maszyny i urządzenia parowe

 • OTTIMO SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA parownice

  OTTIMO SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA parownice

  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Ottimo, czołowego producenta i dystrybutora specjalistycznych parownic czyszczących. W urządzeniach marki Ottimo, zamiast środków chemicznych, do czyszczenia używa się po prostu czystej wody z kranu. Dzięki temu ich eksploatacja jest tania, w pełni bezpieczna dla zdrowia domowników, a przy tym ekologiczna i energooszczędna. Oferta przedsiębiorstwa jest całościowa i obejmuje także fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółowych informacji na temat prezentowanej oferty, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej

  Data dodania: 23 11 2013 szczegóły wpisu
 • Tecnovap Polska

  Tecnovap Polska

  Firma Tecnovap Polska udostępnia fachowe myjnie parowe do zastosowania przemysłowego, ale i domowego. Parowce przez nas udostępnianie pozwalają w ogromnie prosty i ekologiczny sposób zlikwidować różne zabrudzenia. Pozwalają też na kompleksową dezynfekcję. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych towarów zamieszczamy na naszej stronie www.parownice.info.

  Data dodania: 04 02 2013 szczegóły wpisu
 • Mop parowy

  Mop parowy

  Mopparowy.net - portal w całości dedykowany urządzeniom czyszczącym przy pomocy pary wodnej. Mopy parowe w ostatnim czasie zyskują ogromną popularność - są to stosunkowo niedrogie urządzenia, które pełnią wiele funkcji - są bardzo uniwersalne. W ramach naszej witryny przedstawiamy dobre praktyki, porady a także udostępniamy przestrzeń na dzielenie się opiniami na temat tych urządzeń. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 10 2012 szczegóły wpisu
 • Mop parowy h2o - mopy x5 - szczotki parowe

  Mop parowy h2o - mopy x5 - szczotki parowe

  Mopparowy.pl to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy oferujący mopy parowe oraz akcesoria im dedykowane. Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym. Każdy przedmiot, nawet używany, można zwrócić po przetestowaniu. Przyjmujemy zarówno zamówienia telefoniczne jak i za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Posiadamy także punkt fizyczny, w którym prezentujemy oferowane produkty. Sklep mieści się w Warszawie.

  Data dodania: 22 08 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia parowe - nowa strona:

Adres: