maszyny i urządzenia ogrodnicze

 • jd-hein.pl

  jd-hein.pl

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Hein. Nasza siedziba znajduje się w Baninie w województwie pomorskim, a jesteśmy autoryzowanym dealerem marki John Deere. W naszym asortymencie znaleźć można wiele maszyn tej renomowanej marki a także niezbędne części zamienne. Oferujemy urządzenia dla ogrodnictwa, komunalne oraz dla branży golfowej. Są to nowoczesne i niezawodne kosiarki, ciągniki, areatory, wertykulatory, opryskiwacze i inne. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i gwarantujemy atrakcyjne ceny i atrakcyjne metody finansowania zakupu. Detale oferty dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 11 2020 szczegóły wpisu
 • www.jackonet.pl Profesjonalne maszyny

  www.jackonet.pl Profesjonalne maszyny

  Serwis urządzeń elektrycznych i spalinowych dla producentów urządzeń oraz sklepów wielkoformatowych, a także klientów indywidualnych oferuje Grupa Jackonet z Mińska Mazowieckiego. Nasze Centrum dysponuje rozbudowaną siecią serwisów, dzięki czemu możemy świadczyć usługi także w domu u klienta. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów firmy Briggs&Stratton, Honda, a także Sterwins i HUP oferowanych w sieci ALDI pod marką Quige. Posiadamy także Salon Sprzedaży maszyn ogrodniczo-komunalnych. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 19 07 2018 szczegóły wpisu
 • Roboty do koszenia trawy Wrocław

  Roboty do koszenia trawy Wrocław

  Sprzęt, który oferuje Gardenum, to dla wielu jeszcze świeża nowinka. Niejednokrotnie podczas prezentacji targowych spotyka się szeroko otwarte ze zdziwienia oczy i usta. Kosiarki automatyczne, bo to o nich mowa, szturmem zdobywają serca właścicieli dużych ogrodów z trawnikami. Niejeden z nich czekał na robota, który skosi trawę za niego, uwalniając od uciążliwej i hałaśliwej czynności, a taką jest bez wątpienia koszenie. Robot robi to codziennie, nie narzekając i nie męcząc się. Wypróbuj w Twoim ogrodzie!

  Data dodania: 13 10 2015 szczegóły wpisu
 • Grafin Granat Waldemar

  Grafin Granat Waldemar

  Sklep internetowy Skladczesci oferuje wielką gamę przeróżnych części zamiennych i akcesoriów przydatnych w różnych pracach budowlanych, leśnych czy też ogrodowych. Oprócz produktów zamiennych dzięki naszej szerokiej ofercie możesz znakomicie, za nieduże pieniądze wyposażyć swój warsztat w produkty wysokiej jakości. Nasi pracownicy chętnie służą swym klientom pomocą i radą w doborze odpowiednich produktów. Robiąc zakupy na kwotę powyżej 300 złotych transport gratis. Życzymy miłych zakupów.

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • AL-KO KOBER SP. Z O. O. traktorki

  AL-KO KOBER SP. Z O. O. traktorki

  Firma AL-KO Kober już od 18-stu lat zajmuje się w naszym kraju zwłaszcza dystrybucją zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego, jak również produkcją oraz dystrybucją podzespołów do przyczep samochodowych o DMC do 3.500 kg. Nasza szeroka oferta zawiera, między innymi urządzenia służące do koszenia, nawadniania, piłowania, łupania drewna, pielęgnacji ogrodu (między innymi do liści, nożyce do żywopłotów), siania, odśnieżania, a ponadto artykuły dedykowane dla dzieci (kosiarki i traktorki). Gwarantujemy, iż wszystkie nasze wyroby reprezentują najwyższą jakość, cechuje je atrakcyjny design, nowoczesność, funkcjonalność, wydajność, bezpieczeństwo, intuicyjna obsługa oraz perfekcyjna ergonomia. Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości naszych wyrobów, iż udzielamy na nie aż trzyletniej gwarancji. Dodatkowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 04 2013 szczegóły wpisu
 • Kosiarki spalinowe

  Kosiarki spalinowe

  Zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego pilarkowo.pl, gdzie mogą państwo zapoznać się i zakupić współczesny sprzęt i narzędzia gospodarstwa domowego. Znajdziesz tu m. in. kosiarki spalinowe i masę innych elementów do pielęgnacji murawy, krzaków i wszelkiej grupy roślin jaką znaleźć można w i na obszarze polskich domostw. Sklep pilarkowo zaręcza dodatkowo własnym użytkownikom natychmiastową dostawę każdego kupionego towaru, serwis sprzętu i wskazówki na temat odpowiedniego zastosowania nabytego sprzętu. Wszechstronna obsługa naszych klientów powoduje, że niezmiernie chętnie powracają oni aby zrobić użytek z naszej oferty, przez co sklep pilarkowo.pl może się bezustannie rozwijać i poszerzać własny asortyment.

  Data dodania: 29 10 2012 szczegóły wpisu
 • Maszyny do pielęgnacji boisk

  Maszyny do pielęgnacji boisk

  Nawierzchnia boiska Orlik składa się z trawy wyprodukowanej z materiałów syntetycznych,  zasypanej warstwą piasku tudzież gumowego granulatu. Zestaw Honda F720 to fachowy system maszyn, który powinien znaleźć się na każdym boisku z powierzchnią syntetyczną.  Proponowany zestaw Honda F720 sprawdza się już na wielu boiskach Orlik.
  Serwis boisk Orlik wymaga jednostki napędowej do urządzeń - jest nią ciągnik jednoosiowych Honda F720 napędzany jednocylindrowym silnikiem spalinowym o mocy 5,5 KM. Kluczowy zabieg to szczotkowanie, czyli utrzymanie równomiernego uzupełnienia sztucznej trawy na boisku Orlik. Do pozbywania się zanieczyszczeń służy specjalna zamiatarka z pojemnikiem FBZ 120. Rozluźnianie uzupełnienia i prostowanie włókien wykonujemy broną aktywną Honda FBB 120. Dystrybutorem wszystkich takich maszyn w Polsce jest Firma Aries Power.
   
   

  Data dodania: 19 08 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia ogrodnicze - nowa strona:

Adres: