą. Ponadto proponujemy wynajem niektórych urządzeń aby osobiście zaznajomić się z ich zaletami. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe odnajdą Państwo na witrynie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2016 szczegóły wpisu
 • Producent myjek ciśnieniowych Wemaa

  Producent myjek ciśnieniowych Wemaa

  Firma Wemaa trudni się wytwarzaniem myjek wysokociśnieniowych a także pomp wysokociśnieniowych. Proponujemy różnorodne artykuły, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas odpowiednią dla siebie propozycję. Ponadto udostępniamy sposobność wykonania artykułów zgodnych z oczekiwaniami każdego klienta. Funkcjonujemy w branży od 1994 roku, co pozwala nam na zapewnienie doskonałej klasy oferowanych artykułów. Każde produkty wytwarzamy w Polsce. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 02 2016 szczegóły wpisu
 • Mycie warzyw

  Mycie warzyw

  Firma Mega zajmuje się projektowaniem i produkcją instalacji kompletnych linii do realizacji procesów przetwórstwa spożywczego. W szczególności oferujemy między innymi mycie owoców i warzyw, mycie opakowań oraz transport technologiczny. W ramach realizowanych umów świadczymy również usługi szkoleniowe dla personelu obsługującego zamawiane u nas maszyny.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Mop obrotowy

  Mop obrotowy

  Jednym z wyjątkowo często stosowanych urządzeń pomocnych przy robieniu porządków jest mop obrotowy. Dzięki jego konstrukcji możliwe jest błyskawiczne ścieranie podłóg, nawet bez moczenia rąk w wodzie. Zastosowanie obrotowego mopa Vileda w znacznym stopniu minimalizuje czas sprzątania, i co istotne przynosi doskonałe efekty.
  Poczesna i uznana na rynku branżowym firma Vileda właśnie ogłosiła laureatów swojego konkursu. Wygrać można było wiele cennych nagród. Konkurs Vileda to 3 tys. zestawów, które zdobędą laureaci. Trzeba podkreślić, że to nie pierwszy taki konkurs i Vileda już zapowiada kolejne.

  Data dodania: 09 02 2013 szczegóły wpisu
 • Mobilne myjnie - SteamArt

  Mobilne myjnie - SteamArt

  Takie podejścia dopuszczają zdobyć o wiele lepsze wyniki pracy w zestawieniu z odmiennymi narzędziami, czego konsekwencją jest szybsze również dokładniejsze mycie. Niesporną wartością myjni parowych jest zjawisko, że do otworzenia myjni nie są należyte żadne pozwolenia, natomiast aktywność wolno począć natychmiast następnego dnia po nabytku machiny. Myjnie parowe są także mobilne i umożliwiają na wypuszczenie myjni z dostępem do użytkownika – posługi szczególnej, jednakże niezmiernie czynnie rozwijającej się na krajowym rynku.W urządzeniach Optima bojler włada najlepsze na zbycie aspekty, dzięki czemu określa się najwyższą wytrzymałością oraz wydajnością.

  Data dodania: 11 07 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

maszyny i urządzenia myjące - nowa strona:

Adres: