maszyny i urządzenia nawigacyjne

 • www.enavigare.pl

  www.enavigare.pl

  Szukasz profesjonalnego sklepu oferującego urządzenia związane z elektroniczną nawigacją morską? Zależy Ci na komfortowych i bezpiecznych zakupach albo chcesz otrzymać poradę związaną z konfiguracją lub wyborem odpowiedniego narzędzia? Doskonale trafiłeś! W sklepie internetowym zaopatrzysz się w sprzęt i oprogramowanie najlepszych firm. Posiadamy między innymi programy nawigacyjne, mapy, książki i locje, odbiorniki GPS, urządzenia AIS, adaptery i wzmacniacze Wi-Fi i akcesoria. Gwarantujemy profesjonalną i sympatyczną obsługę, konkurencyjne ceny i szybką realizację zlecenia. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Nawigacja promocja

  Nawigacja promocja

  Zachęcamy do skorzystania z oferty sieci Orange, która oferuje specjalną nawigację na telefon komórkowy. Sposób ściągnięcia aplikacji jest bardzo prosty i nieskomplikowany. Najpierw powinieneś zapoznać się z ofertą i sprawdzić, czy aplikacja jest dostępna na Twój telefon komórkowy. Następnie musisz wysłać esemesa i pobrać aplikację na telefon, po czym zainstalować ją. To naprawdę nic trudnego! Potem wystarczy już tylko cieszyć się z profesjonalnej nawigacji w Twoim telefonie komórkowym!

  Data dodania: 25 07 2013 szczegóły wpisu
 • Lokalizator GPS

  Lokalizator GPS

  www.Polphone.pl to firma zajmująca się sprzedażą lokalizatorów GPS. Jedną z najlepszych ofert jest Lokalizator JP-2 następca popularnego modelu JP-K3 oparty na doświadczeniu, zdobytym przez lata na wszystkich modelach serii JP! Najnowszy model z serii każdego zaskoczy różnorodnością rozwiązań i możliwością dopasowania pod indywidualne potrzeby każdego użytkownika! JP-2 to nie tylko Lokalizator GPS, umożliwiający kontrolę położenia, historii przebytych tras. To również nie tylko urządzenie do zabezpieczenia pojazdu z możliwością odcięcia dopływu paliwa czy zapłonu! Model JP-2 to kompleksowe urządzenie do pełnej kontroli stanu pojazdu, również takich parametrów jak kontrola stanu paliwa, kontrola temperatury, kontrola aktualnego kierowcy (karta RFID), możliwość kontroli obrazu za pomocą kamery MMS, możliwość rozmowy telefonicznej (zestaw głośnomówiący)!Zapewnij sobie pełną kontrole oraz bezpieczeństwo tego na czym ci zależy.

  Data dodania: 18 06 2012 szczegóły wpisu
 • LINCOR - lokalizacja GPS, monitorowanie GPS, producent

  LINCOR - lokalizacja GPS, monitorowanie GPS, producent

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia do monitorowania pojazdów i pobierające dane od kierowcy, z cyfrowego tachografu jak również z pojazdu a następnie wysyłające je do serwera. Oferujemy rozwiązania do samochodów osobowych, ciężarowych jak również maszyn budowlanych. Wszystkie nasze produkty posiadają wejście dla szyny CAN co pozwala na pobieranie z samochodów osobowych, ciężarowych jak również maszyn budowlanych między innymi takich danych jak: poziom paliwa, stan licznika, całkowite zużycie paliwa, aktualne obroty. Urządzenia mają także wbudowane moduły do oceny stylu jazdy kierowcy. Na podstawie danych z GPS, CAN jak również z innych źródeł dostępnych w pojeździe punktujemy zachowanie kierowcy w czterech kategoriach: gwałtowne przyspieszanie, gwałtowne hamowanie, zakres prędkości, obroty silnika. Wszystkie powyższe parametry są odczytywane z pojazdu z częstotliwością 10 razy na sekundę a następnie analizowane i wysyłane do serwera. Specjalnie na potrzeby zarządzania flotą pojazdów osobowych uruchomiliśmy projekt, w którym pozyskujemy dane z komputera pokładowego pojazdu prezentując stan kontrolek na desce rozdzielczej (niskie ciśnienie oleju, engine check itp.)

  Data dodania: 10 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia nawigacyjne - nowa strona:

Adres: